Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blekitna.

czy teraz mozna znalezc prace bez znajomosci?

Polecane posty

Gość gość
oczywiście, że tak. Wg mnie nei ma z tym problemu o ile ma sie odpowiednie podejście. Dobre cv, list motywacyjny pisany indywidualnie do oferty pracy, odpowiednie podejście i będzi eok. Do cv polecam generator szybkiecv, list trzeba przysiąść do oferty i pisać ;) i będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraaww
Niezłe pieniądze jest w stanie zaproponować ludziom pośrednik z Covebo . Swego czasu porównywałem sobie stawki jakie oferują różne biura za podobną pracę i w Covebo wychodziło najsensowniej, a też doliczałem koszty transportu czy mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam się, że trzeba mieć znajomości ;) a już na pewno nie w większych miastach. Dla mnie bez sensu jest stawianie wszystkiego na studia i poleganie tylko na nich – ja już w ich trakcie zaczęłam pracę, dostałam się "z ulicy" do call center w enel-Med i pracuję tu do dziś – od 3 lat. W międzyczasie skończyłam naukę – jestem przykładem na to, że nie liczą się tylko studia, chodzi przede wszystkim o posiadane doświadczenie zawodowe i twoje kompetencje. Warto dostać się do dużej firmy bo można awansować i zostać tu tak naprawdę na długie lata. firma robi szkolenia, dba o swoich pracowników, mam umowę o pracę. Nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulek obserwator
Jak czytam takie brednie jak osoby piszącej powyżej to aż mnie pusty śmiech ogarnia. szczyt pracy w call center - pomyśl czy też będziesz tam pracować z perspektywą kredytu na mieszkanie, wykończenie mieszkania, rat za auto, opłat jak czynsz, media, prąd, telefon, wyżywienie, ubranie, ewentualnie dziecko... Piszesz "bez znajomości" - a ja twierdzę, że takie mądrości życiowe plotą osoby nie mające pojęcia o realnym świecie. Jestem z Gdańska, od dwóch lat pracuję w agencji zajmującej się reklamą, zarabiam tyle by móc pokryć powyższe wydatki. Ale od kilku miesięcy rozglądam się za zmianą pracy lub nawet przebranżowieniem. I oglądam, jak powstają nowe instytucje, nowe miejsca pracy - czy myślisz mądralo, że były ogłaszane nabory na nowe stanowiska? Nie!!! Ale wchodząc na strony jeszcze nie otwartych instytucji już widzę, że cała obsada jest uzupełniona. Pisanie "zwłaszcza w dużym mieście nie trzeba znajomości" ma sens, gdy na utrzymaniu jako student ma się telefon a na obiady jeździ do mamusi na pyszną ogórkową. Nie masz pojęcia o rynku pracy, być może przeczytałeś kilka ofert pracy gdzie wymogiem jest własna działalność, praca na prowizji lub - szczyt marzeń - call center. BEZ ZNAJOMOŚCI NIE MARZ O DOBREJ PRACY. A ci co piszą o pracy bez znajomości niech się pukną w zakuty łeb i rozejrzą a potem spojrzą do lusterka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno wiele osób tak znajduje prace, to widać głównie po miasteczkach, gdzie wszyscy się znają, ale w większym mieście nie pracuje ten, kto nie chce pracowac. oczywiscie nie mówię, ze we Wrocku czy w Wawie każdy znajdziece prace za 10 tysięcy albo więcej, ale jakąkolwiek, zeby się utrzymac, to na pewno bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że znajomości mogą pomóc, ale warto zwrócić tez uwagę na to, że nie w każdej branży jest praca i trzeba się z tym pogodzić. Ja pracuję w logistyce w międzynarodowej firmie i tutaj pracy nie brakuje. na pewno IT i telekomunikacja to branże z którymi również warto się związać. jak coś to odsyłam do artykułu http://praca-mazowieckie.pl/kto-w-warszawie-zarabia-najwiecej/ o tym jakie stanowiska są najlepiej opłacane w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACUJEZDALNIE
Cięzko znaleźć jakaś fajną pracę bez znajomości ale takie mamy czasy i "taki mamy klimat".Ja stwierdziłam że nie ma co bezczynnie siedzieć w domu i zaczełam szukać pracy po prostu przez internet no i trafiłam na stronę pracuj-online com. Mega dużo różnych ofert pracy.Zaczełam pracować zdalnie i bardzo mi się to podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz odpowiednie wykształcenie i doświadczenie to tak. Ja np. jestem informatykiem i szukałem pracy na http://jobs-it.pl i znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że wszystko zależy jakie mamy umiejętności, jeśli jesteśmy specjalistami w tym co robimy to wtedy możemy przebierać w ofertach pracy. Generalnie podstawą jest dobre CV można je zrobić dzięki temu kreatorowi, https://szybkiecv.pl/ bardzo fajne jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrakpracywKrakowie
Nie da się bez znajomości znależć pracy. Nie tylko w małych miejscowościach. Zapomnij, że w Krakowie znajdziesz pracę w firmie bez znajomości. Chociaźbyś znał 10 języków biegle, miał 150 lat doświadczenia to jak nie jesteś znajomym pracownika bądź kierownictwa i tak pracy nie dostaniesz. Życie w tym mieście jest drogie jak cholera, syf a nie powietrze, ceny pokoi jak z kosmosu(w niektórych miastach za kawalerkę w centrum w podwyższonym standardzie płaci się tyle co za zasyfiały pokoik w Krakowie na jakiś klinach czy tym podobnych zadupiach). Chcesz wyjechać gdzieś z zamiarem szukania pracy to nawet nie myśl uwzględniać tego syfiastego miasta w swoich planach, bo tu pracy nie ma. Gorsze bezrobocie niż w Kielcach czy w Zielonej Górze. Lepsza Wawa, Wrocław albo Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×