Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktoooooś

Dwudziesto paroletni skateboy

Polecane posty

Gość Ktoooooś

No właśnie jak dziewczyny widzą chłopaków, którzy wielbią się w ubieraniu w bluzy z kapturami, troszkę w szerszych spodniach (np. krótkich), lubiących na krótko się obcinać (wręcz na łyso ;) ) ale mający już grubo powyżej 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koprotek
Chyba różnicy nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errika
do 30 ujdzie;p jakby taki koleś na siłe próbował jakoś inaczej ubierać to byłoby jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoooos
To jaki Wam się podoba facet? Standard? Ładne jeansy, koszulka lub koszula, ładne buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi haha huhu
ważne, żeby był sobą - wtedy szczerość i urok osobisty przeważają nad wyglądem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoawh
Dobrze powiedziane, skate boye są mylnie kojarzeni z dresami. Zajebisty styl ma frontman Limp Bizkit Fred Durst http://www.youtube.com/watch?v=CTq11JW69Nc&feature=fvst a On ma już prawie 40 lat i gdy założy te ciuchy to od razu jest odmłodzony :) Tylko pytanie czy każdemu taki ubiór pasuje? Czy taki ubiór może nie przeszkodzić w wykształceniu, znalezieniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darooo
No dobra ale Fred tak się ubiera głównie na koncerty a jak już leci ze swoją narzeczoną na jakieś imprezki to zazwyczaj zakłada to: http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/08/23-End/fred_durst.jpg lub http://www.exposay.com/celebrity-photos/fred-durst-and-leyla-bearman-7th-annual-tribeca-film-festival-speed-racer-premiere-arrivals-0jBxjU.jpg Chociaż z tego ostatniego zdjęcia trochę mu skejta zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoawh
Co to znaczy z niedojrzałością? Zazwyczaj My faceci to jesteśmy lekkie świry w pozytywnym znaczeniu :P Dojrzałość ma wiele imion, można podchodzić do wszystkiego na luzie ale spełniać swoje obowiązki. Chyba lubicie dziewczyny facetów wyluzowanych, z dużym poczuciem humoru oraz ekscentrycznym ubiorem? No chyba, ze wolicie standard: Fajne jeansy oraz t-shirt. Tak wiem, żyjemy w Polsce i taki osobnik w stylu Freda Dursta jest spostrzegany za dziwaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentkaa
Nie ma to nic wspólnego z niedojrzałością. Przynajmniej taki ktoś wyróżnia się z tłumu a poza tym jeśli się dobrze czuje to czemu nie. Jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chopie chopie
ty to jestes gówniarz, a nie facet. brzmisz tak własnie... a fred durst to sie strasznie zestarzał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoawh
Ale styl ubierania to też niedojrzałość? Bo tak normy społeczne nakazują być w garniturku i pod kurw.acikiem? Tak Fred się zestarzał w końcu ma już prawie 40 lata le na koncertach przezywa druga młodość :) Mam nadzieje, że da hardcorowy popis w Szczecinie 24 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cielowiek
A ja ilu już ludzi widziałem próbujący utożsamić się do Dursta ubiorem, z bródką. Trochę to śmiesznie wyglądało, bo Durstowi to akurat pasuje ale inni próbują być na siłę tacy jak On a im do wyglądu zupełnie nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolność jest
Wolność jest i ubierać się można jak się chce tylko musisz zadać pytanie, czy chcesz przez społeczeństwo być poważnie traktowany czy też nie. Wiesz możesz chodzić w szerokich portkach, bluza z kapturem czapeczka do tyłu ale taki styl jest do pewnego wieku. Facet, który już jest grubo po dwudziestce już nie za bardzo wygląda a już nie mówiąc po trzydziestce. Szukasz dziewczyny? Tylko gimnazjalistki na takich lecą bo czują się "zajebiste" przy takich kolesiach. Pójdź w takich ciuchach do restauracji, klubu czy nawet do pracy, gdzie będziesz ubiegać się o stanowisko to Cię wywalą na zbity pysk bo dużego chłopca nie potrzebują. Może w Polsce są stereotypy ale jak już chcesz aby w Polsce było jak na zachodzie to już faceci chodzą w różowych spódniczkach. Też można ale być na pośmiewisku społeczeństwa to ja dziękuje. No takie życie. Być nonkonformistą w dzisiejszym świecie to tak jak by strzelić sobie samobója.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś dodam od siebie
Takie ciuchy w skate shopach kosztują głównie od 150 zł do 300 zeta. Czy warto wydawać na ciuchy, które po pół roku i tak się spiorą? Dla mnie takie pokazywanie się na pokaz, że jest się cool i fajny to tylko leczenie swoich kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfornista
Niegdyś na szkoleniu uwodzenia i ogólnie na forach podobnych ludzie zalecali i nadal zalecają aby poderwać dziewczynę należy się ubierać szokująco aby być zauważony w tłumie. Ten styl nazywa się "Błyskoteka" no i podawali przykłady i o zgrozo najbardziej przypada do gustu ten: http://ceclair.fr/wp-content/uploads/2008/04/120765263171-mystery-and-style-pua-peacocking.jpg Ten w środku gościu to ponoć najlepszy uwodziciel na świecie. Ale jeśli podrywanie kobiet ma się wiązać z takim stylem ubierania to ja dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limp Bizkit Fan
Ale akurat, ze Fred Durst sie tak ubiera to nie oznacza, że jest niedojrzały. Sam wychowuje przecież dziecko i ogólnie w życiu prywatnym to dojrzały facet a, że ma taki styl ubierania bo się tak dobrze czuje. U Nas taki styl jest mylnie kojarzony z hip-hopem a tak na prawdę skejci słuchają hardcore, rapcore wszystko co związane z ostrym brzmieniem oraz mylnie kojarzony, że jarają zioło czy chleją alko pod blokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyttttttaa
taaa mylnie kojarzony z hip hopem... te style sa podobne, wszystko zalezy od dodatków :P a myslisz ze hip hopowcy to jak sie maja ubierac w rurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O masz
Konformista: To zdjęcia widziałem i znam i wiem o co chodzi. To są uwodziciele co uczą na całym świecie podrywać kobiety. A tak na prawdę to są zadufani w sobie kolesie, którzy boją się własnego cienia. Znam takich co chodzą po klubach i liżą się z czterema pannami w jednej nocy. Dla mnie to jest ciotowate bo Oni żyją dla kobiet, ubierają się dla Nich i robią wszystko aby być zauważony przez wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skater
Ehhhhhh z Wikipedii: Kultura skate Skaterzy uważani są powszechnie za kontrkulturę, obejmującą modę, styl życia i muzykę oraz skatecore. Pierwotnie wizerunek skatera był buntowniczy i nonkonformistyczny, taki wizerunek propagował m.in. założony w 1981 magazyn "Thrasher". Zdecydowanie łagodniejszy image skaterów prezentowany był w konkurencyjnym magazynie "TRANSWORLD SKATEboarding" (założonym w 1983). Kultura skate prezentowana była m.in w rozlicznych wideoklipach muzycznych (NOFX, Suicidal Tendencies, Unsane, Sonic Youth) i filmach (Dishdogz, Ultimate X). W Polsce ta subkultura jest mylnie kojarzona z subkulturą Hip-hop. To, że hip-hopowcy wzięli ten styl do siebie nie oznacza, że kultura wywodzi się od Hip-Hopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnaFFFFFFFca
Oj ludzie myślicie, że jak ktoś założy bluzę z kapturem i szersze spodnie to skate. W Polsce to w większości to pozerzy. Skate to dusza hardcorowca osoba, która nie umie wysiedzieć na miejscu. Wczoraj był właśnie dzień deskorolkarza i właśnie an TVN-ie było o życiu prawdziwych skatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyttttttaa
czy to ehhhh to miałobyć do mnie?? :P a gdzie ja napisalam ze kultura ta kultura wywodzi sie od hip hopu?? przeciez to wiadomym jest ze sa to 2 rozne subkultury! tylko mowie ze hip hopowcy tez noszą szerokie spodnie i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruś pan i władca
nie chce związku więc jest niedojrzały ok jest niedojrzały do związku i jaka to obelga. może być jednocześnie dojrzały do czegoś innego a to śmieszne określenie Piotruś Pan :D formułowane pod adresem także moim bawi mnie zazwyczaj świadczy o niedojrzałości kobiety tak zapatrzonej w swoją biologię i tzw miłość że z definicji odbierającą prawo mężczyznom do życia według własnych pragnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrecz uwielbiam
autorze tak tak uwielbiam taki styl u faceta,zawsze lubilam i mialam slabosc jeszcz jak na desce jezdzil to juz orgazm a powaznie to osobiscie zawsze mi sie podobali faceci z takim stylem,mialam do nich slabosc jestem teraz z takim facetem w zwiazku i mamy dzidziusa slodkiego ,ktory jak odziedziczy po tacie tez bedzie skateboyem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaaaaaa
Kobiety lubią wymagać od faceta aby się ubierał jak one chcą. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwEnEmEnt
Wy chyba lubicie tak pieprzyć od rzeczy. Ja już niedługo będę miał 24 lata. Ja uwielbiam bluzy z kapturami, sportowe buty, w lato krótkie spodnie i też szerokie. Kiedyś się tak ubierałem w Liceum ale nadeszły studia i w dodatku związałem się z dziewczyną no i Rodzicom Jej się nie podobał mój luźny styl no i tak mi zostało przez 4 lata, w dodatku praca. Ale powiem szczerze, źle się czułem w koszuli, jeansy OK ale tzw. elegancki styl jest nie dla mnie. Niedawno dostałem krótkie szerokie spodnie, w dodatku kupiłem koszulkę PIH-a z płyty "Kwiaty Zła" szeroką i na dodatek czapka z daszkiem i znów się czuję jak dawniej :) I ktoś napisał, że niscy wzrostem nie powinni tak chodzić a ja mam 170 cm :) PS: A Freda Dursta tez uwielbiam, żałuje, że nie mogę jutro pojechać do Szczecina na koncert Limp Bizkit ale cóż sesja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszak
Ha Ha Ha to się uśmiałem :) Tak tak sugerujcie się opiniami dziewczyn z tego forum to daleko zajdziecie. One szukają chłopaków najlepiej w różowych koszulkach. Tak najlepiej gonić za modą. "Pierdol modę bracie i siostro" Rychu Peja. Mam więcej niż dwadzieścia lat. W latach 90tych juz słuchałem hip-hopu. Liroy, Wzgórze Yapa 3, Peja (SLU) czy Molesta kiedy chodziłem jeszcze do podstawówki, a od 2000 roku czyli od czasów LO chadzam w ubraniach skatowych czy sportowych. Oczywiście w pracy staram się ubrać w koszule ale zawsze mam motyw do mojego stylu. A z kobietami normalnie rozmawiam, ludzie mnie lubią za ten luźny styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam jesli facet ma jakas pasje. nie wazne czy metalowiec, punk czy skate boy. dobrze to o nim swiadczy , ma do czegos zapal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×