Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktoooooś

Dwudziesto paroletni skateboy

Polecane posty

Gość loczka z boczka
chwilowo: Mylisz się ta moda dopiero wchodzi do Polski i zaczyna bardzo ewualizować, także wśród starszych facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaoczny student
No i koleś ma 43 lata i jeździ na desce i ubiera się luźno :) To Jego pasja życiowa, więc sorrka nie pieprzcie, że facet musi się ubierać w to i to i robić ro i to bo już w takim wieku nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdkajsdlkajsdklasldkj
A czemu miałby nie chodzić tak jak chce? A czy wiek tu ma znaczenie? Co za bzdurny stereotyp. Czy każdy facet musi nosić zwykłe jeansy, koszule? To oznacza, że facet nie boi się kombinować z ubiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gesgsgs
W Polsce odpada skateboy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Czemu w Polsce odpada a w sąsiednich Niemczech nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ja to właśnie zauważyłem teraz w Polsce ożywione zainteresowanie takimi ciuchami. Tylko to już inny styl skate niż 10 lat temu. Teraz buty z językami, luźne spodnie ale bez takiego kroku ale nogawki luźne, T-shirty długie głównie kolorowe (fiolet przykładowo), też długie bluzy z kapturem no i co mnie dziwi.... długie włosy a na nim czapki z daszkiem. Ale czy to jest związane z hip-hopem czy po prostu z taką modą? Bo często mi się zdaje, że to muzyka tzw. indie rockowa tworzy taki styl, hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkateBoy and SkateMan
No właśnie Panie jak oceniacie dorosłych facetów ubierających się luźno? Nie ubierają się w różnych sklepach typu H&M, Reserved, New Yorker, Bytom :P czy Lacoste :D ale w skateshopach czyli Metoda, Clinic, Nike (czasem można zaliczyć niektóre kolekcje dobre pod luźną odzież), DC, Adio i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toomx
ja mam już 32 lata i uwielbiam bojówki szerokie nogawki dużo kieszeni bluzy szerokie z kapturem wpaśone t-shirty i różne gadzety z tym związane jak np łancuchy z czasek do psodnij cos na łape itd itp do tego fryzury zmieniam je bardzo czesto to kolorowe to krutkie i dred=y też ale to jest styl właśnie rapcorowy i denerwuje mnie jak widze pedałów albo te plastiki dyskotekowe z irokezem albo z piercingiem w brwi więc nie uwarzam ze wiek do takich rzeczy ma znaczenie wrecz przeciwnie tylko niech te plastiki dyskotekowe znajdą sobie coś innego bo czasem przez takich z góry człowiek jest skazany na to że go właśnie mylą ze sztucznością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toomx
"długie bluzy z kapturem no i co mnie dziwi.... długie włosy a na nim czapki z daszkiem. Ale czy to jest związane z hip-hope" a więc jeszcze na to odpowiem hiphop w polsce to przeważnie dresy i jansy z koszulą w ameryce za to hip hop to dobre garnitury lub bardzo drogich marek ciuchy są ewenementy w polsce z roszezonymi spodniami ale to zadkość a wracając do usa jak powstawał rap w biednych dzielnicach to często było tak że np starszy brat kupując nowe spodnie dawał stare młodszemu a te często były za duże dlatego widzimy w pierwszych prubach z usa za duże spodnie i bluzy ale to niestety nie był styl tylko bieda ale teraz raper z usa to co innego jak już pisałem dobre garnitury lub markowe ciuszzki znanych projektantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony_____
To w takim razie styl skate do czego nawiązuje oprócz deski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa z Warszawy
Jakie firmy macie na upach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan al dante
Sto Pro! Zawsze dobra marka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roolerboy
eeejjj ludzie nie mylcie pojęc i nie dawajcie przykładów np. pejia czy łysy skat jest to jeden styl rużniący się od rapu czy hiphopu i różniący się od huliganów skat żadko jest łysy i styl niestety ale jest wywodzący się od punka najleprze przykłady stylowego skata możecie sobie popatrzec na you tubie pod hasłem rapcore a wiek nie ma tu nic do znaczenia ja mając teraz 32 lata ubierałem się tak odkat pamiętam i nie wyobrażam sobie zmieniać teraz stylu w pedalskie jansy gdzie dziś nogawki są zwężane na dole a czemu pedalskie bo popatrzcie na tych gejów co się w telewizzi pokazuja i mówia otwarcie ze są pedałami ich ubiur to jensy z zwężanymi nogawkami i chusta na szyji znak rozpoznawczy homo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×