Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktoooooś

Dwudziesto paroletni skateboy

Polecane posty

Gość Starszak
Jedyna normalna tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy słuchacz Hip-Hopu
Ja właśnie zauważyłem, że na ulicach znów wróciła moda na szerokie spodnie, bluzy z kapturami do tego teraz doszły buty tzw. wysokie. Ostatnio widziałem starszego gościa (Na oko 50 lat miał) w bluzie Hemp Gru (!!!) ale widać było, że czuje te "klimaty" i nie założył od tak tej bluzy bo np. Syn wyrósł z Niej. Jestem ciekaw kobiety co sądzicie właśnie facetach co chodzą wyluzowani, szersze spodnie, koszulki od Dill Gang czy Sto procent czy czapki New Ery. Bo zauważyłem, że tacy kolesie nawet po 30stce są atrakcyjni dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NY cap
Bo teraz wszyscy chcą być jak czarnoskórzy mieszkańcy Nowego Jorku, spadające spodnie, napakowani, bandamki na głowach. W sumie to fajnie wygląda ale trzeba być właśnie przy tym masywny bardzo bo chudy w tym wygląda źle. No i dużo hajsu na te ubrania idzie bo bluza w sto procent kosztuje co najmniej 300 złotych!!! Mi się podoba ta kolekcja bluz od sto procent "odpierdol się" z dużym środkowym palcem na plecach. I że by nie było już mam trochę latek na karku i nie jestem dzieciakiem bo właśnie kończę studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahah
Miejsce bydła w chlewie. Nawet 20-latek wygląda w tym już żałosnie a co dopiero starsi. Dla mnie to jest brak stylu, a nie styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NY Cap
Buahah A może to styl życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubieram sie tak
chociaz w zyciu na desce nie jezdzilem . Milo ze mam 26 lat w codziennym zyciu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonkonformista
A co w tym złego tak się ubierać. Każdy się ubiera się tak samo a ja wolę się wyróżniać bo nie lubię pewnych norm społecznych. Ponoć szata zdobi człowieka to zaraz parę społeczniaków pomyśli, że jaram jointy, chleje a tu niespodzianka uprawiam sporty, studiuję a w zasadzie też kończę informatyczne studia. Fakt w pracy ciężko chodzić w takich ciuchach ale szefom tłumacze, ze mam taki styl życia a w zasadzie skate shopy już oferują z szerokich ciuchów z elegancji np. do pracy czy do restauracji :) Nie zawsze oczywiście założę szersze spodnie ale to jest jeden z elementów mojego nonkonformistycznego stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.A.N.Y.P
do autora: zapomnij żeby w Polsce po 30-tce tak chodzić może za parę lat mój facet ubiera się (nie znam tych firm)" prosto"to chyba rzeczy od FU :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek z Warszawy
No ja od czasu gdy na próbę założyłem szersze spodnie i koszulkę ze skate shopu i mi powiedzieli znajomi, że fantastycznie w tym wyglądam zacząłem tak chodzić. Powiem Wam, że same kobiety do mnie podchodzą czasami i zagadują :) Coś w tym jest w tym stylu. Wcześniej preferowałem sportowy styl czyli standard spodnie jeansowe oraz koszulka polo lub koszulka jakiegoś klubu piłkarskiego. Że by nie było, że nosze takie ciuchy bo to jest teraz modne bo sam słucham hip-hopu już od 1994 roku kiedy Liroy oraz Wzgórze Yapa 3 nagrali pierwsze płyty ale jakoś nie miałem odwagi zakładać takich ciuchów (No może w liceum chwilowo nosiłem Clinici) a teraz gdy mam 23 lata odnalazłem się w tym :) Może dlatego mi pasuje, że mam niski wzrost i jestem lekko przypakowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek z Warszawy
PROSTO to wytwórnia płytowa promująca Warszawski rap zapoczątkowana przez ZIP Squad (Tam jest FU :) ) czy część Zip Squadu WWO (Sokół i Jędker)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.A.N.Y.P
Darek,23 lata to dobry wiek na te ciuchy,ale grubo po 30 w naszym kraju,to przegięcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek z Warszawy
Do 30tki można tak się ubierać ;) W sumie mnie takie ciuchy odmładzają nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerija
:D mi też podoba się Fu :) pewnie Twój facet chce się do niego upodobnić albo coś a co do firm,to te naprawdę niezłe ciuchy są drogie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fu rzeczywiście jest
bardzo ładny i dużo d.. na niego leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fu rzeczywiście jest
i ma dobry gust jeśli chodzi o kobiety:ma ładniutą zgrabniutką blondyneczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek z Warszawy
I dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek z Warszawy
Jeszcze mam zakupiona od Niego kurtkę kanadyjkę w których On uwielbia chodzić jak jeszcze miał swój sklep odzieżowy razem z Sokołem na Wilczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem styl skate jest seksowny bo sama jezdze na deskorolce i czuje to , pozatym fajnie jesli facet nie wyglada jak pedz t vivy :) ale jest prawdziwy i nosi co chce a nie przejmuje sie tym co inni powiedza ... takich sie powinno cenic :) , mysle ze ciekawszym pytaniem ( tematem ) byloby : jak podobaja wam sie dziewczyny skate ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
Mi sie podobają ale niestety skate girl czy jak tam się pisze zaczynają podchodzić pod.... emo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie :) mi nigdy nikt nie powiedzial ze wygladma jak emo ! poprostu dziewczyny emo czesot ujezdzaja sobie deske :) kazdy ma swoj styl , a moim zdaniem skate girl moze byc i skate i sexi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerija
Fu rzeczywiście nie ubiera się jak skate ale chodziło mi o jego urodę :D kiedyś kupowałam jakieś ciuchy w skateshopie andegrand w Szczecinie,ale mi przeszło i teraz mam inny styl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jakaś paranoja
Czy trzeba się ubierać jak skejt aby słuchać hip-hopu? Raczej nie dobrym przykładem jest Ten Typ Mes lub Pezet a ostatnio Peja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tu się robi
A ja zauważyłem, że facetom o niskim wzroście pasuje taki styl a'la skejt zobaczcie Liroya czy Peje. Nie wyobrażam Liroya pod garniturem a mu bardzo ładnie w szerszych spodniach i z bluzą z kapturem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie nastolatek
Jeśli mowa już o szerokich spodniach to często teraz widzę facetów czy kobiety w takim czymś http://stylio.pl/zdjecia/94/94705_l/jaga1415/baggy.jpg a mi się to cholernie nie podoba bo to szerokie spodnie plus rurki, już wolę oldschoolowe szerokie spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×