Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktoooooś

Dwudziesto paroletni skateboy

Polecane posty

Gość dziewczynanieskate
Faceci jeszcze jakoś wyglądają w takich spodniach,ale dziewczyny mi się nie widzą w takim stylu. Pezet wizualnie w ogóle mi się nie podoba jako facet...rzeczywiście Fu jest niezły(twarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co powiesz
Przecież faceci mający własny styl a szczególnie Ci ubierający się ze skate shopów mają największe wzięcie wśród dziewcząt. Jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Alvarez
Ja dziś na basenie widziałem faceta na oko 30 lat z synem i miał ciuchy ze skate shopu czy z cropp townu i szczególnie nie wysoki wzrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred mi się
wcale nie podoba jest za stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podobają się
mi 30 letni faceci ubierający się jak chłopcy każdy wiek ma swoje prawa a to wygląda jak by chcieli się odmłodzić na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limp Bizkit Fan
Eeeeee Fred jest zajebisty :) http://muzyka.gery.pl/cms/content/repository/images/limp_bizkit.jpg to z 2003 roku http://img.perezhilton.com/wp-content/uploads/2008/04/amr_21178pcn_don08.jpg a to z tego roku bodajże, może nie jak skejt ale... fajnie :) http://static1.money.pl/i/galeria/63/13/20287/koncert,limp,bizkit,w,szczecinie.jpg a to z 24 czerwca 2009 ze Szczecina jak Limp Bizkit dało koncert. Ten facet już ma prawie 30 lat a nie wyobrażam Go w jakiś koszulach czy zwykłych spodniach :) Uwielbiam taki luźny styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limp Bizkit Fan
Sorry On ma 40 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubierający się ze skate shopu
Ktoś napisał "30 latek ubierający się jak chłopiec" to samo mógł bym napisał, gdy ktoś się ubiera w zwykłe jeansy oraz w koszule. To zależy od punktu widzenia. Ja mam no już można powiedzieć 24 lata i chodzę w niskich spodniach (mylnie mówicie szerokie) i jakaś koszulka ze skate shopu a w zimę bluza z kapturem. Co najlepsze wzbudzam zainteresowanie wtedy :) I na koniec "Śmiejecie się ze mnie bo jestem inny? Ja się śmieje z Was bo jesteście tacy sami" :) I nie gadajcie, że kobiety nie lubią takich, właśnie kobiety uwielbiają chłopaków ubierających się luźno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Up and down
up up up !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titcat
Co tak męczysz ciągle z tym Fredem :D ? fred i fred...nie ma innych(młodszych)fajnych kolesi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredzik d
ma już swoje lata a małolaty wolą młodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate kiedyś
Tak...ale wk****mnie że w Polsce na ok. 30 letniego gościa ubranego w ciuchy ze skateshopu,patrzą jak na tego,który chce się odmładzać ubraniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominec
20 - paroletni tak , 30 - 40 letni nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limp Bizkit Fan
Bo Freda uwielbiam. to mój idol na początku 2000 roku i nadal jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskulista
No i co Wam przeszkadza kobiety taki styl. Wy byście chciały tylko stylizować faceta. Facet potrafi sam się ubrać i jak mu dobrze w takich ciuchach to czemu ma zmieniać je na takie jakie WY chcecie? Mało tego Wy przecież na takich gości lecicie, w szerszym kroku, trochę w większych koszulkach czy w czapkach z daszkiem. Nie jest tak? Jest jak najbardziej tylko się zarzekacie, że Was nie pociągają. http://maskulizm.org/viewtopic.php?f=15&t=351 Wejdźcie na ten link to jest właśnie najprawdziwsza prawda o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskulista
No i zapadła cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No co Wy jeszcze w mundurkach
....UP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz skate raz nie
Ja czasem lubię się tak ubrać. Zależy od humoru. Nadchodzi nowa płyta Peji oraz Tedego i Onara, więc chyba znów mnie najdzie na taki ubiór. A ma więcej niż 20 lat :) Znalazłem ten temat na google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na ulicy Mokotowskiej widziałem w ubraniu na hip-hopowca gościa po czterdziestce ;) Chyba był z ekipy Wielkie Joł bo tam była promocja płyty Tedego :) Właśnie zaraz lecę na to, może jakaś chętna pójść z Tedzikiem zamienić parę słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Props
Podnoszę ten temat bo jest ciekawy! Mam już 24 lata i właśnie tak chodzę, szerokie spodnie, koszulki a'la skate z napisami graffiti, czapki NEW ERA, Nike Air, Uwielbiam muzykę nie tylko kulturę hip-hopową ale też mocny rock. Jestem ciekaw opinii Pań co sądzą o takich maniakach muzycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Props
Żadna się nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parampampam
Moim zdaniem każda moda ewoluuje, nawet ta skejciarska. Trochę inaczej ubierano się w latach 90., inaczej po 2000 roku i dziś też trendy są inne. Lata 90. kojarzę z bardziej surowym lookiem, nie było jeszcze przecież firm odzieżiowych produkujących takie ciuchy, wiele zależało zatem od własnej inwencji. Około 2000 roku była moda na bardziej sportowy styl, kolorowy, szerokie spodnie, kolorowe bluzy itd. Teraz wydaje mi się, że trochę to przeminęło, nie nosi się już takich szerokich spodni. No nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ja widzę to w ten sposób po prostu. Moim zdaniem wystarczy dopasować swój styl do obowiązujących trendów czy swojego wieku i już można wyglądać dobrze. Widzę, że niektóre osoby, które nosiły się w ten sposób "w młodości" noszą jeszcze znamiona swojego stylu, nie zmieniły go jakoś drastycznie. Ja sama słuchałam kiedyś hip-hopu i mimo, że teraz staram się nie ubierać dziecinnie w jakieś bluzy to muszę przyznać, że jak mam okazję to lubię wskoczyć w jakieś dresy czy adidasy i pośmigać sobie w takim stroju, bo tak czuję się po prostu najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzyno
Na przykład w Niemczech czy we Francji można do pracy przyjść w takim stroju. Tam nie jak w Polsce nie żyją w stereotypach. Tam to normalka że po dwudziestce faceci chodzą w takich ciuchach. W sumie krzywo się patrzą jak facet za elegancko się ubierze. Jak to Ten Typ Mes powiedział "Facet musi się odnaleźć w garniturze jak i w dresie jednocześnie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz skate raz eleganckik
http://www.urbancity.pl/ Jeśli ktoś zainteresowany bardzo dobre produkty są. I nie wydaje mi się aby facet po dwudziestce a nawet po trzydziestce nie mógł tak chodzić. Nawet nie wiecie, że dla wielu takich facetów taki styl to też... hobby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoRnWaWa
Jak ktoś dobrze się czuje w takich ciuchach to dlaczego miałby w takim czymś nie chodzić? Bo tak system społeczny nie pozwala? Czy dziś faceci muszą być ubrani w krótkie płaszcze, chodzić w cwelkach na nogach a może jeszcze ciągle chodzić w koszulach z Wólczanki? Tak, tak bo naczytaliście się na forach o uwodzeniu kobiet, że elegancja oznacza marynarka + koszula + ładne jeansy + cwelki no i żel na głowie (A jak ktoś łysieje?) później wychodzą na ulice pozerzy - modnisie. Dziś będąc w centrum handlowym co następny facet to modniś. Ale co najśmieszniejsze każdy podobny do siebie. Nie jaki polski uwodziciel pisze na jednym forum, że facet, który ukończył dwadzieścia lat nie może chodzić w bawełnianych dresach, w baggach, w bluzach z kapturem czy w dłuższych T-shirtach bo to oznaka niedojrzałości. Śmiech na sali. Bo co wyznacznikiem życia to podrywanie w klubach gdzie każda chce dać dupy pizdom a nie prawdziwym facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo bez nicka tymczasowo
Za bardzo szufladkujesz facetów. Zobaczycie jeszcze parę lat a ludzie zapomną co to jest ubiór skate i wróci retro, moda z lat 50-tych. Wiele osób kończąc 18 lat zmienia styl na koszule, jeansy właśnie ztakiego skatowskiego jak to mówicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×