Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrednamalpa

Przespac sie z nim czy rzucic?

Polecane posty

Gość wrednamalpa

Mam dylemat w związku z posiadaniem kochanka.Chce sie z nim rozstac, ale kusi mnie to,że zawsze wiedziony wyrzutami sumienia,że nie może spędzic ze mną fajnego urlopu(spedza go z żoną)funduje mi kasę na moje wymarzone wakacje.Wiem,że jestem wredna i okropna, ale w końcu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a jak jes głupi i daje sie wydymac to spoko korzystaj poki mozesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robusia
Kocha żonę a ciebie chce przekupić żebyś zawsze później ,jak będzie miał ochotę móc cię przelecieć.Możesz słono zapłacić za te wakacje,później !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamalpa
chyba same zdradzane żonki jad z siebie wyrzucają i dlatego, że sa takie "zjadliwe" ich mężowie je zdradzaja ewentualnie zdradzą prędzej czy później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamalpa
a czymże ja mam tak zapłacic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamalpa
" twuj "? twOje......czytamy słowniczek otograficzny dzieciaku:) "jak będzie miał ochotę móc cię przelecieć.Możesz słono zapłacić za te wakacje,później !!!"......ale ja mam wielka przyjemność z tego i nieustannie chętnie się "daję się przelecieć" za obopólną korzyścią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............._________
a tam! Korzystaj z życia! Najgorzej na tym i tak zawsze wychodzą sfrustrowane pasztety- żonki. Nic nie mają z tego życia, bo myślą, że jak już złapały męża, to mogą się zapuścić, a mężulek i tak wiecznie będzie zakochany tylko w niej i pożądać będzie tylko ją...koń by się uśmiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma pasty w tubce już
zazdroszczę Ci. mój kochanek dyma mnie a ja nic z tego nie mam :( jeszcze on mi zabiera kasę ;( jest moim utrzymanek jakby ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal .pl
nie no masakra czy ty jestes normalna??? co z tego ze ci cos daje w zamian za to za cie przeleci!!! jestes zalosna lepiej sobie dupe kołkiem zatkaj a nie psuj mu malzenstwa... idiotko ty wogole tracisz swoja godnosc osobista. a szkoda nawet sie wypowiadac na temat takiej jebnietej kur.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj15243
tez bym chciala zeby mnie przelecial jakis facio w podeszlym wieku bo podobmo ma o wiele twardszego kutasa podczas stosunku zalatw ze mi kogos takiego jak ty masz bo widze ze ci dobrze idzie. pozdro i trzymaj tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×