Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Asiu nie ma problemu tylko dzis jestem cały dzień w pracy i zaglądam do was z partyzanta :D:D:D ale jak tylko mi się uda znaleźć chwilkę to ci zrobię podaj mi tylko datę ostatniej @ :) i bedziesz miała gotowe dziś wieczorkiem na pewno :) Ja nawet dobrze się czuje ... gdyby nie te zawroty głowy było by fajnie :) Pozdrawiam mamuśki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis jestem nie do zycia.Nic mi sie nie chce,oczy mi sie same zamykają,nie moge sobie znalezc miejsca.Nie chce mi sie ani malowac ani wlosow prostowac ani gotowac nic kompletnie nic. Czuje sie zmeczona,ale jak sie poloze to przysne na 5 min i juz koniec wypoczynku. Widze,ze na forum mamy mamusie z 2006 rocznika :) Mam synka z tego rocznika.W przyszłym tygodniu obchodzimy 3 latka synka. Jak ten czas zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wszystkim, ja tez dziś nie mogę sobie znaleźć miejsca, od wczoraj cały dzień mi niedobrze, cokolwiek zjem, czuję ... wieki- tak bym to okresliła, nie wiem może któraś z was wie jakie są sposoby na ulzenie takim dolegliwościom? ani herbata miętowa, ani woda z cytryna, skórka chleba tez nie działa.... padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minea777
Cześc dziewczyny! Po 8 miesiącach prób udało się!! Sa dwie kreski i termin w kalkulatorze na 17.03 :) hurra. Blask coś nie umiem zrobić suwaczka, pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?.... ... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------27/28.02. ......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... karolajna..........29............21.05...........28.02.. ..............?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.........38............31.05............06.03. ........... Krismam...........34............06-06...........14.03... .......... figleaves ..........30............10.06...........16.03............... .? mysikrólik.......34............2.06..............10.03..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minea777
aaa Kochana 14tego czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ale strona z suwaczkiem nie chce się załadować, obraz miga i szybciutko znika a pasek ładowania strony też ciągle świruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja go otwieram bez problemu........o dziwne nie wiem może masz coś z łączem......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?.... ... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------27/28.02. ......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... karolajna..........29............21.05...........28.02.. ..............?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.........38............31.05............06.03. ........... Krismam...........34............06-06...........14.03... .......... figleaves ..........30............10.06...........17.03............... .? mysikrólik.......34............2.06..............10.03.. ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie zauważyłam,że w necie każdy kalkulator narodzin jest rózny.Także mi poród przypada miedzy 14-17 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Figleawes obiecuje, że jak wróce we wtorek od lekarza i bedzie ok to sie wpisze:-) U mnie tez dzis śpiący dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się absolutnie mi to pokazywało od 22.02 do 7.03 ale ostatecznie to na 27.02 , a jak będzie to zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) jak tam samopoczucie?? U mnie ok zero dolegliwosci i brzusio przestaje juz bolec :) w czwartek mam wizyte z lekarzem pierwszego kontaktu i pewnie wtedy zostanie mi przydzielona polozna a do usg tak daleko :( buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś : Właśnie zapomniałam powiedzieć wymyśliłam ,a raczej zgapiłam sposób jak powiedzieć teściom ,że będą dziadkami :):) Wczoraj byłam na zakupach z mężulkiem kupiliśmy smoczek i takie malusie prześliczne ubranko :) tj. body z nogawkami :) (nie wiem jak to się nazywa :D) i do tego czapeczka.Pakujemy w kartoniki ......w większe pudełko papier ozdobny i hej :):):) Oczywiście wspólny obiadek i na deser prezencik :D:D:D:D Pewnie przereklamowane , ale mi się podoba :):):) pomysł już jest potrzebne gadżety są ... teraz czekamy na jakąś fajną okazję ...... tak myślimy mniej więcej powiedzieć gdzieś za 2-3 tyg. :) A jak u WAS ktoś już z najbliższych już wie??? zakładam ,że płodziciel już wie (czyt. przyszły tatuś) :D:D:D Pozdrawia chodząca po ścianach , bynajmniej dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak sie tylko dowiedzialam to od razu zlapalam za telefon i dzwonilam do mamuski i siostr :) no coz taka juz papla ze mnie hahaha jakos nie umialabym im tego nie powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszyscy wiedzą,nawet pracodawca :) samopoczucie u mnie lepsze :) własnie sama sobie pofarbowałąm włosy hehe przy czym wszystko pobrudziłam. nata poczekamy na Ciebie :) ja tez byłam u lekarza GP czyli pierwszego kontaktu i mam umowiona wizyte u poloznej na 11 sierpnia.Bede wtedy w 9tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie tez z polozna zobacze sie gdzies w drugim tygodniu sierpnia, przynajmniej tak mi sie wydaje ale zobaczymy, na poczatek wizyta u lekarza. Figleaves mamy praktycznie ten sam termin porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) To i ja wskakuje do tabelki:D Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03.......oby zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?.... ... ..... ............... MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------27/28.02. ......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... karolajna..........29............21.05...........28.02.. ..............?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.........38............31.05............06.03. ........... Krismam...........34............06-06...........14.03... .......... figleaves ..........30............10.06...........17.03............... .? mysikrólik....... 34............2.06..............10.03.. ............ Majek123.........24............21.05.............28.02.............:):)... Mowicie,ze dzisiaj dzien narzekania?:) ja tak wczoraj mialam...ale dzisaj juz w porzadku:) no poza tym,ze katar meczy:( na mdlosci w moim przyadku najlepsza jest mietowa guma do zucia... Pozdrawiam i zucze milego weekendu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja też chyba marcóweczką zostanę-dwie piękne kreski (tym radośniejsze, ze po laatch starań) i potwierdzone u ginekologa-5 tydzień i 4 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge tak wogóle się dołączyć??? Test-8 lipca, Uderzające serduszko zobaczyliśmy- 9 lipca, ale dopplera lekarz nie włączył, więc jeszcze nie słyszeliśmy bicia-wiem, że ma 126 uderzen na minutę i 5 milimetrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×