Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

komuś jeszcze ??? jeśli Kirsmam miałam ostatnią @ 26.05 to suwaczek jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam ze stopką mogą być małe problemy mi się nie udawało na początku trzeba tam troszkę poćwiczyć a się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam ale ty masz w stopce suwaczka od Elki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze Krismam i Elakl to ta sama osoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probowalam jeszcze raz sama, zobaczmy czy sie udalo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie raczej nie jestesmy z Krismam ta sama osoba hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super te suwaki mogę odgapić ;) mam takie ciągnięcie jak się schylam, czy długo siedzę teoretycznie jakby się macica powiększała, tylko z tego co pamiętam to troszkę później tak powinno boleć więc się wystraszyłam i poszłam do gina tydzień 6-7 termin 28.02.10 ale chyba pozwolicie mi zostać, co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riterka1
cos pozmieniałam i nie mam hasła nie wiecie jak można je odzyskać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu w tym to ja ci już nie pomogę bo sama nie wiem jeśli podałaś swoją pocztę to może odzyskasz hasło....nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szcześliwa 81
Hej Dziewczynki! Lekarz powiedział tylko ze to 4 tydzien ,ale dokładnie dowiem sie za 2 tygodnie na wizycie bo narazie tylko jest pęcherzyk ciążowy, jeżeli liczy od dnia zapłodnienia to tak, ale według tych wszytkich kalkulatorów to niby 6 tydzien więc juz sama nie wiem jak to sie liczy. Jeżlei chodzi o mdłości i wymioty to tez się zastanawiam dlaczego ich nie mo, może cos jest nie tak? Takie głupie mysli, wiem :) Ale to jeszcze za wcześnie na prawdziwe dolegliwości tak jak pisałyście:) Pozdrowienia Marcóweczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcys
Czesc dziewczyny pare godz.temu wrocilam od lekarza i sie okazalo ze jestem w 5tyg.ciazy. To moje pierwsze dziecko i troszke sie boje...termin mam na marzec 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcys
Witam bylam wlasnie pare godz.temu u lekarza i sie dowiedzialam ze jestem w 5tyg.ciazu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana:) marcys miło Cie powitac w naszym groniei grtulacje z powodu ciazy. Wpisz się do tabelki i napisz Nam parę słowek o Sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki Ale pogoda , nie wiem jak u Was ale u mnie leje buuu, Balsk dzieki za zwrócenie uwagi :D wczoraj jakieś przyćmienie umysłu miałam , mam nadzieje że mi się poprawi :P bo cieńko widzę w pracy te 9 m przy takiej kondycji szarych komórek hihih . Jak tam Dziewczynki samopoczucie ? u mnie na razie ok co mnie dziwi bo z młodym miałam metaliczny posmak w ustach ciągłe rigoletto a tu cisza , może przed burzą . wracam do roboty to narazinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam-----u Mnie tez pogoda fatalna ,tylko spać :) Wogóle jakas przymulona jestem ,odrzuciło mnie od kawy ,pije pepsi choc nie wiem czy mogę. Ja już zyje tylko wizyta dzisiejsza u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Równiez bede marcówką :) Termin mam na 17 marca.Do lekarza idę jutro,ale niestety maleństwo zobacze w 12 tc. Mieszkam w Anglii i tu opieke sprawuje połozna.Ginekologa zobacze może przy porodzie :) To moje trzecie dziecko.Mam już 9 letnią córkę i 3 letniego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj figleaves :) Gratulacje ! Witaj u Nas . No wiedze że marcówek powoli przybywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynyyy!!! Musicie mi pomoc :( Tak strasznie sie martwie. Z kalkulatorkow wyszlo, ze marzec dlatego tu jestem. Nie bylam jeszcze u lekarza bo jestem teraz w innym miescie, a nie chce chodzic do roznych:/ Mozeci mi podpowiedziec jak czesto bedzie trzeba chodzic do ginekologa? Czy taki codzienny lekki bol brzucha jest normalny? To moja pierwsza ciaza i mam wielkie obawy oczywiscie. A tutaj jest was tyle, ze na pewno wiele sie dowiem :) Dziekuje z gory i gratuluje wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×