Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Lily white ------to sie ciesz że ich nie masz .... bo ja juz nie wiem co jeśc ,pić,wszystko mi śmierdzi i mdli mnie jak tylko cos poczuje .Ja zaczełam dzis 7 tydzień i mam nadzieje że nie spedze całych wakacji na takim samopoczuciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki JA też nie mam takowych mdłości....miałam je może ze 4 dni , co mnie dziwi teraz jedynie czasem mam na nie ciągoty.. więc też mnie to dziwi ,że u mnie jest tak a nie inaczej.Z jednej strony się cieszę , a z drugiej martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony się cieszę , a z drugiej martwię ,że może być coś nie tak. Mam nadzieję ,że USG mnie uspokoi i wyjaśni wszystkie moje wątpliwości i rozterki. Pozdrawiam 🌻 cos urwało moją wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask kazda ciaza jest inna i nie moga Cie martwic takie rzeczy . Wszystkko jest w porzadku tak mamy sobie wmawiac bo wiesz jak psychczne nastawienie jest ważne. Wiem to po Sobie ,ostatnio naczytałam sie o ciazach ,komplikacjach i nawet mi sie to po nocy sniło ,wiem że tak nie wolno . Ja juz jutro do gina ,nie moge się doczekać co mi powie.Kurcze jeszcze mam na głowie wesele we wrzesniu ,wiec tez nerwówka mnie czeka .Ale dzidzia najwazniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask, no mi dokładnie o to samo chodzi... że koże cos jest nie tak? z drugiej strony przeczytałam i lekarze tez tak mówia, że mdłości wcale nie muszą występowac... dziewczyny, czekam w takim razie na info zwrotne po wizytach u ginekologa :) dajcie znać. no i napiszcie w których tygodniach jesteście wg USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krismam
Witam Dziewczynki Mamy upalny dzionek , :) Co do dolegliwości to na razie mam bóle piersi oraz czasami makabrycznie mnie boli brzuch i dolny odcinek pleców . a tak za wcześnie na mdłości jak u mnie , a bóle to mam bo młodego noszę a on jedyne 18 kg waży , więc jest co dźwigać , ale jest taki kochany, że nie mam serca go nie brać na ręce , a tak na marginesie cała rodzina już wie o błogosławionym stanie Waszym ? , jeżeli chodzi o mnie to tylko mój M i Wy , po wizycie powiem , a na nią chyba pójdę za dwa tygodnie. pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez tylko wie mój M i pre przyjaciólek ,reszta dowie sie później . Przez te przygotowania do slubu jakos nie chce mówic bo zaraz znajda sie ciocie \"dobre rady\" ze swoimi madrosciami wiec wole żeby wiedziało jak njmniej osób. Zreszta jak brzuszek bedzie rósł to wszyscy się dowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki! My wczoraj bylismy na pierwszej wizycie u mojej cudownej pani ginekolog:-)powaznie,jest kochana!Najwspanialszy lekarz jakiego poznalam.Prowadzila juz moja pierwsza ciaze, wiec z sama przyjemnoscia do niej chodze,tzn.chodzimy, bo na kazdej wizycie towarzyszyl mi maz, a wczoraj rowniez Xavierek mial przyjemnosc zobaczyc swojego braciszka (moge sie zalozyc, ze to bedzie znowu chlopak:-) ) na usg,tzn.na razie widac tylko woreczek ciazowy , czy jak to tam sie fachowo nazywa.no,ale wrazenia sa i pierwsze foto na pamiatke juz mamy:-)nasza fasolka!:-) aha- oficjalnie to 6 tydzien ciazy. Lily white- moge Ci tylko powiedziec, zebys cieszyla sie z faktu, ze nie masz mdlosci (ja tez jeszcze ich nie mam), bo uwierz mi- po 2-3 razach przejdzie ci na nie \"ochota\".wiem, o czym mowie. jak to o mnie mowili- w ciazy z Xavierkiem- wymiotowalam na wszystko, po wszystkim i wszedzie- i tak od 7 tygodnia do konca ciazy:-( Mam pytanka do \"dzieciatych\" dziewczyn- ile wasze pociechy maja latek i czy nie obawiacie sie reakcji dzieci na nowych \"intruzkow\":-)? to tyle na dzisiaj!zmykam sie relaksowac, poki synus spi:-) buziaki dla fasolek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krismam
Ja mam synka ma 3 lata i 4 m-c , bardzo się obawiam jego reakcji na nowego intruza w domu , jeżeli chodzi o znajomych to jak maja małe dzieci to nawet mi nie pozwoli podejść do wózka , natomiast jestem miło zaskoczona bo w rodzinie mamy małą istotkę i do niej jest przyjaźnie nastawiony , co mnie moooocno zaskoczyło ale pozytywnie , jeszcze do nie dawna jak M pytał się czy chcesz braciszka lub siostrzyczkę twardo odpowiadał że on tylko chce być sam z mamusią , teraz ciężko powiedzieć , strasznie się boję jego reakcji , tym bardziej że będzie to już na stałe a nie na chwilę , boje się że nie będę mu mogła tyle poświęcić czasu i że mimo woli zejdzie na drugi plan czego bardzo bym nie chciała , mam nadzieję że dam radę i uda mi się mądrze temu zaradzić , i te wszystkie obawy powodują że nie cieszę się tak ciążą jak przy pierwszym przy młodym , może pomyślicie że coś babie się przegrzało ale ja naprawdę myślałam że teraz będziemy się starać tak ok 11 m-c jak o młodego a tu za 4 razem ogrom zaskoczenia tak jak bym nie wiedziała skąd się biorą dzieci . Może mi przejdzie może przez te hormony , sorrki za epopeję i wynurzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam ----skąd ja to znam,tez bardzo barzdo chciałam dzidzie ,mój gin swego czasu mnie nastraszył ze w moim wieku to 15% ze zajde szybko i wogóle .No to ppostanowilismy starac sie przed slubem i byłam przygotowana że to troche zejdzie a tu za 3 razem sie udało:) To nie tak ze nie chce lub sie nie ciesze bo jestem szcześliwa ale ogarniaja mnie wątpliwści czy dam radę ,czy wszystko pozałatwiamy w terminie jak sie to ułozy ...I potem jestem wsciekła na Siebie ze zamiast sie cieszyc tym szcęsciem to ja wymyslam ,cuduje .I wiecie co moze to głupie nie chciałabym żeby było mi widąc brzuszek do ślubu bo nie chciałabym zeby ktos mówił ze tylko dlatego się pobieramy....a bedzie to 16 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krismam
Nikamo , a ja tak sobie myślałam , że jak najwcześniej zajdę będzie może wrzesień , może dalej to na weselę do kuzyna ubiorę sie jak będę chciała jest ono w październiku a tu ja nie wiem jak będę wyglądać w drugiej ciąży podobno szybciej widać brzuch , bo tak w pierwszej też miałam termin na marca to w październiku jeszcze nikt z obcych nie mógł się dokapować że jestem w ciąży , jak to piszę i czytam to aż sama się z siebie śmieję , zamiast się cieszyć to jakieś idiotyczne myśli , ano jesteśmy w ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krismam
Ale dla pocieszenia , to mój M też taki dziwny niby się cieszy a tak do końca to sama nie wiem , a od dwóch lat dziurę w brzuchu mi wiercił o drugie dziecko , mówię wam za szybko to się stało , po chocka klockach z Krisem to myślałam na bank z 2 latka się pobujam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H aha to tak jak mój.Cały czas mówił o dziecku sma mnie namawiał żeby juz ...jak dostawałam @ to On bardziej to przeżywał niz ja .A teraz jakis taki dziwny chodzi ,ja mysle że do Niego jeszcze to nie dociera ,powiedział mi wczoraj ze jak pójdziemy do lekarza to wtedy chyba uwierzy w to że bedzie ojcem!! ja chyba odkryłam sposób na mdłości jak mi sie robi niedobrze pikantmego krakersika wcinam i jest ok.Wogóle jem wszystko co pikantne a od słodkiego odrzuciło mnie całkowicie a przedtem tylko słodkie jadłam:) Ale ciesze się bo nie chce przytyc za bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooojjjj aż miło ,że tak się ciężaróweczki rozpisały :):):):):) Jak miło tyle do poczytania . Dziewczyny ja mam USG w czwartek a w piątek idę na wizytę . Troszkę to dziwne , ale ok. Na pewno jak wrócę zdam obszerne relacje :):):) co jak i w ogóle i szczególe :):) Dopóki nie ma złych wieści odganiam od siebie wszystkie czarne myśli :D:D:D:D:Da poszoł won!!:D JAk na razie zastanawiam się nad jakimś fajnym pomysłem jak powiedzieć teściom ,że będą dziadkami :):) Może Wy macie jakieś fajne pomysły?? Pozdrawiam buziam w brzuszki pappa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krismam
Jak byłam z Krisem w ciąży to zorganizowaliśmy grila pod jakimś pretekstem i zaprosiliśmy rodziców , w trakcie grila daliśmy im duuuże kartony opakowane jak prezenty w nich moc papierów ścinków itp a na samym spodzie małe kartoniki z bucikami dziecięcymi , była konsternacja i krzyk i płacz mam , a ojcowie nie wiedzieli o co chodzi , my Krisa mieliśmy po 6 latach małżeństwa , wszyscy myśleli że z nami coś nie teges , a my czekaliśmy aż się wyprowadzimy z kawalerki , a teraz mam taki pomysł aby nie powtórzyć tamtego oraz młodego nie angażować to chce zamówić kwiaty w kwiaciarni włożyć tam nie wiem może też buty lub inny gadżet dziecięcy i aby kurier z kwiaciarni o tej samej godzinie dostarczył naszym rodzicom do domu , a później gril a coo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh fajny pomysł :):):) ja jeszcze pomyśle ..:) może przyjdzie mi coś fajnego do głowy%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysły. Ja mam inny problem moi przyszli tesciowie juz wiedza ,został mój tata i tylko nie wiem jak mu to powiedzieć zeby zawału nie dostał:) Bo za duzo sie ostatnio u Nas dzieje ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam nowe marcówki :) wczoraj byłam na usg widziałam jak bije serduszko wszystko jest ok, ale przez te bóle dostałam duphaston i L-4 na 2 tyg. fajne te pomysły z poinformowaniem rodzinki :D nasi już wiedzą jakoś się złożyło, ze jestem trzecią ciężarną jakaś kumulacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj riterka :) Powiedz cos wiecej ,który to tydzień ,co lekarz powiedział, I jakie to bóle masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) ja mieszkam w Anglii i tutaj pierwsze usg robia dopiero pomiedzy 12 a 14 tygodniem takze mam jeszcze troche czekania. Nadal nie mam rzadnych dolegliwosci tylko bol brzucha nic wiecej. Ja nie wytrzymalam i od razu zadzwonilam do rodzicow i siostr, takze cala moja rodzinka wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo próbuję suwaczka zrobić tego co Blask i nie potrafię :( czasami znikam dziewczyny bo ja w robocie jestem do 16.tej, więc z partyzanta tu zaglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam to tak jak ja :) tez jestem w pracy do 17! W preferencjach wejdż na swoje dane i tam wklej suwaczka w stopkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy miałaś ostatnią @ ?? to ci go zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×