Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witaj nitka:) A który to tydzień z obliczeń ? Do ginajesli bedzie wszystko ok to trzeb achodzić co miesiac,póltora ,jesli z ciąza jest cos nie tak to częściej.A boł brzucha taki jak na miesiaczkę jest normalny ale powiedz o nim ginowi:) Trzymam kciuki za Ciebie i dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kalulator wylicza inna date porodu :/ termin mi wychodziz pomiedzy 14-17 marzec. Ostatnia @ miałam 10 czerwca i cykle 26 dniowe,która obliczy mi termin?Thanks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?.... ... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------1.03(?).. .......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... riterka............29............21.05...........??..... ................?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.........38............31.05............06.03. ........... Krismam...........34............06-06...........14.03... .......... figleaves ..........30............10.06...........17.03................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?.... ... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------1.03(?).. .......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... riterka............29............21.05...........??..... ................?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.........38............31.05............06.03. ........... Krismam...........34............06-06...........14.03... .......... figleaves ..........30............10.06...........14.03............... .? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy dokładnie sie nie okresli to tylko przypuszczalna data a to fasolka zadecyduje kiedy bedzie gotowa przyjśc na świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcys
Czesc dziewczyny sluchajcie mam do was pytanie czy ktoras z was jest chora na padaczke??Albo ma kolezanke chora na padaczke ktora urodzila dziecko albo jest w ciazy??Bo ja jestem chora i troszke sie boje jak przebiegnie moja cala ciza.ALE JESTEM DOBREJ NADZIEJI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcys- moja ciocia jest chora na epilepsje i bez problemu urodzila 3 dzieci.no,a bylo to juz paaare ladnych lat temu.ostatnio nawet natknelam sie na artykul w starym wydaniu gazety m- jak mama.w sumie go ominelam, ale jesli chcesz to do wieczora go poczytam i dam znac. my szykujemy sie powoli do urlopu, wiec pakowania mam mase... witam nowe mamusie! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Figleaves widze ze jestesmy w takiej samej sytuacji, ja tez mieszkam w Anglii i wiem ze pierwsze usg bede miala kolo 12 tygodnia, jeszcze nie bylam u lekarza wiec nie mam jeszcze poloznej, dodam ze to moja pierwsza ciaza :) Jak sie dzisiaj czujecie, mam nadzieje ze nie mecza Was za bardzo dolegliwosci :) ja nadal tylko bol brzuszka. Buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcys
No,to mnie uspokojilas Kamelle ale jak bys miala chwilke to zagladnij do tej gazetki.Ja mieszkam w Irlandii i niemam jak narazie zrodla to gazet dla mam. Elakl mam do ciebie pytanie dlaczego 1 usg dopiero w 12tyg.ciazy bedziesz miec??Ja jestem w 5 tyg.i mialam juz pierwsze,a teraz juz bede miec co 2 tygodnie usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuśki 🌻 Ja dziś cały dzień jestem w pracy więc zagladam do was z partyzanta i tylko na chwilkę :D::D:D:D:D Witam nowe mamusie ❤️ i zyczę spokojnych i owocnych 9 miesięcy Trzymajcie za mnie jutro kciuki bardzo mocno :):):) PS co !!co 2 tyg usg nie za często?????Słyszałam ,że USG nie szkodzi ale tez nie powinno być wykonywane zbyt często .Dziwne.Może się nie znam ale takie moje zdanie. Pozdrawiam i buziak w brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcys w Anglii pierwsze usg robia okolo 12-14 tygodnia ciazy, jesli dobrze pamietam to masz je robione 4 razy. Tutaj ciaza opiekuje sie polozna nie lekarz a na wszystkie badania chodzisz do szpitala. Mam nadzieje ze to jednak nie za pozno, ale moje kolezanki tak wlasnie mialy i wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcys
Wiadomo co kraj to obyczaj inaczej lecza.Moze tak na poczatku bede tylko miec te usg co 2 tygodnie albo to ze wzgledu na chorobe no,sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka albo patryk
witam Was kochane, i ja mam termin na marzec, wiec postanowoiam Was o coś spytac, bede bardzo wdzieczna za odpowiedz, otoz na pierwzym usg 5 t i 2 dni lekarz powiexzzial ze widzi pecherzyk ciazowy 12mm ale nie widac zarodka , czy u Was bylo podoobnie?? bardzo Was prosze napiszcie, bo ja sie juz zestresowalam ze moze mam pusty pecherzyk ? jakiej wuelkosci wy mialeyscie w tym okresie pecherzyk, i czy byl pusty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj słońce ja ci nie pomogę dopiero jutro mam pierwsze USG a dlaczego nie zapytałaś się lekarza???? nie martw się na zapas będzie dobrze , a co w ogóle Ci zalecił??? jakieś badania ,inny termin usg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikukje Blask za odpowiedz, no wiec lekarz kazal mi przyjsc za dwa tygodnie a do tego czasu chyba zwariauje, powiedzial tyle ze nie widac zarodka - jeszcze, ale ja porownaalam to usg z usg z poprzedniej ciąży z Olcią i tam bylo napisane ze zarodek widoczny, a bylo to z roznica kilku dni, dlagtego bardzo sie denerwuje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres Ci słońce nie pomoże , spokojnie to nie musi od razu oznaczać ,że jest coś nie tak. Po prostu tym razem jest inaczej niż w pierwszej ciązy i tak sobie musisz to tłumaczyć :):):) bo inaczej można by zwariować albo dostać nobla :) Przecież tyle mam pisze ,a w poprzedniej ciązy było inaczej może u Ciebie właśnie tak jest ja w to wierzę :):):)będzie dobrze i uszy do góry. ściska mocno i pozdrawiam .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask na stronie chyba 8 podała linka do tego suwaczka :) Życzę dobrej i spokojnej nocki dziewczynki , do juterka papap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?.... ... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------1.03(?).. .......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... riterka............29............21.05...........??..... ................?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.........38............31.05............06.03. ........... Krismam...........34............06-06...........14.03... .......... figleaves ..........30............10.06...........16.03............... .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×