Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

znowu mi wcieło litere brrr :) włączam housa i potem lulu - do jutra Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam moje hasło i login na blogu, możecie w ten sposób dodać notatkę Mamula a jak mieliście wcześniej?? zajrzyj na bloga zrób porównanie czekam na kontakt gg 2299153, mail riterka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie porobiło blog , nk, stronka baby szaleją :D ooo czyzby nie tylko ja lubiła housa??? ja ściągam z DC na kompa od 1 sezonu :) ja śmigam lulu Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie robilam nalesniki bo mialam ochote haha. Jak tam mamuski wieczor???? Mam nadzieje ze bez bleeee :) oj jutro znowu trzeba wstac o 5 30 oj nie wiem jak to zrobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
Mamula cos nie tak z tym kontem na NK nie ma takiego.... wczesniej pisałas ze login to 2010marzec ... ale tak nie znajdziemy konta... ja np. login mam swoj osobisty i wpisując go w wyszukiwarke nikt by mnie nie znalazł.. tylko po nazwisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudzili mnie rano zli ludzie:-( i juz nie moge zasnac. Pogoda rzeczywiscie fajna a ja musze siedziec w domku. Milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!!! Jak tam samopoczucie z ranka ??? No super z tym blogiem tylko jak tam mozna wejśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki Witam WAS ciepło 🌻 Mam prośbę jak już będzie szło wejśc na nk i blog to ja proszę o linki na gg :):):):):):):):):) będę wdzięczna :P U mnie też ladna pogoda ahhhh aż się chce wyjśc z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki :):) :D śliczny dzionek i upalny sie rozpoczął , zaraz nadrobię zaległości w czytaniu , oo blog juz powstał , jejku ale się dziewoje rozpędziły , jedno popołudnie bez kafe i nadążyć za Wami nie można :) życzę ślicznego , miłego przyjemnego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje,że coś jest nie tak - bo w wyszukiwarce nie widać tego profilu, zaraz popatrze co tam namieszałam. karolajna - jak podałaś login i hasło- to chyba będzie oki :) jeszcze nie zaglądałam, też w wolnej chwilce zerkne blask- oglądnęłam sezon 3 i 4, a teraz właśnie lece od początku czyli jedynke - uwielbiam ten film. Jak samopoczucie? ja nie wiem czemu, jakieś nerwy mnie noszą od rana. Dzień się tak dłuży w łóżku, a za oknem taka piękna pogoda. W przyszłym tygoddiu mieliśmy jechać nad morze- ale w tej sytuacji niestety odpada. Od rana mam chęć na kebaba - aż dziwne haha. Już czekam aż otworzę o 11 budke z najlepszymi w mieście i wyśłe siostrę po jednego mniaaaam hihi Trzymajcie się papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane u mnie zaczęło się od bleeeee co do bloga to zgłaszać się do mnie po tajne hasło gg 2299153 albo mail podałam wcześniej Blask wysłałam ci namiar na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołeczek89
No witam kochaniutkie! Ale się rozpisałyście, normalnie szok aż mnie oczęta rozbolały od czytania hehe. U mnie troszke lepiej, dużo odpoczywam i brzuszek mnie już tak nie boli ;) Co do mdłości i wymiotów to w dalszym ciągu nic :D Tym które się tak męczą to serdecznie współczuje i trzymam kciuki żeby Wam już przeszło... Mam dzisiaj lenia. Pogoda piękna a tu lipa- trzeba siedzieć w domku i się oszczędzać- czego to się nie robi dla fasoleczki... Za tydzień jade do gina na kontrole. Mam nadzieje że po tabletkach ten krwiak się wchłonie. Teraz troszke ogarne w pokoju a potem się do Was znowu odezwe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołeczka nie przemęczaj się , u znajomej krwiak wchłonął się po 3 tyg , i wsio było ok do końca ciąży , u Ciebie też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babeczki laseczki marcóweczki no proszę tak się rozpisały że szok :) teraz ciężko nadążyć a wyobrażacie sobie co będzie do marca i potem :D tyle się tego nazbiera :) figleaves no niestety ja tez mam problem w wyszukiwarkę wpisuje i nic nie ma takiego użytkownika na NK :( Mamula28 może jest zaznaczona opcja ukryj w wyszukiwarce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj a co tu dzis tak cichutko?? Jak tam Robaczki ?? Ja jak zwykle jem porzeczki:)) Ale mi dzis niedobrze okrutnie i nerwy tłuką !!! Wrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok.sana.
witajcie u mnie dzisiaj może być, trochę głowa mnie boli i nic mi się nie chce robić, a tu na 14 do pracy trzeba iść ale jeszcze tylko 2 dni i w końc u urlop, a w sobotę mam weselicho u znajomych ale wcale nie mam ochoty na nie iść. miłego dzionka kobitki ja zmykam zaraz do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pusto dziś ale i pogoda leniwa , u mnie coś kiepskawo , brzuch mnie boli jak cholera , ale obliczyłam to dziś powinnam okres dostać najpóźniej jutro może to z tego powodu , pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zasypiam ...Ze mnie taki pracownik teraz jak z koziej d...y trąba!! Juz bym wolne chciała.Pokłociłam sie dzis z eMem bo on by chciał zebym juz nie pracowała a ja mysle do swiąt pracowac jesli oczywiscie bede sie dobrze czuła!! On by mnie teraz najlepiej w złotej klatce zamknął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki, kobietki ... nie ma dwa dni a tu tyle czytania nie szalejcie tak. Dziś byłam na USG nr.3, fasolka ma już 10,3 mm i taki mały odjazdowy kręgosłupek. Dostałam już papiery i mogę pójść do swojego gina, trochę mi szkoda bo w klinice super lekarze i pielęgniarki ale musiałabym jeżdzić 50km a to nie zawsze mi pasuje. Waga -1,5 kg Od wczoraj mam ochtę ma fast food, zakupiłam już pizzę i hamburgery, aż mi ślinka leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys.................21...............??...........03. 03...Irlandia-Maldor anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn aaaaat..............26...............28.05...........06. 03..ok.Zamościa joanna84..............25............31.05...........07.0 3......Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Irlandia Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka dorotka.........29...........01.06.2009.....08.03.2010.. ......Gdańsk lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja engine30..............30..............25.05...........10 .03........zach-pom michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ eluśka.................24............. 7.06...........14.03......Szczecin LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ....... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin **tina**................34.............28.05..........17.03.......Niemcy elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3........śląskie Gosiaaa ...............29 .............14.06 ........ 24.03 ..... podkarpackie rok.sana..............23...........17.06.............24.03........podlaskie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.0 3....wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcys
Czesc dziewczyny sorki ze sie nieodzywam ale zadko kiedy mam dostep teraz do internetu. Mam prosbe jak by ktoras poprawiala tabelke albo sie wpisywala to poprawcie u mnie miasto na Irlandia-Malbork. Dzieki i pozdrawiam p.s.Ja sie czuje dobrze tylko te mdlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo to cuuudownie , korzystaj dziewczyno z tego przypływu dobroci od strony M , bo później już Mężowie tacy skorzy do rozpieszczania nie są , i proza życia dopada każdego . ale może u Ciebie będzie inaczej , ja mojego do obowiązków domowych za diabła nie kogę nakłonić , ostatnio ubierał pościel myślałam że się posikam ze śmiechu on cały wchodzi w poszwy i szuka w ten sposób rogów pościeli , to było zjawiskowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha Krismam to trzebabyło uwietrznić :) :) Oj z tymi chłopami...Wiesz ja z moim oprócz tego że mnie rozpieszcze to sie kłoce non stop ,ale to chyba ta sytuacja nas tak stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×