Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

ja tez Feminatal N, jak tylko moge przełknąć:) figleaves, ciekawość mnie zżera, jak poszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie biore tylko kwas foliowy ale juz sobie kupilam witaminki, ale nie wiem czy juz zaczac brac czy po 12 tygodniu, bo rozne wersje slyszalam. Figleaves napisz jak tam szefunio zareagowal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie moge wejsc na bloga, mowi mi ze jest niepoprawne haslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.anna
Dziewczęta tylko zwracajcie uwagę na skład. Lekarze rzadko o tym mówią, ale witamina A zawarta w tych suplementach działa teratogennie na płód. Mówią, że to są małe ilości witaminy A i że nie zaszkodzi, a do 3 miesiąca powinno się brać wyłącznie kwas foliowy i luteinę lub duphaston, żadnych witamin w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Witam nowe marcóweczki :) Dopisałam się też do znajomych na nk. Mi lekarz tez powiedział że narazie tylko kwas foliowy i duphaston, więc narazie nie biorę żadnych witamin poza tym. Figleaves jak tam rozmowa z szefunciem? Słodkich snów i bezmdłościowego poranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po rozmowie z szefem-masakra :O Nagadał się,nagadał i na koniec powiedział,że jest rececja i wszyscy polacy maja wracac do kraju :( A zadnego anglika nie zatrudnia i sam anglikiem nie jest a sie panosi. Był zły na mnie,że dowiaduje sie o prawach kobiet w ciazy.Jednym słowek &*%^%&* mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to masz prostaka , kawał skurwysyna i zarazem chłopa co mu słoma z butów wystaje w jednym a nie szefa widać ,że prostak jakich mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak w ogóle to Dzińdybry :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kobietki, dawno mnie tu nie było, choć staram się czytać na bierząco:) od dziś w końcu urlop, huraaa:) odpocznę, wyśpię się itp itd, figleaves, współczuję... co za kawał......, mnie też czeka rozmowa z szefem, ale to dopiero pod koniec sierpnia, jak już pogadam z panią doktor, bo u mnie zapewne będzie jedna rozmowa informująca o ciąży i planowanym L4 (w I ciąży poroniłam) Odebrałam wyniki badań i powiem Wam, ze jestem zaniepokojona, mam kiepskie wyniki morfologii i jeszcze jakaś neutropenia mnie dopadła....a wizyta u gin dopiero 18 sierpnia:( pozdrawiam Was słonecznie i życzę dobrego samopoczucia, buziaki p.s. też się wpisałam na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co robię źle, ale nie mogę umieścić w stopce suwaczka... zielona jestem w te klocki.... no nic wracam do sprzątania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka, mam pytanko, czy używacie już jakiś kosmetyków na ujędrnienie skóry lub na rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry z rana :) figleaves współczuję szefa. Ale byłam w Anglii i wiem że właśnie szefowie obcokrajowcy sa nieraz gorsi niz Anglicy. Koszmar. Teraz najważniejsza jdzidzia więc staraj się nie stresować chorym człowiekiem, tylko dbaj o siebie. Ja też niebawem będę musiała powiedzieć mojemu szefowi, i do tego chce iść na L4 bo mam strasznie stresująca pracę i to szczególnie z jego strony, więc nie wiem jak zareaguje :( Jak wasz ranek dzisiaj? Mnie powitały na dzień dobry mdłości ale po śniadanku mężulka przeszły :) Buziak na milusi dzien bez mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek figleaves a olej patałacha, i tak jestes w uprzywilejowanej pozycji, co on sie nagada to jego, bo tylko tyle może. Bedzie musial dostosowac sie do prawa i tyle. A nastepnym razem na Twoim miejscu to wziełabym ze sobą małą kamerkę internetową i dyktafon, albo po prostu zrobiłabym nagranie komórką, bo za takie teksty to rasista mógłby zapłacić niezłe odszkodowanie!I wtedy moglabys sie zwolnic i nie musialabys liczyc na zadne macierzynskie:) Taki niecny plan:) U mnie z dnia na dzien coraz gorzej, zaczelam żuć te zakichane migdały, ale niestety znowu wszystko zwymiotowalam, juz nie wiem co robic, calymi dniami czuje sie źle i mam dosc wszystkiego:( A Wam zycze miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
badka ja używam preparatu na rozstępy dla kobiet w ciąży i codziennie po kąpieli smaruję sie oliwką w żelu zeby przygotowac skórę na rozciąganie smaruje sie tez czasami kolagenem... wolę sie zabezpieczyc jak tylko można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze jest nas coraz wiecej:) Szczesliwa Gosia tez mam synka prawie 3 latka i tu bach starania o nastepne bo na coz czekac a potem to juz czlowiek odchowa i zajmnie sie praca i rodzinka, i dla mnie to NAJWAZNIEJSZE by bylo zdrowe. juz niech bedzie drugi chlopak hehe bo u mnie w rodzinie to same JAJCORZE jesli dobrze to slowo napisalam? ja mam troszke wzdecia i wogole czuje sie gorzej jak w pierwszej ciazy, teraz ostatnie dwa dni to ciagle mnie brzucho cmilo, plamien zadnych nie mialam czyli juz tak musi byc, dzisiaj sie czuje dobrze i to jest wlasnie dziwne ze jednego dnia bede spac i stekac a drugiego latac i sprzatac badz po parkach z malym i mezem biegac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rozstepow to na razie masuje sobie uda i posladki szorstka gabka co by ukrwic skore, rozbic tluszczyk w razie co na pozniej hehe potem jakis kremem bede sie smarowac jak codzien bo nienawidze suchej skory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , Widzę, że jest nas coraz więcej :) Fajnie, byleby nie zabraklo w marcu miejsca w szpitalu :D Ja na szczęście nie miałam problemów z szefem :) W tym tygodniu byłam w pracy 2 dni, bo resztę było ciągle bleee... :/ No i sobie do niego zadzwoniłam i powiedziałam, że idę na L4, a on nic, powiedział, że w porządku, chociaż niech ZUS za to płaci, bo i tak leczymy się prywatnie :) Więc we wtorek idę do gina po zwolnienie :D Życzę miłego dzionka bez spotkań z muszlą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie smaruje się oliwką, ale dostalam w prezencie krem na rozstępy dla kobiet w ciąży i się chwilowo wstrzymuje.Grześ mi się obilo o uszy,że najlepiej zaczynać w II trymestrze stosowanie takich preparatów, dlatego sie zastanawiam. A co do szefa to bywa różnie. U mnie niby wszystko przyjął ok (stałe L4), ale wiem co sobie pomyślał- tacy są pracodawcy. Pamiętajcie, że najważniejsze jest zdrowie maleństwa i oczywiście nasze. Nie wyobrażam sobie wstawać o 6 rano, dojeżdzać do pracy godzine i prawie 9h siedzieć w pracy, tak jak było dawniej.O stresie już nie wspomnę...Miłego odpoczynku w weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves, współczuję szefa-choć ja mam też niewiele lepszego-mój o ciąży dowie sie, gdy zdam egzamin i tym samym zyskam awans, czyli 1 września-wcześniej nie powiem, bo on mimo że mam prawo zdać ten egzamin, bo wszystkiego dopełniłam, utrudniłby mi to baaardzo. Dziewczynki, ja nie biore żadnych witamin oprócz foliku i magnezu (bo powieka mi drga)-przeciez tyle na straganie! Byłam wczoraj u dentystki-kazała mi poprosc ginekolog o leki osłonowe na zeby z wapnem, ale sama też nie przepisała, bo mówi, że niektóre wapna szkodza dziecku i nie zaryzykuje. W ogóle lepiej samemu witamin nie przyjmować. Asiulka, jesli masz złe wyniki, idż wcześniej do lekarza-może potrzebujesz jakiś leków-nie zwlekaj, zeby potem nie było za poźno. Wiecie, martwię się, bo od dwóch dni dziwnie boli mnie brzuch-nie żołądek i nie pdbrzusze-pomiędzy. I plecy na wyskości serca mnie bolą :( nie mam żadnych problemów ciążowych, to jakeś inne swiństwa mi sie przypałętały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lulu2008................31............25.05..........01. 03....Warszawa savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys.................21...............??...........03. 03...Irlandia-Maldor anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn aaaaat..............26...............28.05...........06. 03..ok.Zamościa joanna84..............25............31.05...........07.0 3......Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Irlandia Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka dorotka.........29...........01.06.2009.....08.03.2010.. ......Gdańsk karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja engine30..............30..............25.05...........10 .03........zach-pom michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ eluśka.................24............. 7.06...........14.03......Szczecin LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ....... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin **tina**................34.............28.05..........17 .03.......Niemcy elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3........śląskie Gosiaaa ...............29 .............14.06 ........ 24.03 ..... podkarpackie rok.sana..............23...........17.06.............24. 03........podlaskie H.anna .............. 30 ............ 10.06 ........... 26.03 ....wielkopolskie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.0 3....wielkopolskie Przepisałam się na początek tabeli, bo chyba jednak będę miała termin na 1 marca-czekam na decyzję lekarza, ale tak wszło mi z obliczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolajna, dzięki za hasło-weszłam na bloga, ale nic nie moge tam napisac, tylko poczytac sobie o innych I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.anna
Badka -> kosmetyki na rozstępy można stosować dopiero od 4 miesiąca ciąży. Teraz to dla nas tylko nawilżające balsamy najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
Z tymi kosmetykami to nie do konca tak jest, czytałam wiele wypowiedzi że można zacząc juz w czesniej, przed czwartym miesiącem stosowanie takich preparatów a przynajmniej oliwki aby przygotowac skórę na rozciąganie... ale to już kazda kobieta ma swój wybór... czy bedą rozstępy czy nie to i tak zależy od tego jaką mam skórę i nie wiem czy te wszystkie specyfili naprawde pomagaja.... w każdym bądz razie nie chce miec do siebie pózniej pretensji wiec stosuje sie do zalecen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łykam tylko kwas foliowy, lekarz powiedział, że narazie inne witamny są nie potrzebne. Co do smarowania się preparatami na rozstępy to narazie nie używam nic, podobno do 4 miesiąca nie powinno się masować brzucha a jak inaczej rozprowadzić mazidło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu, nie mogę wcześniej, bo moja gin będzie na urlopie.... Muszę poczekać:( skończyłam sprzątać:) teraz odpoczynek, kąpiel, balsamik (to tak apropos tematu kosmetyków - narazie używam zwykłego ujędrniająco-nawilżającego), a później zrobię kolację sobie i mężowi i urlop będzie można oficjalnie uznać za rozpoczęty:)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki... pisze do was z malym problemem, a moze niepewnoscia raczej... otoz ostatni okres mialam 3 czerwca, czyli jakby nie patrzec juz ponad 2 miesiace temu. 3 dni temu bylam na usg, jest pecherzyk, jest dzieciatko, ma 10.8 mm wielkosci,bije serduszko, ale lekarz na opisie zaznaczyl ze dlugosc dziecka odpowiada 7 tygodniowi ciazy.... a przeciez u mnie juz 8my sie konczyl... nie bardzo to rozumiem...czy wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×