Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Figleaves to hasło i login do konta na NK ,mozesz wchodzic bez problemu czytac poczte czy umieszczac zdjęcia .Do blogu to ja się tez nie moge dostac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku co do szkoły rodzenia to ja sama jeszcze nie wiem czy warto? Chetnie dowiem sie od dziewczyn które tam uczęszcały w poprzednich ciazach.. Lekarz mnie namawia ,zastanawiamy się z eMem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dopisałam się na NK ale szkoda że nie wiem kto jest kim! Jest tam jakis klucz żeby rozpoznawać się wzajemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki Witam nowe marcóweczki , bardzo gorąco :D musze Was poczytać , czasu u mnie brak i narastają mi zaległości na kafe, no cóż , wczoraj padłam o 19.30 , kiedy chłopakom zrobiłam frytki spróbowałam 2 i poszłam porozmawiać z muszlą , a później nie byłam do życia M zabrał młodego to się pobyczyłam . Współczuje dziewczynom co rozmawiają z muszlą bardzo często , lepsze te notoryczne mdłości i odbijanie się . Nikamo widziałam gdzieś adres na NK na str 65 wchodzi się z biegu czy jakieś hasła potrzebne ? serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa szkoła rodzenia ja jak byłam z młodym w ciąży to chodziłam , miło wspomina ten czas . mnie osobiście się nie przydało bo skończyłam na cc ale tak fajna sprawa , na pewno pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam hasło i login tylko podąłam zeby kazda z Nas mogła tam wchodzic dodawac zdjecia,opisy itp.itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quanita masz racje ja też nie wim kto jest kim,może warto by kazda dodała do galerii jedno swoje zdjęcie z nikiem z kafeteri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam już na naszym koncie , ale za chinu oprócz Ciebie Nikamo to nie wiem kto kim , ale nas moc :) trzeba dołożyć jakąś fote i się podbisać nikiem , tak jak mówisz Nikamo , kurcze u mnie z obróbką ciężko , w jakim programie obrabiacie zdjęcia aby zmniejszyć piksele , to taki ściągnę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła rodzenia jest podobno bardzo przydatna, moja koleżanka chodziła i była zachwycona,bo tam uczą również jak obchodzić się z maluszkiem.Koleżanka ciagle notatki robiła..a później jak małą bolał brzuszek to sięgała do nich i sprawdzała w którą stronę ma masować brzuszek..ja bym poszła,ale sama nie będę..musiałabym we wrześniu się zapisać póki sezonu nie ma i mój będzie miał luźniejszy grafik...w ogóle to się zastanawiam czy na porodówkę zdąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam skopiuj zdjęcie ze swojego profilu na NK ja tak zrobiłam :) A jesli o zmniejszanie to ja lubie PHOTOFILTR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc , pobawię się później , a szkołę rodzenia polecam , co do opieki nad dzieckiem to mnie najbardziej pomogła położna , miałam boooską położną , nie spieszyła się jak widziała potrzebę to siedziała u mnie i 1h lub dłużej pokazała jak robić masaż maluszkowi relaksujący po kąpieli , jak masować podczas kolek itp , a i ja po porodzie schizowałam coś pod deprechę szłam to mi pomogła wyjść z tego , gdzieś spadek hormonów był nagły i cosik się przestawiło w łepetynie , mam nadzieję że teraz na łep nie dostanę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam kobitki, ze tak sie tu wcisne miedzy wodke a zakaske ale chcialam napisac kilka slow do Kamili220579 Droga Kamilo, czy Ty nie potrafisz zrozumiec, ze w tej chwili na Kafe jestes persona non grata ! Na kazdym ( na wiekszosci ) topiku na jakim sie pojawilas siejesz zamet, ublizasz i prowokujesz. Wiele fajnych odob zrezygnowalo wlasnie przez ciebie z pisywania bo doszlo do wniosku, ze nie ma co sie z toba szarpac. Uzalasz sie tu kolezankom, ze cie zablokowali. No coz moderatorzy nie sa ani glusi ani slepi a juz na 100%nie sa glupi. Masz bana za chamskie odzywki, za podszywanie sie pod simba 1, za tworzenie fikcyjnych topikow na ktorych rozmawiasz sama ze soba, za tworzenie kilku nikow na raz, za wklejanie naszych profili z nk tu na forum -czyli upublicznianie naszych danych i za wiele wiele innych rzeczy ktorych mi sie juz nie chce wymieniac. Jednym slowem ciezko pracowalas na tego bana i teraz sie go dorobilas. Zaakceptuj, ze nie wszyscy musza cie lubiec szczegolnie po tych twoich popisach. Klamiesz, oszukujesz i matasz. Zrozum nikt cie nie chce, nawet na tym forum nikt nie zareagowal na twoje wpisy i zale, nikt nawet nie zapytal o co chodzi. Daj sobie spokoj z tworzenie w necie swojego innego ja, zajmij sie domem, praca, mezem oszczedzaj sie i dbaj o swoja ciaze i rzuc wrescie palenie bo przez to mozesz kolejna cize stracic ! pozdrawiam pozostale forumowiczki i zycze powodzenia w staraniach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO narazinek dziewczynki spływam do domku papapapappapapapapa miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak cieszyłam się z dobrego samopoczucia i mdłości powróciły :( Jak czuje smażone to porażka :( niech już będzie ten 12 tydzień co dolegliwosci sobie odejda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) U mnie kolejny dzien z cyklu, leze w lozku bo na nic innego nie mam sily :( niedawno spotkanie bliskiego stopnia z muszla a teraz leze i padam. Wzielam kompa do lozka, nie chce wstawac bo wtedy mi slabo :( Jak tam u Was dziewczyny?? Ja tez mam problemy ze snen, caly czas sie budze w nocy no i biegam siusiu. Figleaves jak tam na zwolnieniu, odpoczywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popoludniowo:) dzis czuje sie troszke lepiej, az musze sie Wam pochwalic, chyba tablety zazynają dzialac (mam nadzieje), zjadlam zupke chinska (wiem, ze niezdrowo, ale tylko to moglam) i nadal sobie leze w spokoju, zadnej muszli:) swietny pomysl z dodaniem zdjecia i nickiem na naszym profilu, tylko gdzies mi umknely login i haslo, do kogo moge sie zwrocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl możnaby tak powiedzieć.Mam przeboje z moim bossem.Powiedział do koleżanki,że nie zapłaci mi chorobowego. Niech spróbuje zreszta w poniedziałek mam spotkanie z radca prawnym to wszystko powiem jak mnie ten dupek straszy. Znów zajadam się świezymi ogórkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
dziewczyny zapomnialam hasła i login na NK mogę do którejś z Was zgłosic sie po hasełko na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
dziękuje karolajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem, czytam ale nie mam siły wczoraj miałam przerwę w blee a dziś no masakra, jeszcze polazłam do pracy na chwilę to do roboty mnie zagonili ;) idę bo mnie dzisiaj Jaś do szewskiej pasji doprowadza, nie przespał się w dzień i ma problemator włączony normalnie nie mam mocy i za chwilę zacznę wyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten pomysl ze zdeciami i nickiem:) wspolczuje wszystkim, ktore musza czesto z muszla sie witac. Mnie to same mdlosci w zupelnosci wystarcza. Wlasnie przezylam dni, na które przypadałby okres no to mnie pobolał jajnik i brzuszek. Mialam na nim kiedys torbiel- na szczescie wycieta, no ale niestety od tego czasu boli. Ciekawe czy cos sie zmieni po ciąży.. Kurcze dobija mnie to, że ciągle mi słabo. Nie wiem co jesc, bo prawie nic nie mogę a głodna jestem.. Ciekawe jak brak wszelakiego mięsa, ryb przełoży się na wyniki krwi.. bo ostatnio mi reka mrowila i bolala, oby do II trymestru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś spotkałam się z muszelką "zaszkodziła" mi pomarańcza. Mdliło mnie pół dnia a potem po ble jak ręką odjął. Jutro zaczynam 8 tydzień i mam wizytę u gina. Poza tym ukąsiła mnie osa i mam dolną wargę jak Angelina Jolie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Ja po pracy codziennie musze leżeć tak mnie boli kręgosłup. A jak u was? Czy któraś też ma te dolegliwości? Ja poprostu po całym dniu w pracy umieram. Co do nk to może każda z nas na profilu Nasze Cafe wpisze komentarz ze swoim nickiem z forum? Tak szybciej się odnajdziemy niż po zdjęciach? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie byłam na nk i widze że dodajecie zdjęcia do galerii. Fajny pomysł chyba po całym dniu w pracy coś źle zrozumiałam. Fajnie widzieć kto przeżywa to wszytko razem z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę ; Czy możecie swoje brudy wyciągać gdzie indziej!!! Był spokój i się fajnie pisało a teraz to co się dzieje odechciewa się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy tu może pisać a skoro jesteś bez winy to po co reagujesz na wpisy.Jak odpisujesz to podsycasz tylko temat i od słowa do słowa powstaje pózniej nie miła atmosfera. Nas tu nie interesują czyjes brudy,my tu chcemy miło spędzać czas i dzielić się radościa,smutkami,doświadczeniem i dobrymi radami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×