Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

CZESC DZIEWCZYNY NIE ZAWSZE MAM CZAS NAPISAC PRACA DOM DZIECKO . ALE MDLOSCIU JUZ MI PRZESZLY TO 11 TYDZIEN . ZARAZ DOPISZE SIE DO TABELKI. POWIEDZIALAM SZEFOWI O CIAZY ZDZIWIONY BYL ALE BARDZO POZYTYWNIE ZAREAGOWAL. MAM UMOWE DO KONCA ROKU ALE PRZEDLUZY MI NA 3 LATA , BARDZO SIECIESZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ausia to ja mam wczesniej bo 12 wrzesnia:) I suknie mam w miare dobrana ,,ze brzuszek bedzie bezpieczny:) Super ze z Twoja fasolka jest ok!! A co do bara prenatalnych to my się mamy tego domagac czy lekarz sam je robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marcóweczki 🌼 dokładam swoje trzy grosze na temat mięsnego farszu do krokietów, u mnie wszyscy go uwielbiają, a oto sekret: jakiekolwiek gotowane mięso przepuszczamy przez maszynkę do mięsa (jesli nie mamy gotowanego, mozemy przysmazyc mieso mielone wieprzowo-wolowe z cebulą na patelni, ale potem tez trzeba to jeszcze po uzmazeniu przepuscic przez maszynkę). Jak ktos lubi, mozna przyprawic i zostawic taki miesny farsz, ale jak dla mnie jest on za suchy. A wiec do mojego farszu drugim skladnikiem jest gotowana i pokrojona w drobną kosteczkę młoda kapustka (absolutnie nie kiszona!), w ilości dokladnie tyle, ile jest mięsa, a więc pół na pół zmielone mięsko i ugotowana kapustka. Te dwa skladniki mieszamy i po przyprawieniu farsz jest gotowy. A oto przyprawy: cebulka suszona, czosnek granulowany, pieprz, sól, troszkę vegety, majeranku i curry. Cieszę się, że Wasze kruszynki juz takie duze:) Ja od wczoraj czuję się lepiej, tfu tfu odpukac, zadzwonilam do pracy ze jestem off przez nastepne 2 tygodnie, a potem urlop wiec nie wracam do pracy do konca miesiaca, az mi sie lepiej zrobilo i bez stresu, do koncz sierpnia to mam nadzieje bede sie czula duuuuzo lepiej:) co do brzuszka u mnie wieczorami taki wydęty, ale dzidziusiowej okrągłości jednak nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubeczek jakos przezyjesz ale co do snu to i ja pewne bym kipla szybko, obiaz u sebie grilaa czy cos w podobe to jestem juz poparu godznach tak zmeczona ze bym se poo jkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OM......TERMIN..... .....SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23.........23............21.05..........01.03.. . ............. lulu2008................31............25.05..........01. 03....Warszawa savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys.................21...............??...........03. 03...Irlandia-Maldor anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........06.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121..............24..............27.05..........06. 0 3.....Cieszyn aaaaat..............26...............28.05...........06. 03....ok.Zamościa joanna84..............25............31.05...........07.0 3......Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Irlandia Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka dorotka................29.............01.06..........08. 03... ......Gdańsk karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja engine30..............30............25.05...........10 .03........zach-pom michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton Wazka85..............24...........03.06.............08.0 3.....Irlandia Pln. badka.................28............04.06............11. 03.....Piaseczno mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ eluśka.................24............. 7.06...........14.03......Szczecin kamila220579.........30.............7.06............14.0 3.....Niemcy LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ....... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin **tina**................34.............28.05..........17 .03.......Niemcy elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie mala_31................31.............13.06..........20. 03......wielopolskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3........śląskie Gosiaaa ............29 ..........14.06 ............ 24.03 .....podkarpackie rok.sana..............23...........17.06.............24. 03........podlaskie H.anna .............. 30 ............ 10.06 ......... 24.03 ....wielkopolskie Karolcia...............24..............19.06..........26 .03.....pomorskie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26.............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29............25.06...........02.04 ....wielkopolskie kamila2404............27.............29.05.........05.03.....łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wadomosc mi szwankuja,,,,wogole to dzsaj jest pekna pogoda, slonce swieci, wiaterek maly, wlgotne powietrze zaraz sie wyloze na lezaczku a maly na rowerku bedze wojowal,, wogole to musze skoczyc do sklepu plastycznego kupic pare rzeczy dla malego, musze mu jakies zabawy zroganizowac, cos w podobwe jak w przedszkolu, mysllam zeby zrobic z nm taka makiete na samochodziki , drzewa domki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam życze miłego dzionka Ważka z tą makietą super pomysł , ja nie jestem tak manualna , tylko podziwiać . Mój skarb nie potrafi się skupić na zabawie , lubi wiele doznań , jedynie łowienie ryb go pochłania i tam potrafi siedzieć skupiony . oraz kąpiele w basenie to jest jego raj . Co do rowerka , nie potrafię go przekonać , pcham go na tym kiju ale jak przestaję pchać to szybko mi ucieka byle jak najdalej od rowerka . Jak Ty przekonałaś synka do jazdy na rowerku , że to jest fajna zabawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanko do Qanchita skad jesteś? a w ogóle dziewczyny z wielkopolski do jakich miast sie byscie przypisały? ja do miasta Turek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubeczek to chyba jakieś 50 km nas dzieli a może mniej , ja jestem z Kalisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubeczek Synka zapisałaś do przedszkola ? ja jeszcze w tym roku mojego nie posyłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Figleaves , to cudownie że miałaś tak przyjemną wizytę z położną , i masz moc badań . Nikamo a jak przygotowanie do ślubu menu , już ustalone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismann to w duzej merze zalzy do dziecka, czy mu se spodoba czy nie, na pocztaku synka prowadzalismy pchajac patykiem, nawet do sklepu tak sie z nm wybralismy, kolka mozna zablokowac aby se nei krecily, potem zaczal sam na nm smigac ale nie chcial stawac nozek na pedalka a teraz jak zmienilismy chate i mamy dupne rowne podworko z tylu wraz z trawa i betonem to smiga ,, ale czasem tylko na pedalka nozki postawi,,,,jesli twoj maly mimo pokazywania itd ne chce to lepej go ne stresoac, w koncu se przekona do rowerka....zobnaczysz, a co do makietki to musze mu cos organzowac bo lez mozna rysowac, grac w pilke, ogladac bajki plac zabaw itd. kiedys zrobilam mu teatrzyk haha ale byly jaja ....jak dziecko potrafi wszytsko sobie wyobrazic ze to jakby naprawde bylo na seriooo...tamten teatrzyk juz jest zniszczony, takze trzeba zalatwc nowe pudloo i nowe laleczki jakies hehe zabawa dla calej rodzinki...krsmann sprobuj mowe ci fajne to...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapisałam syna do przedszkola ale na ten moment jest na liście rezerwowych bo nie ma skonczone 3 lat? ale z tego co sie dowiedziałam to rodzice po paru dniach zawieszają dzieci wiec jest szansa ze sie uda a do tego samego przedszkola chodzi moja bratanica o rok strasza od mojego urwisa więc nie było by źle... krismass dobrze masz, bo opieka w Kaliszu lepsza niż w Turku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze ja mam mnostwo czasu, mama nie pracujaca wiec i cos zorganizowac moge...dobra lece, cos na obiad naszykowac i ogarnac chatka a w piatek do lekarza i na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam przygotowania do slubu pełna parą.menu ustalone tym bardzij że robimy w lokalu w sylu staropolskim i takie tez bedzie jedzonko wszystko robione samodzielnie nawet wedliny sami robia! A podczas urlopiku przeprowadzam sie do nowego wynajeteg domku wiec czeka mnie troche pracy.Ale juz sobie obiecałam po slubie tylko niunia sie liczy bede lezeć jeśc i tyc ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Jak tam mija dzien???? Widze ze o jedzonku gadacie, ja niestety nie potrafie robic krokietow a z checia by sie zjadlo hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka masz bajeczne pomysły , muszę z tym teatrzykiem spróbować , może jak pogoda będzie mniej sprzyjała spacerom to zrobimy teatrzyk . Kubeczek ja w kaliszu mam dobrego lekarza prowadził mi pierwszą ciążę i teraz też mnie prowadzi , zobaczymy jak będzie dalej , co do szpitala nie mogę na niego narzekać, z młodym jak byłam w ciąży kilka razy byłam na patologi i opieka była spoko co do porodówki też , wiadomo to nie hotel 5 gwiazdkowy ale jest czysto i personel spoko , wiem opinie są rożne , ale jak to mówią jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził . Kubeczek Ty syneczka rodziłaś sn ? bo duży się urodził ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elek , ja też nie potrafię , aż strach się przyznać , pasztecików również , u mnie to same chusty , tylko filet z kurczaka , jakaś pomidorówa , ogórkowa rosół , schab , jakieś pyzy , spagetti , risotto , i to chyba wsio co zjedzą , a pozostałe to pomymlają w talerzy i odejdzie towarzystwo , młody to mi jeszcze zje knedle , jakiś naleśnik , czy placki ziemniaczane ale M o bigos by go usatysfakcjonował , moja kuchnia raczej uboga w potrawy , nie robię bo nie ma kto jeść . Nikamo to super lokal , wędliny własnej roboty to rzadkość . rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesli chodzi o gotowanie to wogole mam problem, moj chlop nie lubi polskiego jedzenia :( wiec czasami musze robic dwa obiady hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elek to co Twój facet lubi najbardziej ?, może mój tez to polubi , i będzie jakieś urozmaicenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo jakiś wyjazd się szykuje , taki szybki w góry , nad jezioro , czy morze , tak naładować baterie , kiedy oczywiście przeprowadzicie sie , a może podróż poślubna, ja swoją spędziłam w kiblu na kładzeniu płytek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo n to super masz...jak sobie swoje wesele przypomne mmmm to chcaloby sie jeszcze razz... hihi Krismann to wlasnie tez zalezy od pogody,, wogole musze tez malemu kalosze kupic i taki pladzczyk przeciwdeszczowy co by go wypuszczac na dwor nawet jak bedzie bardzo mokro badz troszke kropic,, lub stac jak pada lekko deszczyk, zawsze sie przyda a tu czasem non stop pada...sosik wlasne mi sie gotuje za niedlugo ziemniaczki wstawie, teraza zawsze robie obadek wczesniej tak na 1 bo dluzej ne wytrzymam a maly przed drzemka zje..a spi 3 godzinki wiec luz mam totalny..zaraz bedze moj ulubony program,,Narodziny na zone reality , szkoda ze tylko pol godzinki trwa buuu ale dobrze ze puszczaja go codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodziłam siłami natury, ale i nie było łatwo bo miałam bóle krzyżowe wody odeszły mi wieczorem o 22 i po tym pojechałam do szpitala bóle zaczełam miec tak po ólnocy i to własnie było najgorsze bo były krzyżowe mąż nie chciał być przy porodzie i też mi troche smutno było a jak jest poród rodzinny jest lepiej i teraz go namawiam abysie zgodził, wracając do tematu kroplówkę mi podali o 5 rano ale wolno szło rozwarcie dopiero prze 8 rano mi podkecili kroplówkę i o 9,20 30 grudnia urodziłam syna ważyl 4160 g ale jak mi go położyli na piersiach to tego bólu już nie pamiętałam... choć sie przyznam baaaardzo sie boję drugiego porodu bo wiem z czym to sie wiąże... mam tylko nadziej ze nie bede miała już bóli krzyżowych... a co u was z pierwszymi porodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam moj jest z pochodzenia azjata wiec to calkiem inne jedzenie. Oni kochaja ostre jedzenie :) typu curry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka , ja kalosze mam ale płaszczyk by sie przydał, muszę go kupić , a i co roku planuję sobie kupić kalosz bo u nas to drogi przyszłości i jak zaczyna padać to na glinie można szpagat zrobić , a Twój młody ślicznie śpi mój to raz śpi a raz nie trudno wyczuć ale 3 godzin to nie , zresztą wtedy by mi poszedł o 24.00 spać to ja już padam a on skacze po mnie . Kubeczek ja miałam cc , ale nie z wygody , tak mój gin zalecił młody był duży ponad 4500 i 60 cm stwierdził że nie dam rady szkoda dziecka bo może dojść do uszkodzenia przy tak dużych dzieciach , teraz mają jakiś przepis że jak dziecko powyżej 4500 wychodzi na usg to cc z wskazaniami , więc nie wiem co to typowe bóle porodowe takie lekki to tak bo dali mi kroplówe na wywołanie skurczy a później na cc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elakl to ja bym mogła miec męza Azjatę bo uwielbiam taka kuchnię ha ha . Krismam _-niestey nie jedziemy w żadna podróz poślubna ,tak pomyslelismy sobie że jak dzidzia się urodzi w marcu to w wakacje juz z Nią pojedziemy w spóxniona podróz poslubną:) Jejku ja Wam powiem że mam pietra przed porodem ,mój M najpierw nie chciał słyszec o porodzie rodzinnym ale teraz jest jak najbardziej za.Mysle że sama jego obecnosc doda mi otuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubeczek malas podobna sytuacje do mojej, o 22 odeszly mi wody akurat maz skonczyl prace i poczekalam na nego 15 mn. pojechalsmy do szpitala, po polnocy malam skurcze, kuzwa to bylo cos, o 4 w nocy pelne rozwarcie ,,,ne wiem jak wytrwalam w takich bolach potem parce i tu dupa,,zong, maly zle wygnal glowke ,,, wiec zaczelo mu tetno zankac moja lekarka spanikowala i na cc mnie wyslala,, no tak urodzilam o 5,25 przec cc 4,050 aa to byl klocek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo , Ty czujesz że to bedzie dziewczynka Twoja Niunia . ja miałam dzisiaj sen urodziłam 05-03-2010 syna , ciekawe czy się sprawdzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj laski ale mi smaka zrobiłyście na te krokieciki ..........zjadłoby się :) Ja kibluję w pracy a wy piszecie o takich pysznościach :D U mnie straszna ulewa ....leje ,że aż ciemno :P i dobrze bo ja w robocie :P Brzusio u mnie troszkę wystaje....ale ja przy kości jestem więc i tak nikt obcy się jeszcze nie domyśla :P:P:P Będę zaglądała pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×