Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Ważka to miałaś dwa porody w jednym , coś te chłopaki takie duże , a na małe mamy trafiają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismann i teraz jak bede mogla to tez chce sn, cc dobrze znioslam, wrecz bardzo dobrze jak czytam tutaj opisy niektorych dzewczyn ze bol ntaki i taki, ze dlugo do sebe dochodzily to u mnie czegos takiego ne bylo ale nie chce byc znow cieta i ma nadzieje ze mi sie uda tym razem ze dzdzia bedze mniejsza chodz troszke hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nas trzy i w partyzanta si e bawimy jak to Blask nadmieniła . ważka ja też bym chciała sn , ale mój gin już teraz mi powiedział że max 3300 to przejdzie a później nie radził by matki Polki zgrywać bo może sie źle skończyć a dobrą matko sie nie jest tylko przez poród naturalny ale przez całokształt , może i mądrze mówi ale chciała bym podejść do sn chociaż spróbować , pożyjemy zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha to tych partyzantek jest troche ,ja tez :) Krismam ---nie wiem ale czuje że to dziewczynka bedzie...ale zobaczymy:) Oj ale zgłodniałam ide po serek i pomidorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki :) Wróciłam z dluzszego weekendu spedzonego z moja siostra. wreszcie kobietka która mnie w 110% rozumie :) dzisiaj kibluje w lozku bo marniutko sie czuje. Od tych wymiotow tylko glodna jestem i pic mi sie chce strasznie!!! Zjadlabym sobie takiego krokieta z grzybkami i serem...nawet dwa...i popila sokiem ze swiezych pomaranczy.... GŁODNA JESTEM :( A zapach lodowki mnie odrzuca. W ogole wole nie wchodzic do kuchni. Mąż wyjechał a ja bidna sama siedze. Gratuluje mamusiom ktore ogladaly swoje dzidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w cztery :) Nikamo tym serkiem i pomidorkiem też mi apetytu zrobiłaś , a jaki serek zajadasz ? chodzi za mną ogórkowa bo wczoraj wspominałyście , ale mam pomidorówkę w lodówce trzeba zjeść , co do krokietów to chyba nie jadłam muszę sobie kiedyś kupić. ale na tą chwilę jestem na śliwkach , musze trochę przystopować , kilka uroczystości rodzinnych się zbliża , może jakieś ciuch bym jeszcze wykorzystał , które mam a nie kupować tylko na raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie skończyłam sprzątac i gotować.Zrobiłam pomidorową z makaronem.Teraz chwila relaxu ,odpoczynku i czekanie na połozną. Jak się nie pokaże do wieczora to znak,że wyssały ze mnie całą krew :P ;) Krokiety mój robi najlepsze :) w całej rodzinie.Jest z zawodu kucharzem i calkiem niezle gotuje i piecze.Od czasu do czasu wyręcza mnie w kuchni. Nasz synek po nim chyba lubi kucharzyć. elakl mój też lubi curry a ja no no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam ja tez pomidorówke mam dzis na obiadek z mieskiem ,tatus ugotował:) Dogadza córeczce a ja jeszcze mu o ciazy nie powiedziałam.Czekamy na okazje.... A serek biały jem bo mi gin duzo białka zalecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo jak Ty możesz wytrzymać z taką nowiną Figleaves , tylko pozazdrościć męża kucharza , który coś ugotuję zrobi , ojjjj jak dobrze ,a pozmywa także ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż ąż umie rsół ugotować i kanapki zrobić a niedawno zażyczyłam sobie obiad to mialam jajecznice i to wszystko co mój potrafi a njlepiej potrafi jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pozmywa również.Tak uzupełniamy się wzajemnie.Jesteśmy razem już 13 lat w tym 10 lat po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim jestem od 14 lat , 9 lat po ślubie , ale nie zmywa nie gotuję , ale jeść umie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja męża to najlepsza jest w jedzeniu :) jego dania to :D:D:D jajecznica , podgrzanie kiełbaski,kawa,jajko na twardo hym........to by było na tyle :D:D:D:D A co do stażu to was rozśmieszę 4 po ślubie a 4 i 5 ms. razem :classic_cool: :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze się z Wami gawędzi ale muszę dziś spadać szybciej do domu , wiem ma dobrze , lecę na zakupki , a następnie będę gotować bigos , ma z kg kiełbasy która nie poszła na grlila a zamrozić już nie mogę , więc bigos będzie , chyba że się z blee przy tej kiełbasie bo zapach kiełbasy jest okrutny . to pappapa brzuchatki , do juterka , miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja ogolnie tez lubie curry, ale w ostatnim czasie niesety nie przyjmuje sie w moim zoladku i wszystko laduje w toalecie takze nie za bardzo teraz moge jesc na ostro. A w sobote idziemy na slub jego kuzynki, wiec jedzonko bedzie tylko na ostro. Co do gotowania moj to tylko jajka umie usmazyc albo ugotowac hahaha zawsze byl synusiem mamusi ktora wszystko dla niego robila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask to krótki staz przed ślubem-) podobnie jak u mnie:-) tylko 9miesiecy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask to cudownie , takie związki sa najlepsze , te przechodzne nie zawsze , u kilku moich znajomych zbyt długie chodzenie a później ślub szybkim rozwodem się skończyło , papapapap , bo od kompa odejść nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krismann no wlasnie, 3,500 to by byla najlepsza waga ale jakby malec twoj wazyl 3,800 to tez nie bedziesz mogla rodzic sn, jestes drobna, ze nby waskie bodra , podobno to nie od tego zalezy czy porod dobrze pojdzie...juz sama nie wiem:O poczekamy zobaczymy a co do mezow moj tez gotuje sprzata(maniak czystosci)(lepiej odemnie) prasuje, zmywa(tez uwaza ze lepej odemne ehhhh chyba za to ze dluzej haha) nie ma rzeczy ktorych by nie zrobil, malym zajmowal sie na rowni ze mna, on go kapal, czulam sie pewniejsza! z reszta moje kolezanki jak zesmy razem gdzes sie wyberali to dziecaki wszytske z nim zostawialismy, a najmlodszy mial 7 miesiecy, nakarmil polozyl spac hehe a my sie rozerwalismy na zakupach:) wtedy zauwazylam ze maly nasz nie byl zazdrosny , wlasnie ciekawe co to bedzie jak bedze takie na stale...juz cos tam zaczynam mowc aby mamus w brzusio nie kopal nechcacy jak wieczorem lezymy to se tak patrzy zmina co ja gadam hehe krismann co do spania dzeci roznie spia, moj maly od urodzena to tylko jadl i spal, teraz tez z jedzeniem niie ma problemu nawet flaki wciagnie tak samo ze spaniem, jesli nie zasnie po poludniu to o 19 juz na noc zasnie do rana czyli do 8 czasem 9 bedze spal, taki jego urok juz, jestem ciekawa jaki bedzie drugi brzdaccc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz natus wiek ten sam no i staż podobny :P;:P:P:P trafiłyśmy na swoje połóweczki i :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze krismann ja tez mam takich znajomych, razem z 7 lat slub i po 2 latach od slubu rozwod:O my 3 lata chodzili ze soba i slub , razem juz 6 lat jestesmy i uwielbam curry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciekawa jak u mnie bedzie z porodem, bo mam wade serca. Jak bede w Polsce to skocze do kardiologa na wizyte, bo tutaj musze dlugo czekac w kolejce :) Jak bede gotowac curry to serdecznie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie :) dzis USG-już się tylko na tym moge skupić, a tu jeść trzeba zrobić. U mnie dziś fasolka po bretońsku (od koleżanki hihih)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa kubeczek :) do jutra :) Ja czekam,wstrzymuje siuśki a tu jeszcze godzine zanim przyjdą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuję się ponownie do tabelki: NICK...................WIEK..........OM......TERMIN..... .....SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23.........23............21.05..........01.03.. . ............. lulu2008................31............25.05..........01. 03....Warszawa savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys.................21...............??...........03. 03...Irlandia-Maldor anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........06.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121..............24..............27.05..........06. 0 3.....Cieszyn aaaaat..............26...............28.05...........06. 03....ok.Zamościa joanna84..............25............31.05...........07.0 3......Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Irlandia Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka dorotka................29.............01.06..........08. 03... ......Gdańsk karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja engine30..............30............25.05...........10 .03........zach-pom michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton Wazka85..............24...........03.06.............08.0 3.....Irlandia Pln. badka.................28............04.06............11. 03.....Piaseczno mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ eluśka.................24............. 7.06...........14.03......Szczecin kamila220579.........30.............7.06............14.0 3.....Niemcy Qassandra.............29...........08.06...........15.03........małopolskie LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ....... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin **tina**................34.............28.05..........17 .03.......Niemcy elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie mala_31................31.............13.06..........20. 03......wielopolskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3........śląskie Gosiaaa ............29 ..........14.06 ............ 24.03 .....podkarpackie rok.sana..............23...........17.06.............24. 03........podlaskie H.anna .............. 30 ............ 10.06 ......... 24.03 ....wielkopolskie Karolcia...............24..............19.06..........26 .03.....pomorskie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26.............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29............25.06...........02.04 ....wielkopolskie kamila2404............27.............29.05.........05.03 .....łódzkie Ja moją córeczkę urodziłam przez cc - położenie miednicowe. Zastanawiam się teraz jak będzie z drugim porodem, kiedyś było to z automatu, raz cięcie zawsze cięcie, ale chyba ostatnio od tego odchodzą. Sama nie wiem jak chciałabym rodzić i przyznam się, że boję się porodu, nie mam zbytnio zaufania do naszych lekarzy, słyszałam od koleżanek, że wszystkie miały cięte krocze z automatu. A ja, przy już obecnej bliźnie po cc, wolałabym nie być bardziej cięta. MOże to głupie, ale myślę o tym bardzo często..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×