Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Dzięki!!! Tak się cieszę. Nie jestem przesądna i nie mogłam się opanować więc zakupiłam juz troszkę ciuszków oczywiście używanych :) Ciągle oglądam w necie wózki, pościele, łóżeczka..haha no ale nie chcę kupować wszystkiego naraz! Macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo bym chciała chłopaczka, wiadomo co bedzie to bedzie, wazne żeby zdrowe się urodziło, ale fajnie by było, może na poczatku października mi powie lekarz co bedziemy miały a fakt faktem teraz jak się jest w ciązy na inne sprawy zupełnie inaczej się patrzy, na siebie, chroni się siebie i maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minea po tym moim usg to sie chyba rozszalje co do zakupow, jesli sie cos trafi second hand w niezlej cenie to biore... wlasnie zupke wcinam wielowarzywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeszcie po pracy :) oj meczy mnie to wstawanie o 5 30 rano takze zaraz ide na male spanko :) Tez bym chciala chlopczyka ale z dziewczynki tez bedziemy sie tak samo cieszyc :) Ja planuje zaczac kupowac ciuszki gdzies tak od 5 miesiaca a reszte pozniej, no chyba ze trafie na cos fajnego hahaha. Nikamo super ze wesele sie udalo no i oczywiscie duzo szczescia zycze :) Ide cos zjesc i do lozeczka :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minea gratuluje synka:) Ja musze jeszcze czekac do 2.09 ! Kurcze cos mnie dzis brzuch boli :( Elakl dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) wrocilam od fryzjera, zjadlam wczorajsza pomidorowke i teraz dziewczyny glowa mi zaczyna pekac.. nie no, znowu koszmarny wieczor sie zapowiada :-( co do liczenia terminu porodu, moja ginka powiedziala ze jakis porzadek musi byc i wyznaczamy termin wg ostatniej miesiaczki, tj na 11 marca ALE poniewaz na kazdym usg widac, ze ciaza jest mlodsza, co sie pokrywa z moimi obserwacjami i owu mialam okolo 24 dc, wiec powiedziala, ze relanie pewnie urodze w drugiej polowie marca, ale teraz nie bedziemy tak gdybac. kurcze, ja mam za tydzien usg.. o tej godzinie mam nadzieje ze juz bede spokojna i tak bym juz chciala sie dowiedziec co to za Maluszek tam siedzi :-) :-) kobitki ide sie polozyc, moze jakos opanuje ten bol glowy. zastanawim sie moze to po fryzjerze moze sie nawachalam tych wszystkich lakierow i teraz mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer współczuje bólu głowy, mnie na szczęście od dwóch dni omija Wymyśliłam wczoraj nową zupkę z kapusty kiszonej i grzybów suszonych z kluseczkami ziemniaczanymi i o dziwo wszyscy zachwyceni!!! ja ciągle mam ochotę na frytki:( raz na tydzień pozwalam sobie na porcyjkę ale ja bym chciała codziennie:( jeszcze wszędzie w reklamach pokazują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer mozliwe ze te smrody spotegowaly ten bol glowy, mnie po tych smrodach zawsze glowa boli... michalka ja wlasnie czekam az kumpel przywiezie mi te poporcjowane ziemniaczki ze skorka co sie opieka w piekarniku...tak mnie ochota naszla i na frytasy rowniez ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
zosia dziekuje, jutro wybieram sie na przyspieszona wizyte wiec napisze co i jak. strach mnie zjada:( minea super:) skąd: wielkopolska wiek: 32lata tc: 12 waga: 55 + 0kg płeć: ? tp: 20.03.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki:))) No, no ale naprodukowałyście. jestem pod wrażeniem:)) megan, planuje rodzić w Cieszynie, to może faktycznie się spotkamy na porodówce. A jesteś z samego Cieszyna czy z okolic? I jeśli mozna wiedzieć to do jakiego lekarza chodzisz? Kiedys na temat cieszyńskiej porodówki krążyły same negatywne opinie ale podobno teraz za nowego ordynatora zmieniło sie nie do poznania. dziewczyny, własnie wróciłam z wizyty i jestem bardzo szczęsliwa bo wszystko jest ok. USG nie miałam co prawda bo miałam niedawno ale i tak jestem happy. mam cudownego lekarza. Potrafi wprawidz w taki nastrój ze mam dobry humor cały dzień. Ok, ide cos zszamać. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala :-) dobrze ze idziesz szybciej do gina, wydaje mi sie ze to infekcja dostaniesz jakies leki i bedzie git. daj znac po wszystkim :-) koja :-) super ze z dzidiza wszystko dobrze. a taki gin to skarb, cos o tym wiem :-) moja ginka tez tak na mnie dziala, jak miod na moje znerwowane serce :-D :-P przespalam sie godzinke i jakos mi lepiej. chyba dzis za malo pilam, stad moze bylam taka padnieta. dziewczyny, a wiecie ze ojciec tej malutkiej rozy a ktorej tak glosno w tv ma 63 lata!!! szok normalnie jak sie dowiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) Zerkam sobie tutaj od jakiegoś czasu ponownie i widzę że uchowałam się jeszcze w tabelce co mnie bardzo cieszy :P Teraz jestem na L4 wiec postaram się poudzielać na forum :) Jestem już w 16 tyg i wczoraj mój guzik z jeansów wystrzelił jak z procy.. to chyba znak że czas poszukać czegoś 'luźniejszego' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer-no 63 lata -szok! savanna-:)brzusio rosnie:) moj tez,czuje ze niedlugo wystrzeli mi do przodu jak z procy. na razie mam taki sredni,ale w dzinsy juz lepiej nie probuje sie wcisnac:) ja sie cos zle czuje ostatnio,poboloewa mnie wszystko:(jeszcze troche to zlapie mnie depresja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio mialam male problemy z prawa strona brzucha. mialam krotkie ale bardzo mocne ataki, mocne kłucia zaraz pod żebrami. bałam się że mam coś z wątrobą albo co gorsza zapalenie wyrostka.. pare dni stresu w oczekiwaniu na wizyte u chirurga który zleził mi usg jamy brzusznej no i oczywiscie niczego nie wykazało... ciesze się bardzo bo ja to ogólnie panikara jestem :P no i do tego mieszkam sama i sie boje wiec sobie wolałam sprawdzić. A ponieważ to moja pierwsza ciąża więc każdy ból brzucha mnie niepokoi.... Martwi mnie bardziej to jak stres wpłynie na moje maleństwo. Praktycznie od 10 tygodnia ciąży każdy dzień to jeden wielki stres... Mam tylko nadzieje, że dzidzia nie ucierpni z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo niech ten wyjątkowy dzień będzie początkiem pięknej drogi przez wspólne życie :) Buziaki dla Was. Wazka, a co rysujesz fajnego? I jak sobie organizujesz czas z maluchem :) ? Bo ja też mam parę zamówień, a M mnie goni do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, po wczorajszej wizycie uspokojona jestem - wazy 14 dkg :) wszystko ok niestety male nie bylo tak widoczne jak w zeszlym miesiacu -no coz nie zawsze ma ochote sie pokazac. Minea a Ty tez z Cieszyna? to jestesmy juz w trojke :) gratulacje chlopaczka. Co do szpitala to prawda, z opini kolezanek - polepszylo sie znacznie, podobno duzo swobody, prysznice (w lazienkach) w pokojach, wiecej prywatnosci, lozeczka przy lozku mamy. Raczej tez planuje rodzic w Cieszynie ale jeszcze do niedawna mialam mysli o Wapienicy ze wzgledu na znieczulenie - panikara jestem ale chyba wytrzymam bol i zdecyduje sie na Cieszyn Ważka, podobno moja gin. tez nie chce mowic i nie mowi :) moj M nie chce wiedziec co bedzie a ja chyba nie wytrzymam - bede umierac z ciekawosci ale postaram sie tez nie wiedziec jak najdluzej, kupie wszystko uniwersalne na poczatek :) Koja, no ja z Cieszyna a Ty z okolic? do lekarza chodze na Gleboka. Ciekawe czy z ktoras z Was sie spotkam na porodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ranne ptaszki:) Ja od rana spie wiec zapraszam na kawkę! Zaczęłam wczoraj 17 tc i nie moge sie doczekac żeby dzidzia zaczeła się ruszać ,raz tylko poczułam taki bulgot dziwny ale nie wiem czy to to :) Miłego dnia zycze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie :) Ja jeszcze w łóżeczku a juz po lapka sięgam... Coś mnie złapała wirus paskudny grypy żołądkowej i męczyłam się nieźle. Ale już minęło, dochodzę do siebie. Mam nadzieję, że nic nie zaszkodziło maluszkowi. Koja i Megan!!!!No pięknie, ciekawe czy się spotkamy :) Ja z Cieszyna. Też myślałam o Wapienicy ale przeważył jednak Cieszyn ze względu na to, że tu jednak sprzęt wszelaki na miejscu a w Wapienicy.. gdyby się coś działo trzeba wieźć malucha do bielska....oj nie chcę ryzykować. Powiem Wam jeszcze, że perspektywa znieczulenia w postaci zastrzyku w kręgosłup jakoś mnie przeraża..Wiem, że kiedy się czuje ból to człowiek pragnie tylko by go nie było i nieważne jaki zastrzyk i gdzie..ale świadomie i dobrowolnie chyba bym sie nie odważyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo! spóźnione ale najszczersze życzenia szczęścia i spełnienia w związku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, juz 17 t.c. ale ten czas szybko leci, juz niedlugo połókwa. Na pewno niedlugo bedziesz czula dzieciatko, tez bym juz chciala-nie moge sie doczekac. DZisiaj ide na 18:15 na wizyte do gina i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, troszke sie stresuje. Fajnie bedzie zobaczyc mojego maluszka, jak urosl i w ogole:) Jak idziecie z facetami na wizyte to od razu wchodzicie we dwojke, czy sie pytacie, czy maz moze wejsc? Bo ja myslalam, zeby wszedl dopiero jak bedzie USG robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eluśka ja oddzielnie chodzę na wizytę a oddzielnie na usg więc Ci nie pomogę ale jak idę na usg to mój pierwszy się zrywa do gabinetu :) nawet nie pyta czy mu wolno :D ja dzisiaj w domku eh na pogrzeb jadę :( wolała bym być w pracy :( miłego dzionka dziewczynki Nikamo zaraz wpadam na kawkę :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Jesli chodzi o USG to ja się zawsze pytam czy może wejść - najpierw wchodze sama a potem lekarka woła mojego B. ;) Ja wczoraj czułam się fatalnie, miałam nawet bliskie spotkanie z muszlą, pierwszy raz od miesiąca - nie wiem co mi było, no ale dzis już lepiej. Zakupiłam pierwsze ubranka ciążowe - też się wam pochwale, mam nadzieje, że będą pasować: http://www.allegro.pl/item732705982_ciazowa_spodnica_jeans_duzo_stretchu_r38_wwa.html http://www.allegro.pl/item738112972_ciazowa_sukienka_ogrodniczka_francuski_jeans_r38.html http://www.allegro.pl/item732707735_spodnie_ciazowe_classic_jeans_r38.html Myśle, że jeszcze kupie jakieś spodnie dresowe takie po domku, jak już nie będe do pracki chodzic no i chyba tyle mi wystarczy ;) Nikamo opowiadaj jak tam po weselu, do której się bawiliście, dużo gości miałaś? Ciesze się, że wszystko wyszło super ;) Buziaki brzuszki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minea dziekuje ,Zreszta wszystkim Wam jeszcze raz dziękuje za zyczenia:) Motylku zabawa była swietna goscie wogóle nie chcielli wychodzic i ostatni poszli przed 6 rano:) I powiem Wam szczerze ze najbardziej ucieszyły mnie telefony po weselu jak mi mówili ze na takim weselu to dawno nie byli :) Serce się raduje . Tym bardziej ze moja fasolka tez była na naszym slubie :) Teraz nareszcie moge się wyciszyc i myslec tylko o dzidzi,moge tyc byle była zdrowa !!!! Potem mamusia sie weźmie za siebie:) W takim razie zapraszam na kawke i ciasta weselne bo jeszcze mam pyszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czwartkowo, wczoraj umierałam na ból głowy, wszystkie mięśnie mnie bolały i nie miałam siły na nic prócz leżenia... ale dziś pojadę do mamy, to trochę odpocznę i będę miała "opiekę" całodniową, bo mój M to późno z pracy wraca i cały dzień jestem sama, a tam mama, siostra, brat:) a we wtorek idę do neurologa, mam nadzieję, że coś mi poradzi i ulży w bólu na usg chodzę z M i wchodzimy od razu we dwójkę, ale ja mam innego lekarza prowadzącego a kto inny robi usg:) na wizyte do gin chodze sama cmokam w rosnące brzuszki i życzę dobrego samopoczucia:) Nikamo, wygladałaś prześlicznie (podejrzałam na nk), jeszcze raz gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY !! mam pytanko jak to jest.... jestem zatrudniona na stałe ale dopiero mijaja dwa miesiace od zawarcia umowy na stałe.... czy aby pójsc na zwolnienie musze czekac az miną 3 miesiace albo wiecej ? nie mam ciezkiej pracy ale chodze podminowana, jestem zmeczona i mam wszystkiego dosc... chciałabym pojsc na zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marcóweczki:-) widzę że humorki od rana dopisują :-) Nikamo74 piszę się na ciastko weselne :-) euforia Cię nie opuszcza:-) tak własnie powinno być :-) asiulek29 zdaj się na mamę-nie ma jak u mamy;-) ja nawet na jej obfitych obiadkach tyję najmniej;-) no i niestety jak dziś wlazłam na wagę to poszło mi znów do przodu buuu ;-( zaraz poprawię stopkę... motylek85 wiesz że całkiem całkiem te ciuszki? masz oko:-) ale jak się chodzi do ludzi to trzeba wyglądać , wiadomo, ja najbardziej się cieszę z dresów bo to najlepsze do leżenia na kanapie;-) albo biegania na czorakach za dzieckiem... eluśka85 w mojej przychodni to lekarka albo pielęgniarka wołają tatusia, więc to zależy, najlepiej spytaj przy wejściu jakie zwyczaje panują. savanna89 nie stresuj się Kochana:-) wiem łatwo powiedzieć, ja tez w poprzedniej ciąży do 7mego miesiąca byłam prawie cały czas sama. Stresowałam się wszystkim i przez to prawie nie spałam. Ale pomyśl jak będziesz ten czas wspominać za 20 lat....nasze mamy uważają że to były ich najpiękniejsze lata:-) Ach zazdroszczę tym laskom które maja wizyty u lekarza, ja jeszcze ponad 2 tygodnie ;-( a cokolwiek bym chciała wiedzieć...a tu nic a do USg pewnie jeszcze więcej czasu. Na razie ciągle wyczekuję ruchów...a tu nic dzidzia siedzi jak mysz pod miotłą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74 ale smaka tymi ciastami narobiłaś ;) Dziewczyny proponuje aby te co już znają płeć wpisywały ja do tabelki, wtedy będziemy za jakiś czas wiedzieć ile marcowych brzuszków rzeczywiście nasz topik odwiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja już po śniadanku a teraz piję sok marchwiowy jednodniowy :) O to pokaże co wybrałam dla siebie. Niestety spodnie to wole przymierzyć w sklepie. http://www.allegro.pl/item737013482_stylowy_kardigan_dla_modnej_mamy_nowosc.html i skusiłam się na sweter długi, rozpinany z przodu, który niedawno któraś z Was tutaj pokazywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja wam powiem, że właśnie dziś przyszły spodnie z allegro zaryzykowałam i jestem zadowolona, nogawki ciut za długie, ale to sie skróci, a tak ok krój, gumka, regulacja, materiał , za 49 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babolki :-) ja niedawno skonczylam ogladac film SKARB NARODOW. fajny, widzialam juz w kinie ale z checia obejrzalam. motylek, super ciuszki, najslodsza ta sukienka z tym malunkiem. cudenko :-) ja czekjam na moje spodnie, przedwczoraj dostalam maila ze wyslali wiec na dniach powinno dojsc. aaaaat, z tego co wiem, to kobiety w ciazy sa chronione od poczatku ciazy, wiec w to tez wchodzi pojscie na zwolnienie. nie wiem skad wzielas akurat trzy miesiace? mozesz isc od razu po podpisaniu umowy :-) u nas z usg jest tak, ze usg robie w szpitalu tam wchodzimy razem, a na wizyte do gina ide sama. wydra, super ze Ty tez zadowolona z zakupow :-) co do wpisywania plci do tabelki to mysle ze to dobry pomysl :-) a pozniej mozemy dopisywac wybrane imiona i tak sie zrobi "rodzinnie " ;-) ja mam wizyte w najblizsza srode, ech juz mnie strach lapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×