Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Oj popieram-bolesny problem po tym żelazie.Ja ostatnio jakos już nie mam zaparć ale krwawienia zostały :(.Ale cel słuszny,a lepszy sorbifer niż transfuzja krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolezanke:) oby dwie córy byly ;) elakl przezylas szok z tego powody ze z dnia na dzien, ja tez to przezylam hihi a teraz nie wyobrazam sobie siebie w blond:) chodz bylam platynowa blondynka...ehh takze bedzie dobrze, zobaczysz, do koloru sie przyzwyczaisz, troche sie kolor rozjasni,,bedzie gitek Michalka i widzisz, lezysz jesz na co masz ochote i tylko kilo...roznie z ta waga bywa hehe czesto dziewczynki wpadaja w wirr apetytu, mialam znajoma co nawet o 24 jadla obiadki podgrzewane badz pizze , badz inne slodkie przekaski,(po prostu jadla do tad az wszytsko zjadla) rok czasu po porodzie minelo a ona nadal 17 kilo za duzo wazy...i co najgorsze rostepy ma nawet udach..wszedzie przez szybkie tycie...ehhh jest przez to zalamana, trzeba sie trzymac ze za duzo tez nie mozna, ale to normalne ze wszystko z nadmiarze szkodzi... ja po dwoch misach zupki po powrocie od poloznej zrobilam nalesniki (bo juz kurcze glodna bylam) z dodatkiem calkowiecie zmielonego jablka a do tego serek cos w podobie do fantazji, ( ma osobno sosik np, truskawkowy ) i jeszcz bym zjadla kto mowi ze nie, tyle ze juz wiecej nie zmieszcze hehe na szczescie ostatni posilek jem do 21 i w nocy mnie nic nie ssie tyle ze siusiu raz w nocy i w dzien jakos czesciej ostatnio..ale to zalezy no i z tym cukrem tez mi sie juz chyba unormowalo bo slabo mi sie juz tak nie robi... savanna skoro mialas wage anorektyczki to organizm w szybkim tempie nadrobil straty hihi kamelle no powiem ci ze ja jeszcze nic nie ssalam na bol gardla tyle co pilam mleko z czosnkiem, plukalam sola i pilam wode z duza iloscia cytryny a i tandum verde do psikania..a napisalam o tab. bo slyszalam ze jakies mozna ssac na gardlo..Asiulek pisala ze ja mdli po czosnku wiec moze jeszcze czyms do ssania by sie poratowala.. ale jakbys wiedziala jakie dokladnie (tabl.do ssania)niby wolno a nie wolno to napisz, nam sie to napewno przyda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka mnie to akurat strasznie cieszy i chce wiecej :D ja juz tak mam ze nie potrafie przytyć na przykład jedząc tłuste rzeczy więc sobie musiałam ciąże zafundować :D żartuje :) u mnie w rodzinie zaczyna sie wyglądać NORMALNIE po 40tce :D a teraz lece szybko do sklepu bo mam ochote na lody a musze zdążyć wrócić na brzydule :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka podziwiam za ten czosnek ja nie dałabym rady, haftowałabym dalej niż widziała, to samo z sokiem z cebuli fuujj Na szczęście na razie nic się mnie nie czepia Boję się tylko o zatoki bo zawsze na jesień nie atakują Agnieszka gratulacje! no i dziewczynek życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, a my dziś pojeździliśmy po trójmieście, jezu jakie mają piękne meble dziecięce, wejdźcie sobie na strone www.meblik.pl - prześliczne, jesteśmy zachwyceni serią sawanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydra śliczne te mebelki. Ja już się kładę do łóżeczka, muszę poleżeć bo plecki mnie bolą okropnie:-( Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no nie... rozwaliły mnie meble FORMUŁA :D założę się, że jak urodzi nam się chłopczyk to mój będzie chciał właśnie te z racji tego, że jest zagorzałym fanem F1 :) Nawet mają salon w Katowicach to się chyba przejade z ciekawości zobaczyć jak się prezentują na żywo :) wydra dzięki za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam dzisiaj znajmonych caly dzien, potem obiadek i teraz moge chwile posiedziec :) niestety sama bo mezus w pracy na nocna zmiane :( Kolor wlosow niestety nadal mnie strasznie przeraza i w swietle dziennym wpada w rudy odcien :( oj szok nie wiem jak to przezyje. Witam nowa mamusie i strasznie gratuluje blizniakow :) i zycze dziewczynek :) Jejku jutro znowu do pracy czyli pobudka o 5 30 :( Milej nocy zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłam od gin.Niby wszystko w porządku z dzidzulkiem. Niestety wyszła mi z wyników krwi tarczyca i dostałam leki i skierowanie do endokrynologa. Pamiętam ,że któraś z Was także bierze leki na tarczycę. Ja dostałam euthyrox narazie po 1 tabl. Zobaczę dalej jak pójdę. No i niestety wyszły mi bakterie w moczu. Chyba lekarz tego nie zauważył. Jak mi 2 mce temu wyszły to kazał zrobić posiew dla upewnienie się, a teraz chyba przeoczył.. hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa i szyjkę mierzył wyszła,że jest dobra - długa. Tworzy się już także łożysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki witaj agnieszka, gratuluje blizniakow oby dziewczynki byly, ja tez genetycznie mam szanse na blizniaki ale jak na razie jest jeden dzidzius wazka, ja ostatnio pisalam o tantum verde do ssania bo mleko z czosnkiem nie pomagalo wiec lekarz mi polecil pastylki i kupilam najbezpieczniejsze dla kobiet wlasnie te - po 3 dniach przeszlo 3xdziennie po 1 wydra, piekne mebelki, my co prawda teraz nie mamy miejsca tyle ale za rok, dwa - planujemy zmienic mieszkanie to bedzie w czym wybierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuszki:) Badka to ja zazywam leki na tarczycę biore Letrox raz dziennie i juz po miesiącu mam wyniki w normie! Ale muszę je zarzywac do końca ciązy.A Tobie wyszła niedoczynnośc czy nadczynnośc? Wydra mebelki marzenie!!!! Tez sie w nich zakochałam .Ja ostatnio zaczełam ogladac wózki i naprawde jest taki wybór ze nie wiem na co zwracać uwagę! Mój sposób na bolące gardło to płukanie albo solą albo propolisem(oczywiscie jak ktos nie ma uczulenia na wyroby pszczele). Powiem Wam że mój brzusio zaczął szaleć .Tydzień temu spodnie były dobre a dzis juz je na brzuszku nie dopiełam ! Ciesze się ze rosnie bo do gina dopiero ide w przyszły piątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś znów jestem po ledwo przespanej nocy.... katar w ciąży jest koszmarem, nie można oddychać, głowa pęka, coś strasznego:( mój M pojechał do apteki i babeczka dała dla mnie oscillococinum, taki homeopatyczny lek, nie ma przeciwskazań do brania w ciąży, to takie słodkie kuleczki, trzyma się je pod językiem aż do rozpuszczenia, wczoraj przed snem wzięłam i teraz już prawie swobodnie oddycham, na noc wypiłam jeszcze mleko z miodem (bez czosnku) i pociałm się nocy strasznie... mam nadzieję, że przejdzie do jutra... bo już nie mam siły pogoda za oknem piękna a człowiek musi leżeć w łóżku;( dużo zdrówka Wam życzę, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie odnośnie wagi ... szczególnie do dziewczyn które na początku schudły ... jak Wy liczycie tą wagę? Ja schudłam 4kg od początku ciąży (było 64kg) ... czyli po schudnięciu ważyłam 60, teraz przytyłam 1kg, to mam liczyć od tego 60 że mam kg na plusie, czy liczyć że mam jeszcze 3 na minusie?zagmatwane troszkę to moje pytanie. Ja też cały czas biorę duphaston, 3x1 i będę prawdopodobnie brała do 16-17 tygodnia ... a może i dłużej. ponadto biorę no-spę i fragmin zastrzyki. Zastanawiam się, czy to co czuje to jest dzidzia ... już drugi dzień pod rząd nad ranem czuję w brzuszku bulgotki ... ale tylko dwie czy trzy ... i zastanawiam się czy to nie są czasami gazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo- mi wyszła niedoczynność tarczycy. Jak byłam w podstawówce leczyłam się na nią ok. 3 lat. Teraz sama chciałam skontrolować wyniki (chyba jakieś przeczucie) i bach. Troche się przeraziłam, ale najważniejsze to odrazu leczyć i trzymać w normie wyniki. Jutro tez ide do endokrynologa i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia co do wagi to tez nie mam pojęcia a te bulgotki jak piszesz to dzidzius się odzywa to trudno pomylic z czyms innym :) Asiulek zdrówka życzę!! boze jak mi sie pracowac nie chce!! A gdzie Krismam??? Juz dawno nie zaglądała do Nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badka to ja tez mam niedoczynnośc choc nigdy sie na nia nie leczyłam. TSH miałam 5,17 a po lekach juz 3,02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny tydzień za pasem i kilo do przodu - to z nowości:-) Asiulek oscillococinum jest naprawdę dobre, też kiedyś używałam. A jak liczycie z miesiącami, dzieląc tygodnie na 4 czy licząc bite 31dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! mój szkrab chyba dopiero zasnął...poprzestawiał się bo w nocy miałam 2 pobudki. Raz ja go uspakajałam raz m-wygląda na to że idące czwórki dają mu się we znaki... Jedną ostrą juz czuję. Biedactwo i tak jest dzielne bo humor go nie opuszcza. Oficjalnie przyznaję się do 4 kg na plusie, rano komisyjnie sie zważyłam;-) dalej sie pocieszam że waże mniej niż w poprzedniej ciąży hihi ale tu wszystko ma znaczenie. Wtedy skoczyłam z wagą raptownie m.in. dlatego że z dnia na dzień przestałam intensywnie ćwiczyć. Takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika nic się nie martw wrócimy po ciąży do ćwiczeń to się wszystko unormuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolejną mamę:-) Agnieszko podwójne gratulacje:-) tez trzymam kciuki żeby ten podwójny dar nie był czysto męski:-) natka23 pytałas jak liczymy miesiące-ja mam prosto ostatni okres 1 czerwca więc 1 dnia każdego miesiąca zaczynam nowy. Może licz podobnie? W spółczuję tabletek na anemię, brałam, jednak jest to troszke uciązliwe ale pod koniec może odstawicie? mi się wyniki w III trymestrze b. poprawiły, taka fizjologia ciązy. Asiulek i inne podziebione trzymajcie się dzielnie i zdrowiejcie! Jeszcze tylko powiem że usłyszałam w aptece że tych homeopatycznych leków nie można trzymac blisko emitujących fale ekranów i komórek-nie wiem czemu. Elakl nie martw się. Co prawda ja po przefarbowaniu się ryczałam jak bóbr. hihi A jak rozesłałam fotkę koleżankom to mówiły że przeciez jest git;-) Ale coś jest w tym że trzeba dobrać odpowiedni odcień-mi tez niedobrze w tych czerwonych brązach. Na szczęście kolejny raz fryzjerka dobrała mi taki zimny czekoladowy brąz-baaardzo ciemny a jednak wyglądał super. Poza tym zimową pora lepiej się prezentują ciemne włosy. Wydra sliczne te mebelki, poczułam ukłucie zazdrości:-) Tez bym chciała urządzać pokój dziecka od zera, mieć na to środki i możliwości. mmm takie piękne rzeczy robia dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki Gosiaaa - ja bym liczyła minus 3 kg, kurde tak poza tym ale ci zazdroszcze ja juz tyle na plusie... savanna89 - ile masz wzrostu? pytam bo moja waga wyjściowa taka sama jak twoja ;) agnieszka_jak1- witamy witamy, a czy juz wiesz czy to są bliźniaki jedno jajowe? kurcze ale będziesz miała fajną gromadke ;) Ja juz chce do domku, dobrze się dziś czuje ale tak mi się pracować niechce buuuuu.... Miłego dnia brzuszki ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka23 nie martwię się bo ostatnie karmienie mnie wyciągnęło do 50 kg czyli mniej niż przed ciążą. Liczę że teraz tez się uda bo o ćwiczeniach chyba będę mogła pomarzyć przy takiej dwójce szkrabów. Trzeba mieć oczy dookoła głowy bo synek cuda wymyśla;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Agnieszka moja kolezanka z pracy urodzila w poniedzialek bliznieta:) pareczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ja mam nadzieję że znajdę trochę czasu, wtedy M mnie będzie wyręczał, on i tak trzy razy w tygodniu chodzi na siłkę więc ja też muszę mieć czas dla siebie na ćwiczenie:-) ale zobaczymy w praktyce jak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1234
Czesc dziewczynki. Ja mam pytanie do niki 34. Tez mialam ostatni okres 1 czerwca i tez mam juz dziecko podobnie jak ty:)Czy czujesz juz ruchy dzidziusia?ja jeszcze nie i chcialam Cie zapytac bo jestes w tym samym tygodniu co ja;)dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek, tu nie ma czego zazdrościć, miałam takie mdłości, że nic nie mogłam jeść ... dziennie udawało mi się wcisnąć w siebie jedną bułkę ... dopiero po przekroczeniu 13tc zaczynam jeść, także niedługo waga pójdzie wyraźnie w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka:-) Niestety nie czuję:-) Ale nie martwie się, m mnie pociesza bo wyczytał że ruchy można zacząc czuć od 16 tygodnia więc dopiero teraz mogę ich wyczekiwać legalnie. Cały czas czekam i utyskuję że dzidza leniwa...a może taka delkatna;-) Nie to co mój synek który z upodobaniem gryzie mamę uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×