Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

natka23 - ja już też na szczęście się tak nie stresuje i nie odliczam dni tylko od wizyty do wizyty :) a co do rozstępów, to moje zdanie jest takie,że jak ktoś ma skłonności to i tak kremy choćby i najdroższe nie pomogą :( fakt mogą je troszkę zniwelować,ale nie sprawią,że nie powstaną, albo znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze rozstepy to genetyczna sprawa - moja mama tez ma na brzuchu ale kiedys nasze mamy chyba nie dbaly az tak jak w dzisiejszych czasach, ja od 2-go m-ca smaruje sie tylko oliwka dla dzieci - tak jak natka pisala na razie super i mam nadzieje, ze sladu nie bedzie - choc najgorsze przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula ja taką kołyskę to chcę jedynie do salonu,kuchni itp. jak dziecko będzie ze mną a nie w sypialni aby mieć oko na niego ;) no i zgadza się jedynie do ok. 5 miesiąca taka kołyska :( co do rozstępów to mi kiedyś powiedziała chirurg plastyczna ( chciałam operacyjnie zlikwidować rozstępy bo mam ich sporo po odchudzaniu się ) że wszelkie te kremy to są super na nawilżanie ale nie likwidują nie zapobiegają wszystko to sprawa dziedziczna :( ale ile w tym prawdy nie wiem ja mam moja mama nie ma :( tyle że ja chudłam i tyłam jak głupia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula, weszlam sobie na net o tych wozkach tako jumper, faktycznie wygladaja fajnie i ceny przystepne. jesli znajde jakiegos dystrybutora to wezme pod uwage, poki co na pierwszym miejscu mam X LANDER, model X3. cena wyzsza, ale liczymy na tesciow w kwestii wozka :-) :-) mysle ze sie ostatecznie zdcydujemy na ten. w ogole to najbardziej mi sie podoba z XLANDERA wersja limitowana dla chlopca albo dziewczynki, ale to bym musiala czekac oz do porodu zeby miec miliob % pewnosci ze np. Mlody nie wyladuje w rozowym :-) :-) ja smaruje sie oliwka od poczatku, bardzo fajnie nailza, roztepow poki co nie mam. jesli to gentyczne to mam szanse nie miec, moja Mama ma calkiem calkiem brzuch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety mam tendencje do rozstepów i zauwazyłam już 2 kreseczki, od soboty zaczęłam sie smarować, jest sepcjalna seria w rosmanie perfect mama, na brzuch i piersi i ogolnie balsam dla kobiet w ciąży, mam straszna tendencje do tycia wiec .......... ale to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój odrazu by też powiedział, że w życiu, wózek fajny, zupełnie inny, pytanko dziewczyny czy wy nadal pracujecie ? bo ja dostaje coraz wiekszego lenia :) do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latte, ja niestety popieram zdanie meza w tej kwestii :-) :-) ale i tak 🌻 dla Ciebie kochana i nie zlosc sie na mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydra, ja nie pracuje :-) jak pislam ucze w szkole wiec sobie odpuscilam i siedze na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie w ogóle mieć perspektywę że niedługo tez pójdę na zwolnienie, a potem, że tyle miesięcy ma się macierzynski, ja po macierzynskim niestety wracam do pracy, pracuje w bankowosci, ale moj mezus ma ruchoma prace no i tesciowa za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer no coś ty :) każdy ma inny gust i ja to szanuje :) ja uwielbiam rzeczy "inne" bardzo odważne ;) ale tu i cena za wysoka 4 tyś :( sporo i dlatego zostajemy raczej przy wózku Quinny ja osobiście mogę dziewczynki Wam polecić wózek mutsy "wywoziłam " w nim dwójkę dzieci siostry po ulicach, po piasku itp wózek dobry i żadnych awarii nie było :) kupiła bym taki ale dwa identyczne w jednym domu :) http://www.allegro.pl/item741892006_mutsy_urban_rider_gold_lap_okazje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte :) ja już to przerabiałam....hehe miałam między innymi wózek baby welt moon - wyglądał zajedwabiście, ale sprzedałam bo nie wygodny, miałam też abc desing tec-4, taki jak tu w linku : http://www.allegro.pl/item712979967_abc_design_3_tec_4_tec_2009_wozek_gondola_ku.html ale okazał się totalną porażką, ta rączka i rama ogólnie jest tak ciężka, prowadzi się okropnie...no i w końcu zmieniłam na tako jumper- dla mnie ideał pod każdym wzglęem. Lubie też miec rzeczy wyjątkowe i inne od wszystkich,ale po 4 wózkach juz zrozumiałam,że liczy się zupełnie co innego :) summer- xlander bardzo ładny, ale jak mierzyłam w sklepie do spacerówki mojego wtedy rocznego synka, to niestety nie mieścił się w spacerówkę, było mu poprostu za ciasno i nózki wystawały. Fakt,że Mati od małego był wysoki i ciężko było dobrać jakikolwiek wózek.. Musimy pamiętac,ze nasze dzieci zaczną korzystać ze spacerówek akurat w okolicach zimy - więc te spacerówki muszą być obszerne, by zmieściły się śpiworki, budy zabudowane od wiatru i śniegu, no i przede wszystkim koła, które nie wymiękna na lodzie i śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laseczki ;] Po pierwsze: Nikamo74 - wszystkiego naj na Nowej Drodze Życia ;*** czekamy na relacje ze ślubu ;] Jesli chodzi o rzeczy dla dzidzi to ja nie jestem przesądna. Czekam tylko na potwierdzenie płci i zabieram się za kupowanie ;] Jesli chodzi o łóżeczko to koniecznie chcemy turystyczne, póki co upatrzyliśmy sobie takie: http://www.allegro.pl/item736704365_super_lozeczko_turystyczne_kojec_2_poziomy.html mam też upatrzony fotelik do samochodu heh ;) http://www.allegro.pl/item736015464_foteliki_4baby_deluxe_gratis_folia_kurier_0zl.html poza tym ubranek nakupował nam już przyszły chrzesny naszego maluszka - wczuł sie w role ;) Jeśli chodzi prace to ja pracuje, ale zauważyłam ostatnio że jak siedze więcej niż 3-4 godziny przy komputerze (pracuje w biurze 8h) to jest mi niedobrze i kręci mi się w głowie dlatego nie wiem czy nie pójde za niedługo na L4 Miłego dnia brzuszki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh mamula a ja tez myślałam z mężem o tym wózku ABC DESIGN 3-Tec 4-TEC :) dzięki bo byśmy się nacięli i tak samo zaraz sprzedawali :) fajne jest to że potrafimy na tym forum się wymienić opiniami uwagami w kulturalny sposób dzięki temu między innymi ja już nie kupię tego wózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie przeczytalam wszytsko uffff fajnie jest wiedziec z kim sie pisze znajac wyglad danej osoby:) szecafe fajna sprawa.. summer a co do twardnien brzucha, to co ty czujesz to jest macica, ja tez to czuje i to jest jak najbardziej normalne, takze co jakis czs leciutko moze twardniec brzuch, skurcze braxtona kogos tam hehe (nie wiem jak to sie pisze) wiec tez sa normalne ale nie jest normalne mocne stawiane ze az boli, i czesto powtarzajace sie badz dlugo trzymajace, to juz nie jest normalne, i wlasnie stres, obciazenie itd, moga to powodowac wiec czasem warto dac sobie luzu..czas zleci i bedziemy mogly robic to co zawsze , czyli harowac jak woly hehe takze summer glowa do gory, jakby cos to napewno bedziesz wiedziala ze cos zlego sie dzieje...teraz to stan normalny:) elakl masz sile, o 5 to ja na klopa wstaje siusiu , nie wyobrazam sobie lazenie do pracy:O a co do bolow glowy, kurcze mam nadzieje ze ci szybko przejda, moze za malo wcinasz? od tego tez moze glowa bolec ale to pewnie od tego wstawania... Michalka jedno mamy zycie, tylko teraz odpoczniesz, pozniej to bedzie ci czasu brakowac, wiem co mowie hehe co potrzeba sie posprzata a w reszcie maz musi pomoc..takie czasy:) Mamula ja juz sie nauczylam ze lepiej kupic jedna rzecz a porzadna, wiec wole kupic jedne spodnie na wyjscia w ciazy i porzadne niz dwiwe badz 3 pary badziwia:O kasa wyjdzie cie ta sama hehe co do bezsennosci , ja sie klade o 21, malec jeszcze ciagle ta sama bajke oglada i zasypiamy o 22 i nie wyobrazam sobie klasc sie pozniej jak kiedys:O jakis spioch jestem, ale w dzien nie spie... mamula dawaj zdjecie na NK:) Wydra CO DO FRYZJERA, od pierwszej ciazy jestem brunetka hehe, tez zafarbowalam wlosy na jasny braz(4 dni przed porodem :O) i tak zostalo tyle ze teraz farbuje henna, wlosy mi po tym odzyly, nie rozdwajaj sie chociaz teraz to zauwazylam, pewnie przez ciaze... takze wczesniej jak urodzilam mialam cudo wlosy hehe zadnych odrostow dluzszy czas, bo blond to czesto trzabylo te odrosty robic ehh teraz to mi nawet duzo wygoniej i chyba nawet lepiej wygladam..maz tak twierdzi przynajmniej:) Latte machiato u mnie jak maz w domu to ja jedynie za obiad sie biore, czasem ta jego mania sprzatania mi nie przeszkadza... co do wozka to taki mi sie podoba:)ten pierwszy http://www.allegro.pl/item735419006_bexa_b4_fotelik_samoch_kola_pompow_11_kolorow.html asiulek stresik zawsze bedzie:) super ze wszytsko ok:) megan nie denerwuj sie, ja mialam pierwsze usg w 6 tyg ciazy, a teraz bwede miec dopiero w 16:O:O kawal czasu co, wierze ze bedzie dobrze, musi byc, kiedys i bez usg ludzie zyli...i dzieci sie rozwijaly... a i nei wierze w przesady:) z synkiem kupowalam od 6 miesiaca, troche nadostawalam juz wczesniej... i teraz to malenstwo bedzie mialo wszytsko nowe , nic po synku nie bedzie mialo...wszytsko albo rozdalam albo po prostu zostalo w polsce, tu i tak duzo taniej wiec nie ma co tego taszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1234
Dziewczynki a jak tam wasze brzuszki???Moj widoczny ale mam wrazenie ze ostatnio przestal mi rosnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie dziś jestem zachwycona swoim brzuszkiem, ubrałam spodnicę z takim wysokim czarnym stanem i super widac mój malutki brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stad taki mi sie podoba:) http://www.mothercare.com/Mothercare-xcursion-pushchair-travel-system/dp/B001CBYBYW/ref=ts_dp_1/280-0267344-7099113?%5Fencoding=UTF8&mcb=core zreszta do porodu to moze mi sie jesszcze cos trafic tutaj, jakas okazja...sie zobaczy a qinny sa fajne podobaja mi sie tyle ze spacerowka jest do bani, waska, malo gleboka, dziecko bardzo szybko z tego wyrasta, z reszta znam duzo opini o tej spacoerwoce i ona raczej nie sluzyla moim znajomym wiec szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latte, no faktycznie wozki calkiem inne ale to kwestia gustu - my zostaniemy przy tradycyjnym czterokolowym zwyklym niedrogim wozku, tylko musze go zobaczyc na zywo: http://allegro.pl/item720557097_kunert_polskie_wozki_fotelik_kola_pomp_gratis.html motylek, łozeczko super jak ktos ma dodatkowy salon jak ktos ma malo miejsca to pozostaje jedynie drewniane ,w sobote widzialam takie co mi sie podoba :) co do pracy, to pracuje w biurze - u mnie jest w porzadku wiec jak bedzie wszystko ok to co najmniej do konca roku pobede, nie ma co w domu siedziec i rozmyslac - ale jak zobacze pewnie ta zimowa chlape i szaruge to zmienie zdanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydra no to wspaniale! co do rozstepow, genetyka, cos w tym jest , moja mamuska urodzila 5 cioro, zero kremow i tych bajerow i ma malo rozstepow, ma tyle co nie jedna po jednym dziecku;/ tak samo moja siostra praktycznie wogole, dwoje dzieci ma, ja mam tylko kolo pepka i ze dwie na biodrze jednym i drugim malo widoczne, do 7 miesiaca nie mialam nic , kompletnie nic ale brzucho wywalilo mi strasznie do przodu i duzo maly przytyl w ostatnich misioacach wiec nawet ginekolok powiedziala ze w takim tepmie skora musiala sie sszybko rozciagnac i i ucierpiala skora wokol pepka, gdyby malec wazyl mniej to bylo by chyba inaczej...i tez nie smarowalam sie niczym ,sporadycznie jakims kreme, malego karmilam 10n miechow i na piersiach nie ma rozstepow a bardzo mi urosly :O moja znajoma jedno dziecko, i rozsteoy ma wszedzie(nawet uda i posladki) w duzej mierze przez szybkie tycie szybkie chudniecie ... skora byla przez to wyniszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie szczęśliwe mamy dzieciaczków które na nasz świat mają przyjść w marcu 2010 :) U mnie początek 12 tygodnia z dnia na dzień czuje się (w końcu!!!!!) coraz lepiej mdłości całodobowe mijają ... Jest to moja trzecia ciąża ale cieszy jak pierwsza!! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×