Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

widze ze wszyscy korzystaja z ladnej pogody bo cicho strasznie :) my wlasnie wrocilismy ze spacerku bo zaczelo kropic ale 3h bylismy na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ;) Nikamo my chrzcimy 1 maja czyli już w tą sobotę. Co do ubranek to ubieramy małej 62, ubranka 56 poszły już do kartonów heh będzie dla drugiej dzidzi ;) My dziś po wizycie u neurologa - pierwsze szczypienie dopiero pod koniec 3 miesiąca gdyz mała po tym porodzie jest w grupie ryzyka. Lekarka powiedziała, że trzeba maluszka dużo przytulac, i mówić do niego, bo teraz jest najwazniejszy okres dla dziecka - buduje więzi z rodzicem, uczy się jego głosu itp. ;) Moja malutka zaczyna już fajnie spać po 6-7 godzin więc i ja w końcu dochodze do siebie ;) Ja karmie piersią tak więc dodatkowo żadnych herbatek nie podaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chrzcimy dopiero w pazdzierniku zaraz po naszym powrocie do PL:( dzis byla piekna pogodaa, sloneczkoo cudowne teraz jakas godzinke temu sie schowalo ehh oby tak jak najczesciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znow sie cala zakitrala :( ciuszki juz do wywalenia..co mi sie uda uratowac to to z wierzchu co ma ubrane...ehh mala lobuzica robi tak ze duzo tego a czasem wogole nie slychac i nie widac co by cos robila jedynie po zapachu sie dochodzi..no i oczywiscie od razu lece przewijac co by cos ratowac no tu sie nawet tego nie mermoli przez noszenie:O ktoras mamka pisala ze kupila sobie na zapas pieluszki kilka paczek..ja na zapas nie kupuje(moze pozniej jak zwolni tepo wzrostu) ..ostatnio na zapas kupilam i z za malymi sie musialam meczyc:O teraz kupilam 2 paczki z rozmiaru 4-9 podajze ale jak tylko mi sie skoncza to kupie wieksze takie pod pachy siegajace bo do pepka czasem sie 'usra' ulala..nie no na serio kupie nastepnym razem inna rozmiarowke..troszke wieksza:O no a teraz nie spi i se gada zadowolonaa haha M z malym na placu zabaw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasz mały jesteśmy w szoku ma dziś dzień śmieszka :) sprzedaje nam dziś same uśmiechy :) to jest cudowne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helolki u nas chwilka ciszy..bo dzis poniedzialek i nie wiadomo czemu w poniedzialek nasz maluszek ma kolki...no i to naprawde dziwne, bo urodzil sie w poniedzialek i co poniedzialek podobny scenariusz:( teraz biedny wykonczony spi, na szczescie nasze kolki nie trwaja dlugo, bo tak max 10min choc mi sie wydaje cala wiecznosc...oczywiscie ja tez sie poplakalam, ale coz zrobic, same grochy spadaly na podloge:( odpukac jutro wt:)mam nadzieje, ze tylko te feralne poniedzialki beda tak wygladac no nic ide troszke odpukac aaaa co do picia...to mi pediatra mowil bym narazie nic nie dawala, a karmimy sztucznie i odpukac oprocz poniedzialkow jest ok, zero odparzen, kroski sa ale pojedyncze moze trzy i to znikaja i sie pojawiaja, wiec sadze ze nic sie nie dzieje, kupek robi ok4-5 na dobe, wiec nawet lekarz mowil, ze to ladnie, ze ma dobra przemiane materii, a ladnie nam przybral bo ok800g w 2,5 tyg. Moj maly zajada czasem nawet i 190ml, tylko sobie dawkuje...potrafi jesc 3h...no ale coz, taki jego urok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_31 - mój ma krostki na buzi i szyi, szorstkie brwi i policzki. Tak się zastanawiam co jeść, jak w większości produktach jest jak nie mleko to jajka.. :( U nas chrzciny 20 czerwca. My dopiero wychodzimy z rozmiaru 56 na 62, bo dzidzia miała małą masę urodzeniową. Wcześniej mieliśmy same 62, to jak się urodził to miał dwie nóżki w jednej nogawce :) Musieliśmy szybko dokupować rom.56 . Nasz marudzi szczególnie po kąpieli. Nie śpi do 22 czy 23, a kąpiemy ok 19..Wydziera się w niebogłosy. Sama nie wiem czy to kolka. Natka - robiłaś już obciążenie glukozą? ja jeszcze nie.. Dziewczyny z niedoczynnością tarczycy - jak hormony po porodzie ? u mnie teraz podchodą pod nadczynność :( bardzo niskie poziomy mi wychodzą. masakra jakaś z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór mamusie:) Mam pytanie odnośnie chust do noszenia dzieci. Te mamy które nosza w chuście swoje maleństwo napiszcie mi jakie macie chusty? jaki rodzaj i firma? i jak wam się nosi? Przymierzam się do zakupu ale tak wiele różnych chust jest na rynku ze sama nie wiem jaka wybrac:( Czy dlugo wam zajmuje zawiązanie takiej chusty?? Moja córcia niestety nadal w dzień daje ostro popalić, wieczorem za to ślicznie zasypia zaraz po kąpieli i jedzonku i śpi 2 godziny a potem już śpi ze mną w łożku bo nie dałąbym rady wstawać ciągle w nocy co dwie godziny na karmienie:/ Wiem że to jest złe takie przyzwyczajanie dziecka no ale niestety jest to dla mnie dużo wygodniejsze bo dzięki temu mogę się wyspać. savanna pisałaś o tym że synek płakał przez dwie godziny i wdaje ci się że to nie kolka. Moja córcia tez tak często ma i też z takimi przerwami ze jak bardzo sie postaram to na momęt sie uspokaja, u mojej to niestety kolka i wygląda to jak by miała takie skurcze bolace :/ ale leki o których wcześniej pisałam naszczęście jej pomagają i dużo łatwiej się załatwia więc mniej kolek i mniej płaczu:) Ja na dniach powinnam szczepić moją córcie i jestem w kropce bo nie wiem jakie szczepionki mam wybrać:( Dziewczyny a wy jak szczepicie? Te zwykłe refundowane czy skojarzone? qassandra moja córcia bardzo często sie pręzy przy puszczaniu bączków i strasznie płacze jak prubuje zrobić kupke, Kolki też niestety ma i żadne polskie leki nie działały:( Zadne sposoby też nie działaly wieć musiałam wlączyć jej leki niemieckie sab simplex i lefax, i jest duża poprawa. Jak już dostanie kolkki to na krótko i jakoś tak lżej ją przechodzi wiec jest dobrze. Moja Weronisia też bardzo ładnie przybiera, waży już 4900 i wygląda jak ludzik michelin:P Ma takie śmieszne oponki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka wtedy co tak płakał to moim zdaniem to był ból nożek po szczepionkach - lekarka uprzedzała ze beda go bolec. Ja wybrałam dla niego skojarzona na dwa wkłucia + rotawirusy. Dzisiaj jest taki spokojny i duzo spi jak na niego :) oczywiscie jak nie spi to non stop trzymam go na rekach bo nie chce lezec sam chyba ze ma "wene do gadania" to troche wytrzyma i cos tam pogaworzy i pousmiecha sie do mnie :) chyba go przyzwyczaiłam do przytulania, ale powiem Wam ze to juz jest uzaleznienie i czasem jak spi i na niego patrze to juz chce zeby sie obudzil zeby znow moc go przytulic :) teraz trzeba nadrabiac i przytulac i calowac swoje dzieciatka bo potem beda sie krzywic i wstydzic przed "kolegami z piaskownicy" :P :D u mnie nas buzka coraz ladniej wyglada :) lekkie czerwonawe przebarwienia jeszcze sie utrzymuja i pojedyncze krostki, ale widze ze kremiki ktore mu kupilam bardzo pomagaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Brzuchatka najlepiej przy pierwszym szczepieniu czyli po ukonczeniu 6tygodnia. Trzeba sie z nia streszczac bo tylko na poczatku malenstwo moze ja dostac. Dwudawkowa wyszła mnie 330zł. Druga dawke mamy 4 czerwca. To jest szczepionka do picia takze Maluszka nic nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) widzę małą brzuchatka już nie karmisz piersią? ja też karmię sztucznym i podaję herbatkę rumiankową, niby lepiej bo dziecku wtedy łatwiej robić kupki bo wiadomo mleko tłuste itp. a tak dostaje jakieś płyny a u nas wczoraj sukces !!! nie kąpaliśmy małego i zasnął ok 19.30 to jest u nas sukces bo od miesiąca nigdy tak nie było, a przed wczoraj nawet do 1 w nocy nie spał. , no ale podejrzewamy, że raczej to nie jest kąpanie ale że maluszek potrzebuje więcej mleka o tej godzinie wieczornej dziwne prawda, więc dałam mu wczoraj ok 180ml mleka i zasnął szok zobaczymy dziś po kąpieli jak dostanie więcej mleka, bo zazwyczaj w dzień pije ok 140ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawanna widze ty masz tak jak ja, przytulanie glaskanie kiedy dziecko prosi;) nie mowie o noszeniu na rekach kiedy dziecko lezy spokojnie i sie zabawia samo...ten okres mija bardzo szybko i teraz potrzebuja wlasnie najwiecej czulosci...wiec ja sie nacieszam ile moge i kiedy moge;) i jak cos nleze do twardych kobitek ale stanowcza bede pozniej;) Gwiazdka daj spokoj, jakas moda powstala na odseparowywanie juz noworodkow od matek spiacych w swoich osobnych pokojach co by sie nie przyzwyczajaly i oczywiscie kazdy robi jak chce i uwaza...ja naleze do tej pierwszej polowy ktora to spi z niemowleciem(i bron boze nasze pozycie seksualne nie jest przez to zaklocone jakby sie ktos do tego doczepil;) i nie pisze tutaj o spaniu z wiekszym dzieckiem) gdyz jest latwiej, szybciej piers i lulu i ja jestem spokojniejsza i mala spi lepiej..jak tylko mala podrosnie bede ja odnosic do swojego wyrka jak to bylo z synkiem gdy mial te pol roczku(nie bylo z nim jakichkolwiek problemow co do spania osobno:O) no i czlowiek ma lozko king size wiec wielkiego problemu nie ma... z tymi szczepionkami to porobili chyba wiecej szkody bo kobitki sie teraz zdecydowac nie moga ta czy ta co lepsze...i jeszcze gruba kase trzeba wydac na co nie kazdego bedzie stac, i czy te skojazone sa naprawde takie dobre czy to moze taki chwyt marketingowy , czy za pare lat nie wyjdzie ze maja jakis lipny sklad cos zle dziala jak to wychodzi przy refundowanych ze maja jakas rtec:O no i tyle martwych wirusow bakteri na raz wprowadzone do organizmu? kurcze trudna decyzja bardzo trudna..ja np. jestem taka ze trzymam sie tego co sie jakos tam zna a ze tutaj jestem to szczepie tak jak oni szczepia..gdybym byla w PL poszlabym starym systemem i dokupila na pneumokoki ale ta trudna decyzje trzeba podjac samemu..tutaj podaje linka gdzie kafeterianie wypowiadaja sie na temat szczepionek jak szczepili za i przeciw itp. napewno jakos powinno pomoc;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3231010 Amelia 3.730/52cm 37tydz.2dni. 19lutego2010 sn Szymon 4,050/60cm 38tydz. 4/11/2006 cc Nie wszystko co w życiu ważne da się przeliczyć na pieniądze!! rodzinka- to co dla mnie jest w życu najważniejsze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa marcowka
Dziewczyny pomozcie. MOja 9-tygdniowa coreczka nie chcespac w dzien. Tzn.chce ale najchetniej przy odkurzaczubadz chce bym ja kolysala. Gdy przestaje wybudza sie i placze. Sama nie wiem co robic. Nie wyobrazam sobie ciagle jej kolysac ani wlaczac odkurzacza. Nic jej nie dolega, w nocy jest ok. Jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badka rowniez nie wiem co jesc po tym jak uslyszalam czego jesc nie moge i zapytalam polozna co w takim razie mam jesc? a ona, ze w sumie to wszystko oprocz mleka kefiru czy jogurtow. I ogolnie niby o alergi czy skazie mozemy mowic jak dziecko ma 3-4 miesiace i ja ma. Teraz moze byc to przejsciowe niby. Dziewczyny odnosnie rozmiarow to wczoraj probowalam wcisnac moja mala w pierwsze body ktore Jej kupilam 56 i dupa;) Ubieramy sie w 62, a nawet w 68. Nika zauwazylam, ze jak wciskalam mala w 56 to ona byla taka skrepowana i sama wpadlam na to ze w luzniejszym ubranku jest wygodniej:) Co do szczepien to tez jestem zielona i nie chodzi o kase, ale o dobro dzieciatka wiadomo, ale skad wiedziec (tak jak ktos juz pisal) ze nie jest to marketing? U nas wyglada to tak: 5w1 120 zl 6w1 190 zl + rotawirusy 350 x2 + pneumokoki 300 x3 i mysle nad 6w1 + rotawirusy + pneumokoki Choc szczerze Wam powiem pracuje w dziale sprzedazy i mam wrazenie, ze troche jest to maketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widze że są duże rozbieżności w cenach szczepionek u mnie na rota 2 dawki po 300 a 3 po 220 pneumokoki po 300, 5w1 140+wz 45, 6w1 190 Wiem że można kupić samemu szczepionki w aptece- sama już niewiem, w Olsztynie popytałam znajomych i nawet do 20 zł różnicy między przychodniami jest :\ Rozmawiałam z położną środowiskową i powiedziała że wszystkie obowiązkowe szczepionki mają takie samo działanie (jej wnuczek był teraz szczepiony refundowanymi i mówi że ukłuć prawie nie zauważył i wolą wydać na inne zalecane szczepionki) I chyba bedziemy szczepić refundowanymi i na rotawirusy, a pneumokoki można później to zaszczepimy jak będzie szedł do przedszkola. My chyba też mamy kolki :( i dziś do pediatry na 13 mam nadzieje że pomoże. Wczoraj nie spał cały dzień od 8 rano oprócz spania najdłużej 10 min zasnął na dobre ok 20 i strasznie się prężył krzyczał i miałam wrażenie że ma co jakiś czas skurcze bolesne bo wtedy nie dało się nawet smoka mu dać :(, i powiem że kąpiel go bardzo uspakaja jak mi tak krzyczy i mu najpierw nóźki mocze to jak poczuje wode to tak jaby się wyciszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda biedny ten twoj skarb no a w wodzie czuje ulge, tak jak niby cieple powietrze z suszarki pomaga... no i do roku czasu duzo dzieci choruje na zapalenie pluc wiec moze lepiej wczesniej podac ta szczepionke na pneumokoki? ja tak tylko naburknelam ci o tym... moj maly jak mial 5 miesiecy(nie byl szczepiony) ni stad ni zowad z lekkiego kataru zapaelnie oskrzeli i zapalenie pluc potem a szpital pelen takze ciesze sie ze mala dostala ta szczepionke juz teraz..moze jestem przewrazliwiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa marcowka a dlugo juz jest taka niespokojna? zaczelo sie to nagle ze spi tylko gdy ja bujasz? moze jednak cos tam ja boli , z czyms sie zle czuje...chcialabym pomoc ale kurcze jakk.moze mala ma taka przejsciowke ..moja tak czasem ma ze jest niespokojna i nie sp mozno a iecej drzemie...no ale tak tylko czasem..dziecko tak moze reagowac na 'za duzo wrazen'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy czas na decyzje do 5 maja także myślimy jeszcze, pytam każdego znajomego jak to jest z tymi szczepieniami i już wiem że nie biore skojarzeniowych żeby zaszczepić tymi zalecanymi (z kasą nie jest różowo niesty) A właśnie ja dostałam już becikowe po niecałym tygodniu od złożenia wniosku i pewnie to będzie na szczepionki. :( właśnie zaczęło lać a my zaraz do lekarza ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi szczepieniami to teraz porobili. Kiedys byly jedne szczepionki na ktorych my sie wychowalysmy i nie bylo problemu :P Ja kupiłam te skojarzone bo mój sasiad ma dziecko ktore nabawiło sie autyzmu po szczepionce refundowanej w wieku 2 latek. W necie ejst wiecej takich przypadków i dlatego wolałam wydac te pare zł a byc spokojna choc i tak nie byłam bo codziennie jak Mały sie obudzi sprawdzam czy sie usmiecha i czy jest wszystko dobrze (taka mała paranoja) :P Niby to nieprawda ze szczepionki wywołuja autyzm o czytałam oficjalny artykuł, ale jaw to nie wierze... za duzo "zbieznosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawanna no widzisz, dla mnie to ze mala poplacze po szczepieniu to duzo mniejszy stres wrecz nikle porownywalny do stresu o skutkach ubocznych i tez kolo malej lazilam i sprawdzalam a ona tak ladnie spala po szczepieniu a to mnie nurtowalo i wnerwialo:O ale wole zaszczepic niz nie szczepic wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek nasza Liliana czasami śpi tylko po 2 godziny dziennie to dopiero jest odlot, tym bardziej, że za długo sama w łóżeczku też nie poleży bo jej sie nudzi, chice, żeby ja ponosić. Interesuje ja wszystko co sie świeci np. akwarium. Wiadomo jeszcze dobrze nie widzi ale kontrasty zauważa. savanna89 my na rocznicę nic sobie nie kupujemy, może dlatego, że często robimy to bez okazji. Zawsze wybieramy się na jakiś obiadek, to już niedługo bo 27 maja, małą chyba podrzucimy babci. 3 maja idziemy natomiast do lodziarni, to moje urodziny a ja uwielbiam lody. To coroczny rytuał. gwiazdkagda89 ja też ostatnio zaczęłam używać sab simplex bo mała possie pierś jakieś 10 minut a potem zaczyna tat niemiłosiernie wrzeszczeć, że ciężko ja uspokoić. Mam tak od piątku, czasami nawet kropelki nie pomagają. nowa marcowka możliwie, że mała potrzebuje kontaktu z Tobą albo najprawdopodobniej jest jej zimno. Gdy ją przytulasz to czerpie ciepło z Twojego ciała, natomiast odkładając do łóżeczka zabierasz jej to. Przerabialismy to z małą, wystarczył dodatkowy sweterek rano bo pro południu zawsze w domu cieplej. A odkurzacz moja ciotka włączała a jej córcia skończyła 4 miesiące. olena119 z tymi ubrankami to zależy z jakiego sklepu, jedne śpioszki na 56 są za małe a inne dorbe. Odkąd nosi pampersy dwójki to niektóre śpiochy są jakby za krótkie bo pieluszka większa. Chrzest planujemy na 30 maja jednak co dzwonimy do kancelarii to księdz nie ma, mam nadzieję, że w końcu na niego trafimy bo to tylko miesiąc. Czy któraś z Was używa innych pieluch niż pampers? Podobno te z Lidla są dorbe, szwagierka polecała. Staramy sie, żeby Lila miała jaki taki rytm dnia. Spacer lub zakupy to nie da sie zaplanować ale zawsze rano jak mała wstaje to myjemy ja i nacieramy oliwką natomiast wieczorem po jedzonku około 21 wkładamy ją w śpiworek i zanosimy do łóżeczka. Smoczek do buzi i wychodzimy. Jak marudzi to włączamy pozytywkę ale ogólnie najczęściej leży i czeka aż zaśnie, czasami około godziny. Dodam, że Liliana ma wydzielony kącik w naszej sypialni gdzie stoi łóżeczko i komoda. Po pierwsze dlatego, że do tej pory nie znaleźliśmy mieszkania i mamy tylko dwa pokoje. Po drugie dlatego, że czytałam artykuł opracowany na podstawie badań uniwersyteckich, że maluchy, które śpią przynajmniej 6 miesięcy razem z rodzicami są spokojniejsze niż dzieci posiadające swój pokój od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, jak często wasze maluchy się załatwiają. Nasza ostatnio nie robiła kupki sześć dni musielismy jej zrobić lewatywę dla dzieci bo szóstego dnia skrasznie już płakała i widać, że chciała ale nic nie szło. To było w niedzielę. Później w nocy miała małego kleksa ale teraz dalej nic. Położna poradziła jeść codziennie dwie śliwki zobaczymy czy zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że temat szczepień na tapecie. To jest jedna z ważniejszych decyzji rodziców. My idziemy w czwartek. Powiem szczerze że jakbym mogła to niektórych szczepień w ogóle by nie dostał... Raczej na rota nie będziemy szczepić i bierzemy skojarzone. Chrzest ustalamy na 06.06 na moje urodzinki :D Tina mój jak ze 2 razy dziennie nie zrobi porządnej kupy w pieluchę to jest strasznie niespokojny i krzyczy jakby falami- t.j. jest przy kolce. Dzieci chowane na piersi mogą rzadziej je robić ale 5-6 dni to już stanowczo za długo. Co do alergii to niestety ale pojawiły się nowe rzuty czerwonych plam. Chyba na coś innego on jest uczulony. Teraz odstwiam banany, herbatę koperkową (ja piłam), i zmieniam proszek bo to może on jest czynnikiem alergizującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my używamy pieluszek gaga z tesco i też bardzo fajnie się sprawdzają , a o tych z lidla też słyszałam ale zawsze trafiam na duże rozmiary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena calkowicie przeszlam na sztuczne...i od tamtej pory, nie martwie sie czy to ode mnie z pokarmu cos zjadl, ze marudzi czasami, ze ma poniedzialkowe kolki, a tak to jestem spokojna, ze mu krzywdy nie robie. Pozatym najada sie i idzie spac, wiec duzo duzo jest za bym juz go nie karmila, ja jestem spokojniejsza. Razem z mezem tak zadecydowalismy, on byl chowany na sztucznym, ja odrzucialam mleko mamy jak mialam 3 m-ce, a obydwoje(odpukac) nigdy nie chorowalismy i tak stwierdzilismy, ze chyba nie dla nas to karmienie piersia, ze tak to ujme:) pokarm jeszcze mam, najgorzej ze sam mi wyplywa czasami, a nie czuje wogole kiedy to bedzie, bo cycuszki mnie juz nie bola(stosowalam oklady z kapusty - bardzo pomaga - polecam) i nie wiem kiedy to juz trzeba je oproznic, no a nie chce odciaac, bo chce juz zakonczyc ten etap, no ale nie znam innych sposobow, a tabletek nie chce brac, ja wogole jakas anty lekowa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała brzuchatka mało płynów + herbata z szałwi i napewno pomoże, mi w sumie sam zanikł z dnia na dzień aż w szoku byłam. a odciągaj w razie tylko tyle kilka kropel aby napięcie zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda a czy te pieluchy gaga czasami tak dziwnie nie pachną? Bo my kupiliśmy i czuć taką jakby chemią... w każdym razie to dla mnie ich minus. Wszystkie wietrze :) A tak to byłyby fajne bo rzadko coś z nich wypadnie :P Okazało sie że nasz mały ma uczulenie na pampersy i nawet chusteczki z tej firmy - sensitive. My używamy z rossmana baby dream. Są bez zapachu, dość miękkie i nie trzeba po nich ubranek prać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas1ek26 Objawy jakie ma twoj maluszek przechodze takze..Podejrzewam ze jest to spowodowane tym samym..Niska tolerancja laktozy...U mnie bylo tak ze mala potrafila zrobic kupke raz na tydzien i z wielkim wysilkiem ,a jak wlaczylam mleczko o niskiej zawartosci laktozy np .Bebilon confort takie ma to dziecko nie do poznania...Jesli chcesz karmic piersia musisz wykluczyc nabial do minimum...powodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×