Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość natka23
Figleaves czyli w Twoim przypadku duphaston okazał się skuteczny:-) mam nadzieję, że u mnie też tak będzie, bo nie chciałabym przeżywać tego jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie!!!!! Właśnie zrobiłam test i jestem w ciąży!!!!! Bardzo się cieszę bo były starania, od kilku miesięcy nieudane, a nawet teraz czekając na okres robiłam już testy i nic nie wykazywały.. A więc cieszę się i dołączam do Was!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Izabell wielkie gratulacje. Który tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy :) Także mam termin początek marca. Prawdopodobnie jestem w 4 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka bardzo dziękuję! Z kalkulatorów internetowych wynika: 4 tygodnie i 4 dni:) Ojj nareszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajciea dziewczyny i wielkie gratulacje:) Wpisujcie sie do tabelki ,ale fajnie sie powieksza no marzec 2010 zapowiada sie obfity!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych emocji kopiuję tabelkę i dopisuję się: NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28 .02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28. 02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lily white..............29............18.05...........01.03...... .. .... SZCZĘŚLIWA..........28............30.05...........05.03. .. ......... ja-mala-ja.............38............31.05......... .06 .03. ............. joanna84..............25............31.05...........07. 03.. lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ................ elakl....................27............11.06..........18 .03. ............... Izabell1982...........26.............11.06..........18.03........Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obfity jak wysyp grzybów po deszczu :D:D:D:D w końcu w marcu koty harcują :D:D:D a my na marzec harcujemy ::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Wysyp rzeczywiście ogromny a terminy mamy dopiero do połowy marca:-) oj chyba będzie sporo marcóweczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i można jeszcze dodać ,że nie wszystkie kobitki wpisały się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Jak tylko wszystko będzie dobrze jutro wpiszę się do tabelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę duphaston 2x1, oprócz tego jeszcze accard i asmag forte...no i jeszcze feminatal metafolin czy jakoś tak to leciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek widzę, że bardzo dużo przeżyłaś, ale tym razem na pewno nam się uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi jedno jak zachowuja sie wasi Faceci,bo mój odkąd dowiedzial sie ze jestem w ciazy to nawet boi sie mnie mocniej dotknac,nie mówiąc o bzzz ...tak jakbym z porcelany była.I juz nie wiem jak mu tłumaczyc ze czuje się ok ,ze mozemy dalej ze soba sypaic i teraz jeszcze bardziej potrzebuje czułosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim było to samo ale od dwóch dni mu przeszło ale nieźle musialam sie nagadac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój odkąd się dowiedział to patrzy we mnie jak w święty obrazek:) Najchętniej we wszystkim by mnie wyręczał i wciąż pyta jak się czuję i czy mam na coś ochotę :) Jest niesamowicie kochany i czuły:) A poza tym mówi że ciaża mi służy bo pięknie ostatnio wygladam i ciagle ma ochotę na amory, choc nie jest natarczywy;) Czyż to nie jest cudowne :) Żeby mnie tylko z czasem nie zagłaskał na śmierć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratulacje :D a jakie były wasze pierwsze objawy ciąży i kiedy się pojawiły? Czy to możliwe, że już na tydzień przed planowaną @ mogę czuć, że to ciąża? Bolą mnie bardzo piersi jak nigdy, ciągną tak od pach, czasami pobolewa brzuch i mam mleczne plamienie, no i jakoś tak czuję, że się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ostatnią @ miałam 17 czerwca, ale cykl mam 34dni, a owulka była dokładnie 6 lipca, czyli tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli faktycznie się udało, to chyba do Was dołączę, bo termin wyjdzie mi na 30.03/1.04 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hally! No właśnie u mnie juz przed planowanym okresem bardzo bolały piersi, to znaczy zawsze przed okresem też bolą, ale tym razem jak kamienie, były takie ciężkie, nadzwyczaj bolące i nabrzmiałe, to zwróciło moją uwagę, poza tym wzmożony apetyt (obiadki 3 x dziennie) i głód już od rana, gdy zazwyczaj nigdy nie jadłam śniadań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochana :) ale myślisz, że tydzień to nie za wcześnie na takie objawy? Zawsze przed @ bolały mnie same sutki, a teraz mam piersi właśnie jak to trafnie określiłaś-jak kamienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak teraz sobie przypominam, to ból piersi tak na dobre rozpoczął się jakieś 4 lub 3 dni przed planowanym okresem. Myślę, że u Ciebie jeszcze troszeczkę za wcześnie. Wiem, jakie to denerwujące:) ale raczej poradzę Ci przeczekać jeszcze kilka dni. Lepiej sprawdzić później, niż za wcześnie, u mnie dopiero trzeci test okazał się pozytywny... i to przy spóźnionym o tydzień okresie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no narazie nie chcę robić testu, bo już tyle pojedynczych kresek widziałam,że nie chcę się i tym razem rozczarować, poczekam chociaż do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi 14 dni od dni płodnych pokazało wynik słaby pozytywny z krwi więc myslę że warto jednak poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejne mamuski :) Ból przeszedł :) czuje sie bardzo dobrze. Musiałam iśc do pracy by sie lepiej poczuć czyż nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hally ja zrobilam test jakies 8 dni po owulacji i wyszedl mi pozytywny takze roznie to bywa z tymi testami :) Witam nowe mamusie i gratuluje :) a za reszte trzymam kciuki. Dziewczyny powiedzcie mi co sadzicie o farbowaniu wlosow w ciazy??????? A wogole to caly dzien bylam bez kompa bo mialam jakiegos wirusa i dopiero kolega mi naprawil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elakl co do farbowanie mi zawsze mówiono i tak zawsze wszędzie czytałam że można ale po skończonym 1 trymestrze-tym najbardziej niebezpiecznym okresie ciąży :) więc ja na twoim miejscu bym się wstrzymała z resztą sama wiesz jak te farby smierdzą -dałabyś coś takiego do wąch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×