Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Aaaaat a antybiotyk przepisał Ci ginekolog? Bo jeśli tak to raczej powinien wiedziec co robi. Kurcze no nie moge jakie Wy cycatki jesteście!!!! Ja przed ciażą miłam 75 b/c a teraz to sama nie wiem bo kupuje na oko:) Ale fakt cycolki super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:) aaat kochana antybiotyk wiadomo to stres czy nie zaszkodzi dziecku itp. ale lekarz wie co robi i może gdybyś nie brała to byś dopiero dzidziusiowi zaszkodziła więc głowa do góry :) Nikamo ja też czytam te wymiary i taaakie oczy robię dziewczyny mają czym oddychać :) ja przed ciąża 80 b/c teraz mam duże c małe d ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam już tą strone. Aż się serce raduje, że nasze bejbiki już są takie ludzkie :)) Bardzo sie wzruszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaat kilka tygodni temu też brałam antybiotyk z powodu bakterii w moczu Nic się dzidziusiowi nie stało z tego powodu, bakterie raczej bardziej mogą mu zaszkodzić;) Dziewczyny ale wy biuściaste jesteście!!! podzielcie się troszkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) troszeczke sie uspokoiłam... jeśli chodzi o biust to jak miałam 75 E tak mam nadal i mam nadzieje ze nie urosnie wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam na usg pod kątem wad rozwojowych, wszystko w normie, dzidzia waży 463 gramy i jest mężczyzną. To mój drugi synek będzie,a marzyło mi się o córeczce...:-) Najważniejsze że zdrowe. Jestem super szczęśliwa, może będzie to Piotruś???? Mam wszystko dla synka, tym bardziej że mój Maciuś urodził się w marcu i termin porodu mam też na marzec, wiec myslę,ze rozmiarami się nei będą różnić za wiele i oszczędność w zakupach ubranek będize przeogromna:-) Według wagi wyliczono mi termin wprawdzie na 23 luty, a moze zdąże na swoje urodziny urodzić (18 lutego)???, a termin ustalony przez lekarza prowadzącego według @ na 2 marca, zobaczymy, czas pokaże. Dziecko nie jest nisko ułożone, ułożone jest główka na dół - tak jak to było 3 lata temu gdy miałam usg w tym samym okresie - mój Maciuś już się nie odwrócił i był tak do porodu, może i ten maluch się nie odwróci... Duphaston mogę odstawić, a sama nie wiem czy się zdecydować czy nie, wprawdzie słyszałam już wcześniej że mogę odstawić ale bałam się ze znowu po odstawieniu mogą wystąpić plamienia, dlatego biore tylko pół tabletki już. Mój mąż powiedział, ze za jakiś czas możemy pomyśleć o kolejnym dziecku (mówił z myślą o dziewczynce) ale to nie będzie już różnica 3 lat pomiędzy dziećmi tylko większa a mi już 30 lat zaraz strzeli. Cieszę się ze ma takie podejście, ale gdyby to się dało zaplanować dziewczynkę tak na 100% :-) Ja byłam przekonana ze będzie dziewucha, czułam to, śniła mi się nawet a tu chłop jak byk!!! Pozdrawiam was wszystkie i potrzebującym ślę fluidki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemenko dziewczynki... Jaki dziś mam straszny dzień fatalnie sie czuje,a tu dużo do zrobienia bo jutro rano jade na wesele i to w dodatku w góry w cholere daleko, ponadto kupiłam dziś piękne kolczyki właśnie na to wesele i już jeden zgubiłam:(( Oszaleje!!!!!!!!!!!!1 A co do cycków to mnie z b zrobiło sie d a przytyłam tylko 4kg więc jestem chuda mam tylko duzy brzuch i cycki... normalnie karykatura:((( Pozdrawiam was wszystkie gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie powiekszyly piersi, a jak pomysle o karmieniu... az sie boje, co prawda spore, ale dobrze ze jedrne, jakos nigdy nie mialam komplesu dot. piersi Czuje sie coraz ciezsza i jest mi coraz ciezej, a zauwazylam wlasnie, ze moj maluch reaguje jak czegos cieplego sie napije. Cos mi niedobrze bylo i zrobilam sobie rumianek i zaraz po tym zaczal sie gimnastykować. Co do zdjec to zawsze robie brzuszkowi w czwartki i wysylam tacie, bo sa neistety 800 km ode mnie, chociaz tak corke zobacza i wnuczke/wnuczka Rozmawialam z mama dzisiaj i opowiadalam, ze bylam w kinie i maluch strasznie rozrabial i mama mi powiedziala, ze kiedys poszla na koncert ze mna w ciazy i ja tez wariowalam :) ehh teskni mi sie za rodzinka wlasnie patrzylam ta stronke z usg polowkowego, jeej ale maluszek sliczny, niedawno co sie ciaza zaczela a teraz taki czlowieczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie...to mój pierwszy raz na forum i to na jakim:)póżno do was dołaczam, ale ciężko było przeczytać tyle stron. Przyjmiecie mnie do grona? może parę slów o sobie napiszę, bo innaczej to byłoby niegrzecznie z mojej strony:)jestem z Wrocka, jestem mężatką i spodziewam się dzidziusia 26 marca( to moja pierwsza kruszynka i do tego nie planowana, ale pokochana od pierwszej chwili, kiedy się dowiedziałam o ciąży). Pozdrawiam wszytkie marcóweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Brzuchatka witaj! Fajnie że się dołączasz:-) Grubcia gratuluję kolejnego męzczyzny:-) Ważne że synek duży i zdrowy-nie przejdziesz chyba do lutowek? ;-) Wpisz do tableki synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika 34, dziękuję za miłe przyjęcie:)ja już czytam Was od około 2 miesięcy, ale dopiero dzisiaj skończyłam czytać 214stronę, trochę się tego nazbierało:)naprawdę jest bardzo miło wiedzieć, że gdzieś tam, ktoś tam przeżywa podobne rzeczy co ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz Mała Brzuchatka to mamy też tabelke...aż zaczęłam szukac kiedy ostatnio się pojawiła i to aż na 196 stronie...Coś mi się wydaje że doszło parę mam i chyba nie wszystkie są wpisane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala brzuchatka witam cie serdeczne i podziw w wytrwalosci(co do czytania):) co do piersi to jestem mega zadowolona tak jak Goyek, 75B robi sie coraz pelniejsze, zylek na razie az tak bardzo nie widac, jak karmilam synka to mialam 75C jak nie lepiej i ze dwa 3 maluskie rozstepy po bokach i piersi nie stracily praktycznie na jedrnosci;) takze mam nadzieje ze tym razem bedzie podobnie ehh ale o D E czy F to nawet nie marze:O ale co zrobic jak to od ciala zalezy... wkleje foteczki mojego brzucha...na razie te 4 kilo to wlazly w brzuch cycki i bog wie co jeszcze;) [URL=http://www.fileagent.co.uk/viewer.php?file=6l40o9ng14gito2pfyj.jpg]http://www.fileagent.co.uk/images/6l40o9ng14gito2pfyj_thumb.jpg [URL=http://www.fileagent.co.uk/viewer.php?file=lownfr5m5o11e3fdblx.jpg]http://www.fileagent.co.uk/images/lownfr5m5o11e3fdblx_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Majek123.......24.........21.05...28.02.....Zakopane...chłopczyk Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...chłopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-Malbork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...????? engine30......30...........25.05....06.03.....zach-pom.. .dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie... chłopczyk nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....ni espodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06....12.03.....śląskie..... . chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingham....????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolska.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn.. niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? Gosiaaa .........29.......14.06....21.03....podkarpackie.......? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? agulagulaga.....26.......15.06.....22.03...podlaskie.... .nie wiem Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03...pomorskie.. ..????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? mała brzuchatka 27.....18.06....26.03.....Wrocek....niespodzianka Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok .... .nie wiem Almeria35......35.........24.06....31.03...świetorzyski e....chłopak Klempa..........26.........24.06....31.03....śląskie.... ........? dodałam ostatnią tabelkę z 196 strony, chyba nic nie uciełam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole dzisiaj z rodzinka bylam na miescie, maluch sie wychasal na tych samochodzikach na monety i wogole miedzy regalami hehe zajelo nam to wszystko z 3 h takze sie nalazilam ale na szczescie kolka mnie ominela(M latal za synusiem he)...bylam w mathercare na prosbe M ;) bo przeciez na gornym poziomie sa wozki itd. a to lubi ostatnio ogladac..a i jeszcze telefony bo musi sobie kupic ;) i bardzo podoba mi sie to jego podejscie, czuje takie oparcie z jego strony ze i na 5 moglabym sie zdecydowac ale nie nie dwojka mi wystarczy;) lubie mu sie przygladac jak sie szamota miedzy wozkami i mi pokazuje jakie ma wady i zaletyy, nawet ukleknal przy jednym z wozkow aby mi cos pokazac co mu sie podobalo..a ja galy na niego i szybko aha fajne fajne ale wstan juz...bo dziwnie to wyglada.... i znow farmazony powypisywalam ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wazka85:) Mam do Was pytanko dziewczynki...czemu tydzień określa się jako tc?od czego to skrót, pewnie pomyślicie, że nie dzisiejsza jestem:)ale co tam, kogoś zapytać muszę...buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Majek123.......24.........21.05...28.02.....Zakopane...c hłopczyk Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...dziewczynka engine30......30...........25.05....06.03.....zach-pom.. .dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie... chłopczyk nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....ni espodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06....12.03.....śląskie..... . chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingha m....????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn.. niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? Gosiaaa .........29.......14.06....21.03....podkarpackie.......? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? agulagulaga.....26.......15.06.....22.03...podlaskie.... .nie wiem Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03...pomorskie.. ..????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? mała brzuchatka 27.....18.06....26.03.....Wrocek....niespodzianka Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok .... .nie wiem Almeria35......35.........24.06....31.03...świetorzyski e....chłopak Klempa..........26.........24.06....31.03....śląskie.... ........? No to i ja sie przy okazji poprawie w tabelce, bo juz kiedys pisalam, ze niby bedzie ksiezniczka:-), ale ktos pomieszal tabelki przy kopiowaniu. witam nowe mamusie! mala brzuchatka- tc oznacza tydzien ciazy (chyba, ze ja tez sie myle?:-)) a propos tygodnia ciazy- jutro zaczynamy 22!hurrra!w poniedzialek znowu wizyta kontrolna u ginekologa (na marginesie- rowniez co wizyte mam robione badania krwi i moczu i pani doktor bada "od dolu" i robi usg- obecnie przez brzuch. jutro idziemy na 2 urodzinki do mojej synowej:-) oj,znowu Xavciu sie wyszaleje u narzeczonej:-)no,a ja juz od dluzszego czasu mam smaka na jakies pyszne ciacha i mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje:-) ok,zmykam!milego weekendu!poglaskajcie brzucholki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała brzuchatka witamy :) Wlasnie najadlam sie chipsow i mi niedobrze haha ale co zrobic jak mi sie ich chcialo :) Ja dzisiaj zaczelam 20 tydzien wiec juz polowa za mna :) Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów nie moge spać:-( Latte super te zdjęcia maluszków:-) ja zobaczę mojego Skarba już w poniedziałek:-) Wazka brzuszek mam takiej samej wielkości jak Ty:-) A co do piersi to przed ciaza 75C, na początku ciaży 75D ale chyba czas wybrać się po coś większego, M oczywiście zachwycone a ja tam wolałam swoj stary rozmiar. Witam nową mamusię i równiez podziwiam za wytrwałośc w czytaniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam śniadanko, próbowałam zasnąć, ale nic z tego nie wyszło:-( chyba wychodzę z łóżka bo już nie mam co na necie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszki a mam pytanie co myślicie o piciu kubusia w ciąży? smakuje mi jak nigdy i uwielbiam go pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała brzuchatka witaj u Nas:) Olena co do Kubusia to jak najbardziej tylko z umiarem bo jednak cukier w nim jest...mysle że zrowiej było by robic samej soczki.Ja kupiłam wor marchwi i robie codziennie to z jabłkiem z bananem .Pycha! Dzis jestem nie do życia ,nie spaałm pół nocy i padam ... Ważka brzuszek śliczny i duzy .Dziś zrobie Sobie zdjęcie dla porównania;) Dziewczyny czy Usg połowkowe robii kazdy lekarz bo mój nic mi na ten temat nie mówił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo usg połówkowe jest obowiązkowe więc jeśli nie robi to powinien Cię wysłać do kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×