Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helaktez

Utrwalacz do makijazu- Fixer Spray 1

Polecane posty

nie wiem,nie kupowałam,ale bardzo chętnie poczytam rady dziewczyn,które mają nieznośne włosy i jakie zabiegi zastosowały przed ułożeniem fryzury ślubnej..bo ja mimo całej nocy spania w wałkach i stosowania mazideł cóż...moje włosy powróciły do pierwotnej,druciastej formy po raptem 3 godzinach.ja już mam upatrzoną fryzurę.będzie robiona u fryzjera,zobaczymy jakie zastosuje kosmetyki i ile to się utrzyma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Fixer Kryolana to klasa sama w sobie - polecam!!! natomiast z mojego doświadczenia - ja spryskuję nim tylko makijaz oczu, bo rozpylony na całą twarz nadaje jej trochę"plastikowy" wygląd" (twarz jest jak polakierowana). Jesli chodzi o makijaz oczu, polecam też baze pod cienie Artdeco - świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko :D w temacie chodzi o utrwalacz do makijażu a ja cały czas pisałam i myślałam o włosach.to się nazywa czytanie ze zrozumieniem :| wybaczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaktez
czyli widzę że dobra sprawa ten utrwalacz-chyba go kupie i wypróbuje wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMIONA
bardzo sie świeci skóra po tym utrwalaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jekora
Nie dla mnie -bo jeszcze trzeba umieć go stosować .Dziwne ,że profesjonalni makijazyści bardzo go chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, każda szanująca się wizażystka lub kosmetyczka powinna go mieć,świetna sprawa.Trzeba tylko uważać ,żeby z odpowiedniej odległości nim spryskać twarz no i nie za dużo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
Kryolan jest super. Najlepszy utrwalacz, jaki miałam. Makijaż na wesele miałam zrobiony o 13-ej, a o 1 w nocy dopiero zauważyłam, że zrobiły mi się lekkie (podkreślam - lekkie) kreski na powiece od eyelinera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdziabkax
też używam fixera z Makeup Revolution i bardzo sobie chwalę i tak się składa, że też mam go z topdrogerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa_aa
Kryolan jest jednym z lepszych utrwalaczy, godny polecenia jest tez fixer z Karaja, obydwa mają bardzo dobre działanie, używam ich zamiennie i jeszcze żadna klientka nie skarżyła się, że coś spłynęło po kilkunastu godzinach. Ważne jest, żeby takiego fixera nie używać na co dzień, zbyt wysuszy on skórę, lub nawet może uczulić. Do codziennego utrwalenia, np. cieni do powiek polecam lekkie bazy, a całości makijażu podstawą jest odpowiednio dobrany podkład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagnaJa
Ja używam fixera Kobo, spryskuje z odległości delikatnie ugiętej ręki. Musze przyznać, że świetnie sobie radzi z utrzymaniem w niezmienionej formie makijażu przez cały dzień, dłuuuugi dzień do późnych godzin nocnych. Ostatnio byłam na weselu, było ciepło i duszno, a wiadomo, że w takich warunkach skóra się poci, ale efekt OK, makijaż na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliunka
Co to te fixery? Nie wiem w ogóle o czym mówicie, jestem do tyłu... Rozumiem, że psika się na twarz? Nie szczypie w oczy? Nie spływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna10
Taki utrwalacz jest w sprayu, spryskuje się gotowy make up. Robi się to z odległości i później nie musisz poprawiać makijażu. Świetna sprawa na większe wyjścia czy imprezy, bo nie trzeba biegać i sprawdzać czy nic się nie rozmazało. Ja mam taki z KOBO, tu sobie możesz go obejrzeć: http://www.drogerienatura.pl/kobo-professional-make-up-fixer-spray.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2CZGGFL5pNsohTHBcFcYvAgZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×