Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poniżana-tłamszona-krzywdzona

nienawidze swojej pracy

Polecane posty

Praca nie musi być ani nudna ani męcząca ani szkodliwa. I nie jest. Takie bajki to tylko mlmemy zoszołamiałe gadają aby połechtać swoje ego. Sam nigdy nie miałem nudnej pracy a gdy stawała sie nudna to zmieniałem na inną aż znalazłem dla siebie zajęcie idealne - takie które mi sprawia satysfakcję, daje dobrą kasa a w międzyczasie mogę robić coś innego w czym sie spełniam i co daje dodatkowe możliwości :) Więcej wiary w siebie ludzie i nie będzcie takimi pesymistami. Dążcie do swojego :) Aha i uważajcie na forumowych krętaczy co złote góry obiecuyją ;) Pozdrawiam i zyczę Wam powodzenia ST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca nie musi być ani nudna ani męcząca ani szkodliwa. I nie jest. Takie bajki to tylko mlmemy zoszołamiałe gadają aby połechtać swoje ego. Sam nigdy nie miałem nudnej pracy a gdy stawała sie nudna to zmieniałem na inną aż znalazłem dla siebie zajęcie idealne - takie które mi sprawia satysfakcję, daje dobrą kasa a w międzyczasie mogę robić coś innego w czym sie spełniam i co daje dodatkowe możliwości :) Więcej wiary w siebie ludzie i nie będzcie takimi pesymistami. Dążcie do swojego :) Aha i uważajcie na forumowych krętaczy co złote góry obiecuyją ;) Pozdrawiam i zyczę Wam powodzenia ST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tele2..
Praca generalnie jest nudna i męcząca. x sapienti jak się nie nadajesz do żadnej roboty uczciwej to i tak sobie możesz pisac ogólniki z tyłka wzięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''sapienti jak się nie nadajesz do żadnej roboty uczciwej to i tak sobie możesz pisac ogólniki z tyłka wzięte" Zacznę od tego, że mnie nie znasz i nie wiesz do czego się nadaję a do czego nie. Po drugie - działam uczciwie, bo zgodnei z prawem i normami moralnymi Po trzecie - nie piszę ogólniki, tylko rzeczy, które sam osobiście sprawdziłem! Tak więc, w żadnym punkcie nie trafiłeś! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tele 3..
Dajcie spokój przeciez wszędzie piszą że to złodziej to nic dziwnego że tutaj próbuje sie mądrzyć o sprawach o któych nie ma pojęcia. Polecam psychologię pracy rzezimieszku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzywać i obrażać bezpodstawnie - za dużo inteligencji nie trzeba. A kto z was może coś konkretnego zaproponować osobom potrzebującym? Bo ja mogę dać każdemu zainteresowanemu możliwość zarabiać minimum 10000 zł miesięcznie już po roku łatwej i przyjemnej pracy!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przeciez wszędzie piszą że to złodziej to nic dziwnego że tutaj próbuje sie mądrzyć o sprawach o któych nie ma pojęcia. " Po pierwsze - to że jakiś czub coś tam pisze, nie oznacza że jest to prawda. I już niedługo będzie z tego w sądzie się tłumaczył. Po drugie - Nie mądrzę się, tylko pisze o tym co sam przeszedłem i dokonałem. I po trzecie - wyobraź sobie, że mam pojęcie o pracy, gdyż sam przepracowałem 16 lat na etacie i w tym czasie pokonałem drogę od ucznia ślusarza aż do kierownika działu - zastępcy głównego inżyniera wojskowego zakładu, gdzie pracowało ponad 5000 ludzi. A czym ty możesz się pochwalić? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy cie tu znaja
idź gdzie indziej oszukiwać i naciagac ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tele 3..
Pochwalić się moge tym że zarabiam na tyle ze nie musze naciągać ludzi na forach :D Pochwalić sie moge tym ze jak widze takiego pajaca jak ty na rozmowie rekrutacyjnej w mojej firmie to mowie ze mlmków nie potrzebuje. I pochwalić sie moge tym ze ja zarabiam a ty musisz szukac leszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktor folemeyev
hahahah ha kierownik działu wc i łaźni :D :D :D viktor i jego niespełnione marzenia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze prosze
viktor kierownik :D chyba stajni i obory :D kim on juz nie był, czeo to on nie miał... a dalej naciąga na forach... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panda 12
ciekawe jakim idiotą trzebaby byc zeby woole zainteresowac sie takim naciągaczem internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" przeciez policja namierzyła już 3 osoby z tego co pisałeś" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Nieaktualne. Teraz już 4 debila trafiło na listę pani prokuratorki. A pisze tutaj tylko jeden czubek. Tamci chyba już zrozumieli że to nie są żarty. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jestem idiotką
bo oszustwa Sapienti mnie nie interesują :) wolę takich omijac z daleka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ..........
" Wiem jak możesz szybko i dość łatwo dostać nowe auto dosłownie ZA DARMO. " To już wystarczający powód by uznac cię za geszefciarza niskich lotów:-) Gdyby to była super oferta byłoby o niej głośno póki co głośno jest w twoim omamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ..........
" Po drugie - raczej nalezy zapytać - jakim idiotą trzeba być żeby się NIE ZAINTERESOWAĆ " A to niby dlaczego ? ty non stop ludzi obrażasz śmiejesz się z bezrobotnych i w ten sposób się reklamujesz , twój Public Relation leży :D w dodatku nie podajesz konkretów tylko karmisz demagogią... tylko idiota wejdzie z tobą w dyskusje o twoim biznesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gdyby to była super oferta byłoby o niej głośno póki co głośno jest w twoim omamie" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Po pierwsze - a sprawdziłeś to? Po drugie - Onasis kiedyś powiedział: "Prawdziwy biznes zaczyna się wtedy, gdy wiesz coś, czego inni jeszcze nie wiedzą". Czyżbyś uważał siebie za mądrzejszego od niego? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ..........
Swoją drogą jakoś wciąż cię "chwalą" na kafeterii w nowych topach a obiecałeś że pójdą siedziec :-) pół kafeterii do więzienia wsadziłeś.. i prośba ..naucz się poprawnej polszczyzny skoro tutaj siedzisz tyle czasu to tylko głupi by się nie nauczył np" Po pierwsze - naciągać jedynie w twoim chorym umyśle siedzi" :-O a jeżeli korzystasz z gościnności Polaków i naszego kraju to nas przynajmniej nie obrażaj że jesteśmy leniami itd. bo to oczywista nie prawda..to że ktoś nie korzysta z twojej oferty nie czyni go leniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ..........
a to że w postach innych widujesz swoje omamy np jakiegoś użytkownika "supertata" itd. to już problem dla lekarzy jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty non stop ludzi obrażasz śmiejesz się z bezrobotnych " vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Obrażam i śmieję się tylko i wyłącznie z leni śmierdzących, a nie z bezrobotnych. Bo ja też już od ponad 15 lat jestem bezrobotny. Co więcej, jestem NIEZATRUDNIALNY! Bo wolę zarabiać pieniądze zamiast pracować za pieniądze. Dostrzegasz różnicę, matołku? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko idiota wejdzie z tobą w dyskusje o twoim biznesie" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Po pierwsze - dyskusja mnie nie interesuje. Mnie interesują działania! Po drugie - i ten właśnie idiota będzie zarabiał dobre pieniądze. A reszta będzie dale biadolić na forum! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie podajesz konkretów " vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv A ty jakąś szkołę kończyłeś? Bądź uczelnie? Jeśli tak, to czy szczegóły też ci nadawali przez forum Kafeterii? Czy jednak musiałeś chodzić jakiś czas do tej szkoły/uczelni?! :-D Skoro po tamtym wykształceniu nie zarabiasz, to trzeba zmienić wykształcenie, tak?! I uważasz, że forum to dobre miejsce na takie rzeczy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pochwalić się moge tym że zarabiam na tyle ze nie musze naciągać ludzi na forach" To czemu nie weźmiesz do pracy tych wszystkich potrzebujących z tego forum? Czemu im nie pomożesz? NIE MOŻESZ, CO?! Cieniutki jesteś!!! :-D A ja mogę pomóc KAŻDEMU! U mnie będzą po roku pracy zarabiać po 10 000 zł miesięcznie. A co ty możesz im zaproponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakoś wciąż cię "chwalą" na kafeterii w nowych topach a obiecałeś że pójdą siedziec " Niestety, policyjne i sądowe procedury są nieco nierozgarnięte, ale sprawa się toczy i jest coraz bliżej finału. Siedzieć może nie pójdą, obejdzie się zawiasami. Ale wyrok za przestępstwo kryminalne - to wyrok za p[rzestępstwo kryminalne! Piętno praktycznie na całe życie!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeżeli korzystasz z gościnności Polaków i naszego kraju to nas przynajmniej nie obrażaj że jesteśmy leniami itd. bo to oczywista nie prawda..to że ktoś nie korzysta z twojej oferty nie czyni go leniem" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Gościnności??? Bardzo śmieszne!!!!! To ma być gościnność???!!! :-D A to że jesteście leniami (przynajmnie ci co od lat tu siedzą i biadolą, zamiast coś konkretnego zrobić) - to fakt niezaprzeczalny. :-D Ok. Nie korzystają z mojej oferty. A z jakiej korzystają? Z ŻADNEJ! Bo wówczas musieliby pracować, a wy wolicie siedzieć na forum i płakać sobie nawzajem w kamizelkę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to że w postach innych widujesz swoje omamy np jakiegoś użytkownika "supertata" itd. to już problem dla lekarzy jest " Dobra, dobra! Nie udawaj greka. Przecież wszystkie posty piszesz dosłownie tak samo!!! Nawet ja, mimo że jestem obcokrajowcem, to wyraźnie widzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zatkało naszego chama... Argumentów brak, wieć, poszedł po zapas nowych bluzg i wyzwisk?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz rzeczowo.... Ja mam ofertę (a właściwie kilka ofert), z którą/którymi można w ciągu roku wyjść na poziom dochodów minimum 10 000 zł niesięcznie. Może tutaj wybrać sobie coś bardziej odpowiedniego i kobieta, i mężczyzna i starszy i młodzież. Można zbudować poważna karierę, albo dorobić sobie kilkaset złotych. Mam też dobre możliwości dla inwestorów. I tych, co 300 zł miesięcznie mogą zainwestować i tych, co parę milionów mają. Kto z was, krzykacze, może choćby część coś takiego zaproponować? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najpóźniej po pól roku można odebrać nowiutkie auto z salonu i nie zapłacić za niego ani grosza! Będziesz płacił jedynie za paliwo i sezonowe opony. Nawet serwis funduje firma! Ponadto, u mnie można za darmo korzystać z kosmetyków pielięgnacyjnych z najwyższej półki, bez efektów ubocznych dbać o zdrowie i wygląd. Za darmo kilka razy w roku jeździć na urlop do ekskluzywnych miesc na Ziemi. Więc, jak powinienem nazywać ludzi, którzy zamiast korzystać z tego wszystkiego wolą biadolić na forum, wyzywać ludzi, bluzgać i pluć jadem na przedstawicieli "niepolskiej" narodowości? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×