Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poniżana-tłamszona-krzywdzona

nienawidze swojej pracy

Polecane posty

" to w tobie jest problem a nie w nich." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv No co ty? Naprawdę?! To może wytłumacz mi, dlaczego ja zarabiam i proponuję możliwość zarabiania, a oni siedzą - jak twierdzą - bez grosza i skamlą o pracę na forum? Dostrzegasz różnicę? :-D A odrzucają ofertę tylko lenie patentowane! Ich jedynie cipła posadka interesuje. A najlepiej, jakby ktoś utrzymywał: państwo, mąż, rodzice itd. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pokaż dokumenty do tego postępowania? pewnie takie prawdziwe jak te biznesy" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Podaj maila to ci przyszlę. Żaden problem! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia " Na przykład, pożebrać o pracę na innym topicku! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeśli wbudza takie uczucia może to w nim problem?" Wzbudzam takie emocję, bo mówię prawdę prosto w oczy!!! Takim leniom to się bardzo nie podoba bo wiedzą że mam absolutną rację. A przecież o wiele przyjemniej myśleć i mówić, że "w tym kraju dla ludzi z moimi kwalifikacjami pracy niema". Jak pięknie mówi F. Kiepski. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zresztą sam jego wygląd przemawia co to za kreatura." Szkoda że nie można zrobić ci zdjęcie na ławie oskarżonych. To dopiero byłby widok!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ale czego oczekiwać od kogoś kto całe życie jest poniżany i traktowany jak widać na załączonym obazku." Poniożany to ty jesteś. Bo nawet żadna baba ciebie nie chce!!! Pewnie pedałem jesteś i na forum swoją wartość podnosisz bluzgając innym. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL żadna baba mnie nie chce. Ty to masz bieżące informacje :) Jak na każdy temat :D Czekam na wezwanie do Sądu. Nie mogę się doczekać. Bym miał okazję żeby takiemu śmierdzielowi ryja obić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do kwestji - kogo i na co stać? Nie odpowiedziałeś mi na proste pytanie. Skoro jesteś taki mocny biznesmen, to dlaczego nie zatrudnisz wszystkich potrzebujących z tego forum albo nie pomożesz im finansowo? Przecież z twoim biznesem stać cię podobno na wszystko!!! Odpowiesz, czy raczej znowu opuścisz się do bluzg i wyzwisk? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bym miał okazję żeby takiemu śmierdzielowi ryja obić " Ty na forum jesteś taki kozak. W cztery oczy nasrasz w gacie po same uszy!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiwhehehehehheh
też chętnie bym zostawił podeszwę na tej ochydnej mordzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 lat temu takie zasrańce jak ty błagali mnie o litość na kolankach. Z pewnością i dzisiaj sobie poradzę. I co ofiaro aborcji, przyjeżdżasz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktorze widziałam kiedyś
Viktorze widziałam kiedyś Twoje zdjęcie, które masz umieszczone w necie i które dowodzi, ze rzeczywiście kompletnie nie znasz się na autoprezentacji, ponadto jesteś człowiekiem na pewno niezamożnym, więc nie znasz się również na biznesie. Facet w tanim garniaku, na tle ubogiego, słabo urządzonego mieszkanka w blokowisku (zmień firanki, wyglądają jak po babci, też mam aktualnie takie - moje są po teściowej i raczej bym ich nie fotografowała :D ), tanie biurko jak z kompletu dla ucznia, na którym walaja się jakieś szpargały... Tylko to zdjęcie pokazuje, jak dalece nie masz instynktu i nie potrafisz zrobić odpowiedniego wrażenia na potencjalnym odbiorcy. Bierz sobie czasem niektóre uwagi do serca, przydadzą Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półtoratonowy słoń mnie będzie bił :D Hehe ale mnie wystraszył :P Co za śmieszna i żałosna kreaturka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę musiał. Ty się zesrałeś na samą propozycję spotkania. A jak zobaczysz, że nie masz gdzie uciekać, to sam będzie się walił o co popadnie!!! :-D I co tchurzu? Gdzie się widzimy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co zwyrodnialcu? Wyprałeś już gacie? O1 Sorry... Zapomniałem... Nie stać cię na gacie, z gołym tyłkiem chodzisz! Dobrze że lato na dworze!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co zwyrodnialcu? Wyprałeś już gacie? O! Sorry... Zapomniałem... Nie stać cię na gacie. Z gołym tyłkiem chodzi! Dobrze że lato na dworze! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktorze widziałam kiedyś
Musisz być człowieku biedny, chory, sfrustrowany. Na tym forum przebywają nie tylko różne wcielenia Twojego "wroga". Pewnie nawet nie ma żadnego wroga, pewnie to różne osoby robią sobie z Ciebie jaja po prostu, bo wiedzą, ze na każdą durną zaczepkę odpowiesz :O Musisz życ totalnie w świecie fikcji. Biedaku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktorze widziałam kiedyś
Matko, Ty naprawdę jesteś chory :( Szkoda, że nie potrafię udowodnić po IP, że nie jestem tą osobą, co Cie tu bluzga. Rozumiem, że dla Twojej bezpiecznej wizji świata lepiej jest wierzyć, że każda krytyka pochodzi od jednej wrogiej Ci osoby, niż poznać byc może prawdę o sobie, którą widzą także inni. Co znów robisz na tym forum? Bo ja wiem, co robię. Pracuję na etacie (akurat pracę mam spoko, nieźle płatną i bardzo bym chciała dopracować w niej do emerytury), więc mam weekend, za oknem pada, więc jem spóźnione śniadanie przed kompem. W ciągu tygodnia mnie w godzinach pracy na kafeterii nie ujrzysz, ponieważ PRACUJĘ, ZARABIAM. A Ty tu jesteś ZAWSZE. Gdzie te Twoje interesy? Nawet własny interes wymaga doglądania. Dziwisz się w swojej stopce, że ludzie Cię nie pytają jak można mieć samochód za darmo :O Człowieku... Ocknij się. Twa wiarygodność wydaje się być zerowa. Nie wiem, po co się w ogóle produkuje, i tak Ci nie pomogę, żałuję że sie dałam wciągnąc w tę schizofreniczną rozmowę (chciałam jedynie podpowiedzieć, byś zmienił wizerunek - fatalna, żałosna fota w necie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjlkjlkjlkjlkjlkjlkj
No to sobie nagrabiłaś :D pójdziesz siedzieć razem z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterie podaj...
i za to że nie blokują tych użytkowników..łącznie z tobą zresztą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny_Pies
SAPIENTI ale ty głupi jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULTRA KOZAK
SAPIENTI SAT odezwij się ! JESTEM ZAINTERESOWANY robić z Tobą interesy, też jestem z Ukrainy dlatego mam w nicku kozak. Odezwij się jak będziesz miał czas. Pozdrawiam serdecznie. I tak samo nienawidzę polaków jak TY. UPA wiedziała co z nimi robić i jak ich podejść. Polacy nie mają godności do samych siebie. Ukraińcy wymordowali setki tysięcy Polaków a PO PSL SLD I RUCH PALIGŁUPA przegłosowali że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULTRA KOZAK
to nie było ludobójstwo. Że NIC SIĘ NIE STAŁO ! Polacy, nic się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULTRA KOZAK
aha, i proszę nie traktować mojej wypowiedzi poważnie i nie straszyć prokuraturą, bo moja wypowiedź to SARKAZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jandrek
Ten temat utwierdził mnie w przekonaniu, że nie zawsze warto słuchać innych przy doborze kierunku studiów a w konsekwencji w zatrudnieniu. Dziękuję Wam za wypowiedzi. Nie chcę nienawidzić swojej pracy, dlatego zanim ostatecznie podejmę decyzję o tym, co i jak spotkam się z doradcą zawodowym i niewykluczone, że zainwestuję w testy choćby podstawowe TI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×