Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Gummka
Ja od 3 miesiecy nie moglam znalezc pracy, wiec w sumie lapalam sie juz wszystkiego. Mialam strasznego dola, ze nikt mnie nie potrzebuje. To jest straszne! Najgorsze bylo to ze nikt mnie nie rozumial, bo kazdy mial prace i nie wie teraz jak ciezko ja znalezc! Ja jako barmanka nie moglabym pracowac - za bardzo trzepnieta jestem i pewnie mylilabym sie z zamowieniami, albo szklanki tlukla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No dokładnie ja też mam wrażenie,że mi nic nie pasuje gdzie bym nie pracowała.Ja tu się dostałam z konkursu egzaminowali mnie z 1,5 godziny.Jak do mnie zadzwonili to byłam taka szczęśliwa,że własnymi siłami dostałam pracę że wzięłam od razu.Nie mogę powiedzieć,że nienawidzę swojej pracy ni mniej ni więcej wolałabym wykonywać coś innego.Mi też bardzo marzył się własny salon kosmetyczny ale za każdym razem jak miałam skądać dokumenty do jakieś szkoły to zawsze coś mi wypadało i w efekcie jestem tu gdzie jestem a podstaw do otwarcia salonu nie mam zadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Invite on coffee
moi znajomi tez mówia,ze mam super prace,ze jak chce wyjśc np. o 15 to nikt problemu nie robi,ze jak nie jestem o 9 to też nikt nic nie powie ale kurde jak szefowa siedzi to przez te 8 godzin choć bym sie w dupe ugryzła to sobie zajecia nie wymysle a juz nudza mnie pudelki kozaczki i inne a ona czasami potrafi sie spytac a co robisz?? a ja wtedy wode leje, ze hej :P Teraz jest na urlopie to sobie o 14 z pracy wychodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
Kate---------> mam rybki dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
ccxxx - rybki? ah no tak , dziś piatek :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
masajkaaaa- gdzie jestes????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Ja to teraz allegro penetruje..................:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
Kate rybki mam bo lubie a że jest piONtek to akuraty przypadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Na allegro też przesiaduje co odbija się niekorzystnie na moim koncie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Ja nieraz sie nadzialam przy kupnie jakichs ciuchow czy butow, a to nie wygodne a to cos tam, wiec przestalam kupowac tylko teraz ogladam:) Oczywiscie dla zabicia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja tez juz wiele czasu na allegro straciłam... i pieniędzy oczywiscie :) hehe No ale skoro moge robic zakupy nie marnująć czasu na chodzenie po sklepach to mi to dopowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Jakie sa naczesciej ogladane przez was strony internetowe? Ja dzien zaczynam od onetu, pozniej to juz leca zeberka.pl, pudelek.pl, nasza klasa, no i standardowo allegro:) Ale mnie te strony zaczynaja nudzic, wiec moze wy znacie cos ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja mam w sumie taki ruch od rana: poczta o2 pudelek NK miastoplusa ukaraj plotek kafeteria onet A potem to juz wymyslam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
jestem, jestem :) Szukam przepisów na necie, bo cholera chyba coś mi się dzieje w związku z ciążą i nie wiem, czy jest sens siedzieć jeszcze te 2 miesiące dla paru groszy... umówiłam się na wtorek do gina, zobaczymy co powie. A ja sobie czytałam gazetę, pościemniałam chwilę, poprawiłam kumpeli pracę lic. i jakoś tak zleciało, 12:50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz też chyba wszystkie strony na necie odwiedziłam.......na stronie z przepisami też już siedziałam;) i znalazłam co nieco;) a naszą klasę mam zablokowana........ placki ziemniaczane bym zjadła 13.............15.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
kafeteria onet GG google i co tam się wyszuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja nie mam GG ale w sumie od dnia slubu spedzam tak malo czasu na GG, ze chyba wszyscy o mnie zapomnieli... coz, taki urok zamążpójścia :) Najwazniejsze ze są osoby ktore o mnie pamietaja i sie spotykamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ja obowiązkowo zaczynam dzień od poczty, chociaż więcej spamu niż normalnych maili. Skrzynek mam 3 szt. więc jakieś 10-15 minut mi to zajmuje :P Nk mam, chociaż mało znajomych (tylko z klas i studiów, po kiego mi grzyba pół wiochy lub cała familia) i mam galerię zablokowaną dla obcych, więc za dużo tam się też nie dzieje. Czasami jakaś koleżanka napisze. Pudelka już nie czytam, bo bzdury totalne. Hitem są strony o ciąży, ale takiego mam lenia, że tylko czytam - rzadko piszę :P No i kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
masajkaaa... ja tez mam NK zablokowane dla nieznajomych :) w końcu po chiny obcym ludziom moje info i foto :) no nie? juz grubo po półmetku, wiec mam nadzieje ze reszta czasu szybciej zleci!!!! 13:20..............................................16:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Teraz już zleci ;) Co do nk to miałam wcześniej profil (na samym początku) i przyjmowałam zaproszenia jak leci, ale wkur... mnie te teksty "piękna z was para" i nabijanie znajomych, ludzie wysyłali zaproszenia a na ulicy głowa w drugą stronę. Usunęłam to w piździec i założyłam taki jak teraz, ale i tak słyszę, że jestem dziwna :P No bo co mi szkodzi pokazać ludziom swoje zdjęcia? No cóż, moja prywata nie jest na sprzedaż. Zresztą też nie uważam za potrzebne wystawiania na widok publiczny moich zdjęć z wyjazdów (dla niektórych wyjazd nad morze to już okazja do wstawienia 15421 zdjęć na nk) - więc krótko mówiąc: nie jestem atrakcyjnym obiektem na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Jaka jest Wasza najukochańsza godzina w robocie? Ja uwielbiam 13:43, ale tylko na moim monitorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
15:55 :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
hehe tak samo, godzina 15.55, poprawka makijazu i wychodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
To ja mam najwcześniejszą :D Najlepsza oczywiście 15:29 jak już jestem jedną nogą za tym szajsem, ale najmilsza dla oka to właśnie 13:43. O ja pier, jak się tak dobrze przyjrzeć, z tych nudów w robocie takie głupoty wymyślam. Co macie dzisiaj na obiad? Małż dzwonił, że nie ma natchnienia na stanie przy garach, więc wspaniałomyślnie wymyśliłam kupne pierogi - ale smakują jak domowe, w 1 kg opakowaniach, dzisiaj będą pół na pół: z mięsem i ruskie, aż mi ślinka leci na samą myśl. Oczywiście podsmażone z cebulką :classic_cool: I z wczoraj został na koktajl truskawkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A ja Wam polecam cos innego. Czy ktos z Was oglądał amerykańskie YCD??? Jesli nie, to nic straconego :) To jeden z tańców który powoduje u mnie dreszcze i gęsą skórke :) Trzymałam kciuki za tym facetem, jednak zajął 3 miejsce wsroc facetów.... obejrzyjcie i powiedzcie jak Wam sie podoba? http://www.youtube.com/watch?v=cjvC31zIArs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Teraz tez przegladam youtube, obejrzalam smieszne filmiki z kotami, uwielbiam te zwierzaki, chociaz troche sie posmialam (musi to glupio wygladac jak sama do siebie sie smieje, dobrze ze nikogo nie ma;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja nie wiem co Dzis Tesciowa przygotuje :) A ja mam ochote na koktail jagodowy!!!! Czekam az ze wsi dostaniemy swieze jagody :) mniam, mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×