Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Chcialabym sie wyrwac z pracy....widze, ze szef jest w zlym nastroju, ja mam dzisiaj dostac wyplate, ale pewnie dostane jutro co mnie wkurwia! Co miesiac spozniaja sie z wyplatami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Hej Kate ja też 2 tygodnieulala ale sie bedzie działo lece do grecji :) a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Gummka masz racje też by mnie szlag trafiał jakbym nie dostawała wyplaty na czas co za dzidostwo :( brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja nie mam tak dobrze jak Ty ;) i jade nad nasze morze, bo mamy darmowy nocleg i w sumie jedzenie tez :) Takze tylko musismy dojechac ;) Gummka, ja tez bym sie wkurzyla jakby mi sie spozniali z pensja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, tez chcialabym 2 tygodnie wakacji... ale niestety, pracuje tutaj od marca, wiec jeszcze nie "zapracowalam" sobie na dwa tygodnie. Chyba ze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbik
ojejku trzeba pogonić ten czas bo jak ślimak się ślimaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sakrbik
Gummka po przepracowaniu 1/2 roku należy ci sie żeby nie skłamć 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebiscie 6 dni.....Ale to jest niesprawiedliwosc. I wykrakalam z ta wyplata.... moze za dwa dni dostane. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Ewa podejmie swoją pierwszą pracę 5 maja 2004 roku. We wrześniu będzie chciała wziąć urlop. Będzie jej przysługiwało maksymalnie 7 dni urlopu. Wynika to z prostego obliczenia. Do obliczeń bierzemy pod uwagę 4 miesiące: czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień. Tak więc 4/12 z 20 dni = 6,67. Zaokrąglając w górę otrzymamy 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Trzymaj sie Gummka wytrzymasz te 2 dni oby tylko nie dłużej ...to jest prywatna firma gdzie pracujesz? ja mam piatek wolny właśnie sie dowiedziałam hurraaaaa za 15 sobota-Wniebowziecie NMP :) ojejku nie wytrzymam ale radocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pracuje w prywatnej firmie budowlanej. Tez mam taka nadzieje, ze pozniej wyplaty nie dostane, bo to roznie tutaj bywa. A z tego obliczenia wynika, ze mam 10 dni urlopu, chociaz cos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja w sumie tez moglabym miec wolne w piatek za ten 15ty sierpien, ale ze 5 wrzesnia wyprawiam w domku pierwsza rocznice slubu to wezme sobie wolne 4 wrzesnia i bede miala na wszystko czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym chciala miec wolne.... musze z szefostwem pogadac. Bo jak nie wszyscy maja wtedy dzien wolny to zalatwie sobie sprawe zapisujac sie w piatek na egzamin z prawka! AA!! Stres mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko 1h i 15min. Ah.... jak wroce do domu to sie rzuce na sofe, strasznie mnie sie spac chce. Nie moge normalnie w weekendy sie wyspac, bo mnie kot meczy:/ Maruda z niego straszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
JA dzis jade do rodzicow, potem zalatwic jakies sprawy biznesowe ;) wiec w domku wyląduje pewnie kolo 20:00. No ale moj męzus ma dzis spotkanie z kumplami wiec do domku mi sie nie spieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jeszcze niecałe 1 h i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dziewczyny, do jutra jakby co :) Juz odliczam minuty do wyjscia :) Milego dnia zycze :) i wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo Halo :) Jeszcze nikogo nie ma? Ja wlasnie przyszłam, lekko spozniona ;) no ale mialam sprawe z bankiem do zalatwienia :) Teraz mam troche roboty ale za godzinke bede wolna :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Hejka Kate to ja wygrzebałm sie z pracy biurowej i juz w zaszadzie skonczyłam swoja dzialkę na dziś i wielak nuda :( w pracuni malarze sie pojawili i wsZędzie pył ,kurz i zapach farbki a czuję ten pył w oczach ,włosach i buzi maluja korytarzale do pkoju wszystko sie dostaje na nieszczęście moje:((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Muszę wytrzymać jeszcze do czwartku bo wtedy idę na urlop nawet sie nie obejrze za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Obie musimy wytrzymac tylko ja do piatku :) I tez urlopik :) Juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Jejku dopiero 9.45 bleeeee chyba przestawie zegar i polece do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Trzeba jakos wytrzymac :) Damy rade Skarbik :) Trzeba myslec o urlopie to wtedy bedzie milej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Skarbik juz 10.09 szybko dzis czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
kate a kiedy zaczynasz urlop ?? i czemu masz za darmo jedzenie i nocleg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie swiat wali. Moj ojciec, ktory zostawil nas 7 czy 8 lat temu, rozwiodl sie z mama, teraz chce podzial majatku. My nic nie mamy oprocz domu. Nie dosc, ze nas zosawil z dlugami to jeszcze chce sprzedac dom... Mam nadzieje, ze sad jest sprawiesliwy i inaczej to sie roztrzygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka - nie wesoło :( Patryska - bo my jedziemy nad morze tam gdzie moi Teście sobie postawili chatke no i tam bedziemy spac i w sumie jesc tez nam dadzą. Tylko na nasze ekstra zachcianki musimy płacić ze swoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 to fajnie macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Fajnie fajnie :) Uszykowałam sobie gruba książkę Nory Roberts na urlopik :) W koncu bede miala czas sobie poczytac :) A teraz zajadam jogurt Jogobelli owocow lesnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×