Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No na początku sie ktos podszywał ale jak juz skonczyl to wrocilam do pomaranczowego zeby nie musiec wpisywac hasla bo to czasochlonne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Acha :-) Dziewczyny - jeszcze 2 godzinki i do domku :-) :-) :-) , a mi się tak juz nie chce .... dobrze , ze jutro juz piatek :-) Jeszcze mnie ta pogoda wkurwia - wczoraj, przedwczoraj miałam bluzke z krótkim rekawem to piździało jak nie wiem co - dzis uraląm sweterek to kurwa jest ciepło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Justtyska, ale Ty nerwowa dzisiaj... ;) No ja dzis mam bluzke na naramkach wiec spoko :) Dzis zapiekanki na obiad mężuś sobie zażyczył :) A na 19:15 ide na aerobik wodny :) No i całe szczęscie jutro piateczek :) hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Nerwowa ?? - ee skad :-) :-) Poprostu nic mi sie dziś nie chce :-( i wogóle najchetniej poszłabym spac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Justtyska, a Ty w koncu ile tam miałas tych cm? ;) Miałas zmierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Co Wy wszyscy tacy zapracowani teraz? ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
To ja sie zegnam. DO jutra :) Milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam problemy z komputerem, stad cisza z mojej strony:P Ja to jestem śmieciara.. co ja zrobilam:P Mam dziure w torebce i kiedys wysypaly mi sie takie kuleczki z milki, ktore sa przepyszne i powpadaly mi tam do srodka torby. Teraz grzebalam w torbie i wyczulam je to jedna wyciagnelam, a ze strasznie slodkie mi sie chce to zjadlam! Tylko zapomnialam ze wczesniej torbe pralam i poczulam same mydlo z czekolada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka, jestes rozkoszna :) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest to ze woda mi sie skonczyla i nic do popicia nie mam ;P ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
A ja od 7 na posterunku..wczoraj miałam cięzki dzień po lekcjach rada i zebranie że w efekcie po 19 byłam w domu. I jeszcze najgorsze jest to że zawaliłam bo Łukasz miał wczoraj imieniny a ja kurde byłam przekonana,że ma je dzisiaj nie wiem czemu i od rana szukałam czegoś jakieś kartki elektronicznej żeby mu posłać bo prezent itd.dam mu na spokojnie po weselu...I nagle patrzę się a te imieniny nie są wymienione dzisiaj zaczęłam szukać i pisze,że te imieniny były wczoraj...a wiecie co jest najgorsze ja przykładam wagę do takich wydarzeń...i jakby on tak zapomniał o moich to by miał ciężki żywot,napisałam esemesa takiego przeciepłego i błagającego pół zżartem pół serio o wybaczenie no i jak puścił sygnałka to zadzwoniłam...nie gniewa się na mnie ani nic obiecałam że mu to wynagrodzę i że nawet będzie zadowolony że zapomniałam...no ale wiecie jak pomyslę co ja bym jemu zrobiła gdyby takz robił z moimi imieninami to masakra szkoda gadać to by było jak masakra bombowa z mojej strony..Ależ ja jestem podłą egoistką... Dziewczyny dajcie jakieś pomysły na jakąś niespodziankę albo na coś takiego żeby mu wynagrodzić please wiem że go nie znacie ale zawsze jak ktoś sypnie jakimś pomysłem to mi się może coś narodzić...Ależ mi głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
A tak w ogóle widzę,że tu fajne tematy się poruszało pod moją nieobecność...Moim zdaniem to nie ma znaczenia wielkość itd.jeżeli dwoje ludzi się kocha to bedą potrafili się dopasować w każdej sytuacji bo najważniejsza jest bliskość...A swoją drogą ja tam wolę mniejszego niż większego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
hej sorki ze sie nie odzywalam ale swiatla nie mialam od 8 w pracy :( siedzialam na krzesle i czekalam na swiatko i zeby wlaczyc komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zaczne szukac nowej pracy..... Pracuje od marca i do tej pory nie mam umowy... zalegaja mi z wyplatami..... :/ Tylko ciagle obiecuja ze bedzie lepiej itd. I sie nabieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Witam :) Ja dzis troche pozniej bo robilam zakupy. Mężuś w3spomniał ze chetnie zje fasolke po bretonsku wiec kupilam kiełbaske i boczek i na niedziele mu zrobie :) emo-800, nie mam pomyslu na niespodzianke :( Ja bym mojemu chłopu kupiła jakiegos fajnego t-shirta, ale ostatnio mój mąż sie cieszy jak mówie: Moim prezntem dla Ciebie jest to, że nie mam prezentu :) On sie wtedy cieszy jak cholera :) Nie wiem czemu ale nie czuje potrzeby dostawania, lepiej jak mu zrobie cos dobrego do zjedzenia albo dobrego l.... hehe, ale to juz zostawie dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
A dzisiaj do 15 w domu będę gdzieś przed 16 muszę kupić jakiś lakier do włosów i dobry tusz bym chciała...Może mogłybyście mi dobry lakier do włosów i tusz do rzęs polecić?????? No i zjem coś trochę posptrzątam a potem muszę coś przy paznokciach porobić...i spać a jestem zmęczona że szok a jutro to wesele i najchętniej bym się wcześniej wyrwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
A ja mojemu kupię jakieś dobre piwko puls jakąś słodkość którą lubi i zrobię takie fajne serducho z czerwonego papieru i coś w nim napiszę...no i do tego dołączę najlepszy prezent jaki może być..ale to już zostawię dal siebie:D:D:D P.S. Proszę polećcie mi fajny tusz do rzęs i lakier do włosów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Nie maluje sie na codzien wiec nie znam sie na markach tuszów i nie uzywam lakieru do wlosow, bo mam proste dlugie wlosy i jak chce miec fryzure na jakas imprezke to fryzjerka mi nawali wystarczajaco duzo lakieru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Ja lakieru do wlasów uzywam TAFT czerwony i dla mnie jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Kurcze szkoda bo ja się maluję ale wiadomo teraz na to wesele chciałąbym sobie sprawić coś fajnego a lakieru też na codzień nie użwyam do fryzjerki nie chciałam iść tylko sobie sama zrobić fajną fryzurkę ale potrzebuję utrwalenia a że na codzień nie używam alkieru to nie mam pojęcia jaki kupić..I chyba kupię lakier taft tylko nie wiem jaki i do rzęs to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to właściwie dzisiaj sie ni nudze w pracy:) szukam dobrego pomyslu na obad:) moze cos podpowicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
patryska...no włąśnie ja o tym mysle...powiedz mi czy on bardzo nabłyszcza włosy czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drozdzych tuszow moge ci polecic Yves Saint Laurant "efekt sztucznych rzęs" kosztuje 130zl, a z tanszych to dobry jest stary tusz Max facktora 2000 calories czy cos takiego, kosztuje do 40zl. A lakierow to nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Bo wyczytałam że bardzo chwalą ten taft czerowny ale on też nabłyszcza i boję się że będzie efekt jakby tłustych włosów...Gdyby nie nabłyszczał to bym od razu go kupiła..Napisz coś więcej Patryska czy rzeczywiście nabłyszcza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
no własnie ja stosowałam ten max factor i coś mi nie podszedł,i właśnie dlatego boję się kupić tusz bo zawsze maluję się zwykłym takim z maybelline za 20 zł curved brush czy coś takiego i on nie jest zły ale teraz chciałąm coś lepszego tylko ilekroć skusiłam się na jakąś nowość byłam niezadowolona...i teraz boję się że wyadm kasę i może być coś nie tak w ogóle mam wrażenie że te nasze kosmetyki odbiegają od tych samych które są sprzedawane za granicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma inne rzesy, wiec trzeba samemu testowac i wybrac ten najlepszy dla siebie. Ja mam dlugie ale cienkie rzesy wiec ten max facktor calkiem dobrze mi tuszowal . Nie wiem jak ty Emo, ale wiem ze niektore dziewczyny tuszuja rzesy przeciagajac szczoteczka tylko dwa trzy razy i na tym koniec, a potem mowia ze jest kiepski tusz. Zeby uzyskac dobry efekt, to ja sporo kilka razu nakladam tusz i nie ma posklejanych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Witamy Nową Znudzona :) 2 dni temu dołaczyła Justtyska a teraz mamy Kaje :) Dobry pomysl na obiad? Ja bede robic Fasolke po bretońsku, ale tak na pikantnie bo moj mężuś tak lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Ja tak samo żadnym tuszem nie mozna się dobrze pomalować tylko dwa razy machająć szczoteczką ja też kilka warstw nakładam jak coś mi się sklei to mam taką igłę zwykła i rozdzielam rzęsy póki tusz nie zaschnie...ja nie narzekam na swoje rzęsy i najbardziej chciałabym tusz wydłużający i pogrubiający...Właśnie ja dużo już testowałam...max factor ten 200 calories i ten masterpiece....z maybelline i stora i rimmela no i z takich tańszych bell pierr rene miss sporty.I teraz tak nie wiem chyba zostanę przy starym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×