Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Patryska
Emo-800 ja używam Taft czerwonego i nie narzekam . Po Tafcie zielonym mialam jakby tluste wlosy i juz wiecej zielonego nie kupilam. Ale taft czerwony odpowiada mi nie sprawia wrzaenia tlustych wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dziewczyny, jeszcze tylko 6 h i WEEKEND!!!! :) jakie macie plany? emo-800 ma wesele a reszta? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
A ja nie moge pisac - bo mi szef siedzi w biurze :-( :-( No 6 godzin i WEEKEND hura hur hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Ja jade na zakupy z moim Tomkiem bo w nastepny weekend jedziemy na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Justtyska, Szef wiecznie nie bedzie siedział, wiec potem dołącz :) Wszyscy na wesele :) Mnie czekaja 2 wesela w przysszłym roku :) A my z Mężem zaczelismy cos planowac na weekend a potem mowie: Ja w sumie w ten weekend to nie mam ochoty nigdzie wychodzic. I tak zostalo. W sobote mężus pojedzie na nasza budowe porobic kilka rzeczy i wroci na obiad a potem sie połozymy, pościskamy, poprzytualmy i obejrzymy Mam Talent i grzecznie spac pojdziemy, bo w niedziele trzeba iść do pracy (nasz mały biznes na giełdzie), wiec przynajmniej bedziemy wyspani i porobie porządki i dobre rzeczy do jedzenia :) Takze zaszywam sie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No a ja to mam plan wesele w sobotę w niedzielę w sumie nie ma poprawin jest tylko śniadanie w tym miejscu gdzie będzie wesele i nocleg...i potem albo przyjadę do domu i popołudniu przyjedzie Łukasz albo będę dłużej z nim i ścignę do domku popołudniu i sobie trochę odpocznę... dzięki Patryska to ja w takim razie kupię czerowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
W pażdziernku planuje zTomkiem jechac na wypoczynek. Tolko powiedzcie mi czy lepiej jechac do Zakopanego czy w Bieszczady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Zakopane jest fajne pyszne jedzenie dużo fajnych miejsc w pobliżu..a w Bieszczadach nie byłam ale znajomi mówili że super:)Ja nie iwem czy nie wyskoczę gdzieś w grudniu na sylwestra marzy mi się jakiś wyajazd,ale jeszcze nie wiem jak to będzie bo w szkole w sumie będę mieć wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Co do zakopanego jeszcze to Morksie oko choć ponoć coś tam robię,giewont akurat też chyba coś robią,no bo samo zakopane to mi się kojarzy z Krupówkami super knajpakim i pysznym jedzonkiem..byłam w tamtym roku w sierpniu ponad tydzień czasu...mieliśmy noclegi w Poroninie za 20 zł warunki fajne ale do zakopanego jakieś 8 km korki niesamowite do tego woda ciepła była w określonych godzinach czyli rano tak od 8 do 11 a potem grzali jakoś od 19 do 23 mi to nieodpowiadało ale nie było wyjścia bo wszystko było zajęte więc bylismy takj ale standard i wszystko inne super i dlatego że tak mało szło nam na noclegi to wydawaliśmy wszystko na jedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Bieszczad nie znam, ale w Zakopanym byłam w zeszłym roku 2 tygodnie w podrózy poslubnej :) Mam namiary na tani nocleg w samym Zakopanym i jakies 10 min spacerkiem do Krupówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany na weekend... w sumie prawie zadnych. Dzisiaj po pracy na poczte i do szewca, a potem pojedziemy do kina, w sobote wieczorem na wieczor panienski (nie mam pojecia w co sie ubrac), a w niedziele skacowana na 16 jazdy dodatkowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 to podaj mi te namiary ile ten nocleg kosztuje?? i jak wygladaj pokoje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
Ja byłam w sierpniu w bieszczadach - teraz nie mam czasu ale opisze ci później co i jak. Ogólnie było super !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate czemu mi nie napiszesz??Justtuska czekam az mi opowiesz jak bylo w bieszczadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Namiary na nocleg w Zakopanym: Joanna Majerczyk tel: 889 606 539 ul. Szymanowskiego 8 34-500 Zakopane Gdzies miałam jej strone internetowa ale musze znalezc.... Ps. Przed chwila moj mężuś odwiedził mnie w pracy i przywiozl pączki zmojej ulubionej cukierni :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
My zajmowalismy pokoj 2 osobowy. Zawsze byla ciepla woda. Program: 1, 2 polsat i tvn :) Ogolnie warunki byly super. Chyba placilismy 40 zl od osoboy. ale wzielismy 10 noclegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Ja też sobie zerknęłam także super są te noclegi szkoda,że my nie trafiliśmy na takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Tylko patrzcie na te noclegi w zakladce: "pokoje 2" Ja mieszkalam w tym drugim domu a nie u Zofii Plazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Teraz sobie przypomnialam ze jak rozmawialam z ta baeczka to poprosilam ja zeby do naszego pokju dała wiekszy Telewizor, bo tam byl taki malutki a ja w sumie cienko widze jak cos jest daleko... Jak przyjechalam to telewizory byly juz podmienione :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Juz moge pisać z Wami :-) No więc ja byłam w Bieszczadach - dokładnie w Bukowniku ( mam jakies zdjęcia wrzucone na nk to moge ci podesłać ) .My bylismy w 4 i mieliśmy wynajety domek 6 osobowy. Nie wiem w ilu was jedzie - bo jak we dwójke to domku chyba się nie opłaca. Ogólnie było super - piekne góry, jezioro, duzo kanjpek restauracji. Najlepiej szukać neclegu w takich miastach jak Polańczyk czy Solina. Zaraz podeśle Ci link do domku który my mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
http://bieszczadypolska.pl/noclegi-domki_wypoczynkowe.html te mi się bardzo podobają i we wrześniu kosztują tylko 130 zł za dobe za cały domek : http://domkipodskalka.bieszczadypolska.pl/ A my mieliśmy ten : http://domkipodskalka.bieszczadypolska.pl/ Ogólnie na tej stronie co 1 link - jest duży wybór, ja miałam gorzej bo byliśmy w sezonie jescze wakacyjnym bo w sierpniu i troche późno zaczeliśmy szukać więc duzo było juz zajetych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Justtyska, fajne te domki :) Moze kiedys wybiore sie w Bieszczady :) Ale co tam mozna robic wlasciwie? Bo nad morzem jest plaza, w gorach gory a co jest na Bieszczadach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
Co można robic hmm : W bieszczadach - masz piękne góry , lasy gdzie można chodzić. Jeziora - np. wielkie jezioro Solińskie , gdzie można się kąpać, pływać rowerkiem, statkiem, żagłowkami - co się komu podoba. Jest ogromna zapora wodna o przy niej promenada. No i kanajpki restauracje itp. Ja sie znowu zastanawiam co mozna robic np. tydzień w Zakopanym ?? Ja jak byłam w zakopanym to max 3 dni. A wy Kate co robiliście ciekawego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
No ale moje idealne wczasy to : ciepłe morze tydzień byczenia sie na plaży !!! :-) :-) Góry lubię ale bez przesady, zdecydoowanie duzo bardziej wole leżaeć na plazy i sie opalać a Wy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Ja byłam nad bałtyiem raz w zyciu 13 lat temu i wogole mnie nad polskie morze nie ciagnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
W Zakopanym mielismy różne plany. Zdecydowalismy sie tam jechac w podroz poslubna bo maz dostal pierwszy raz pelne 2 tygodnie urlopu, no a jak mial wolne tydzien to nam sie nie oplacalo, bo z Poznania to jest daleko do Zakopanego. No ale mieslismy co robic :) W jeden dzien bylismy na wycieczce w Slowacji. Bylismy w zamku Orawskim, w Jaskini Demianowskiej i bylismy w Mikolaszu na starym rynku gdzie kiedys tracono janosika :) W inny dzien bylismy na plywalni :) Nowa plywalnia tam jest. Chodzilismy po Krupowkach, bylismy na Gubałówce i na Kasprowym Wierchu. W inne dni mieismy wycieczke do Wieliczki : Kopalni Soli i do Krakowa na Stary Rynek :) Na koncu pobytu ucieklismy do WISŁY. Akurat bylo otwarcie skoczni Małysza :) Trafilismy na koncert za darmo zespołu KOMBI :) i to w nasza zielona noc :) Takze sie nie nudzilismy :) Bez kitu :) Ale drugi raz juz nie jade, wole nasze polskie morze :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×