Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
mirandita Napisałam do mojej księgowej, wiec jesli chcesz znac odpowiedz na to co napisalas to musisz poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
Kate znad rzeki Hudson 2 jestem Ci juz okkropnie wdzieczna! Bo nie mam zielonego pojecia! A jak moj facet mnie o to zapytal i powiedzialam ze nie wiem to sie zaczal wydzierac-nie normalny! ... Mam nadzieje ze szybko znajde inna prace bo same widzicie jak mi etat spadl:( chcialbym od wrzesnia sie gdzies zalapac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Może jak nasz topic będzie istniał to będzie w polecanych zapisałysmy już ponad 80 stron:) Ja jeszcze jakieś 30 minutek i uciekam...mam nadzieję że topic będzie istniał...Może jak wrócę to w tym tygodniu drugim tygodniu coś naskrobię tylko,że wtedy nie bedzie Ciebie Kate...:(No nic ale mam nadzieję,że Gummka i Patryska będą tu ostro działać..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
mirandita - nie wiem kiedy siegowa odpisze, wiec mozesz troche poczekc :) facet sie zaczal na Ciebie wydzierac? Co za palant! A Ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Powiem Wam,że generalnie fajnie jak ma się taki temat i można popisać,ja się przyzwycziłam tu zaglądać i pisać...:D No nic idę za chwilę pozanosić jakieś papiery wymyję kubek i będę powoli na wylocie wypisałam się niby od 11:45 ale mam busa o tej godzinie więc muszę wyjść prędzej tak o 11:30 ale znając mnie to pewnie wyjdę jakoś szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
To dzis sie żeganym emo-800 na bardzo dlugo!!! :) Mnie nie ma od 17 tego do 30, wiec odezwe sie 31 i mam nadzieje ze bedzie co czytac :) Przyjemnosci na urlopie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Nie dziękuję...:) W takim razie popiszemy 31 tylko nie zapomnij:)Ja od czasu do czasu postaram się zaglądać i coś naskorbać...Już 11:00:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
Kate znad rzeki Hudson 2 jestem w pracuy do 16 wiec bede zagladac tutaj caly czas! Takze pamietaj o mnie! mam 22 lata ... zaczal bo jakos negatywnie jest nastawiony do mojego kierownika i caly czas chce mi udowodnic ze to cwaniak itd...i jak dzis przez tel zapytal czy juz wiem jak mam urlop i mu powiedzialam to przy okzaji wspomnialam ze te zarobki na 1/4 etatu to katastrofa i ze bedzie ciekzo! a on ze urlop mam jeszcze platny a ja ze tak no ale nie wiem na czym to polega skoro umowa mi sie zmienila to zaczal sie drzec i gadac swoje racje! On ma nie raz takie napady! ale tak sie wkurzylam ze szukam tutaj pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
ja bym się zapytała naszej kadrowej,ale mamw rażenie,że ona wie mniej niż ja...no nic Kate..na pewno uzyska odpowiedź... Dobra idę pozanosić to i owo...jeszcze przed wyjściem na pewno zajrzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
emo-800 dobrze Ci ze juz uciekasz:) ja z niecierpliowscia czekam na poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No dzisiaj wyjątkowo wczesnie normalnie pracuję od 7 do 15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No nic:)Zbieram się idę się jeszcze poprawiać poczyszczę neta i uciekam do domku a właściwie na miasto.Mam nadzieję,że topic się utrzyma...ja na pewno bedę zaglądać... Kate...udanego urlopu:) Trzymajcie się dziewczyny:)Do następnego popisania....papapa 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Narazie emo-800 :) Tobie rowniez udanego urlopu :) mirandita - narazie jeszcze nie dostalam odpisu. Ten Twoj facet to jakis choleryk albo zazdrosnik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
emo-800 to milego dzionka!!...Kate z nami to dluga historia...jestesmy razem 5lat ale jeszcze sie nie dotarlismy! zazdrosnikiem byl ale wyleczyl sie z tego bo przez to sie rozstalismy jakis czas temu! ale ma nature furiata i powiem Ci ze strsznie mnie to meczy! taka osoba potrafi wykonczyc psychikę!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gdzie sie podziali normalni faceci tacy jak mój mąż??? Gummka tez ma problemy z factem ale inne, i coraz bardziej doceniam mojego normalnego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
Kate to gratuluje Ci! U nas bylo by wszystko ok gdyby nie jesgo napady od czasu do czasu i tak naprawde o byle co! bo poza tym wszytko jest ok jest naprawde dobra osoba i duzo mi pomaga! No ale nie mozna miec wszystkiego heh a Ty swojego trzymaj i nie puszczaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Nie piszcze, nie puszcze :) Kazde babsko wykosze jakie sie pojawi ;) hehe Zartuje oczywiscie :) Jestesmy na etapie starania sie o dziecko :) Ksiegowa jeszcze nie odpisala - moze jest na urlopie a nie wiem :( ale czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Pisze Pani, że zmieniła się tej pani wielkość etatu, ale czy zmieniła się kwota wynagrodzenia? Rozumiem, że tak.. dlatego: Jeśli chodzi o urlop: Generalna zasada jest taka, że pracownik w czasie urlopu nie może otrzymać mniejszego wynagrodzenia niż takiego jakie by otrzymał pracując. Skoro wynagrodzenie zasadnicze zmieniło się od 01.08.2009 to pani koleżanka otrzyma nie mniej niż nowe uposażenie. Jednak sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, ponieważ zmniejszenie etatu spowoduje wydłużenie ilości dni urlopu po wcześniejszym przeliczeniu urlopu na godziny: Spróbuję wyliczyć: siedem miesięcy pracy na całym etacie: 07/12x26 dni = 16 dni urlopu 5 miesięcy pracy na 1/4 etatu 26x1/4etatu = 6,5 dnia 5/12x6,5 dnia= 3 dni urlopu czyli uzyskujemy 152 h przyszłego urlopu, a zakładając pracę w wymiarze 2 h dziennie - urlop wyniesie 76 dni roboczych. Taka sytuacja jest b. niekorzystna dla pracodawcy (pracownika nie będzie ponad trzy miesiące w pracy) dlatego najczęściej na czas wykorzystania starego urlopu (sprzed zmiany etatu) pracodawca przywraca cały etat i pracownik przebywa na urlopie krócej, z tym że wynagrodzenie otrzyma wówczas całoetatowe. jak zachowa sie pracodawca tej pani.. nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Narazie mam tylko takie informacje. mam nadzieje ze w czyms pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
4 godziny i weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
Kate dzikeuje Ci bardzo....wiec skoro przeszlam na inna umowe to na ten marny 1/4 etatu to dostane wynagrodzenie takie jak przy tej umowie!tak mam chyba rozumiec?...porazka liczylam na to ze skoro na ur;lop pracowalam przy tamtym wynagrodzeniu to dostane tamto@! ale ten swiat jest chory!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Musisz pogadac z szefem. Zobacz co On Ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
pogadam...ale dzikeuje jeszcze raz bo mam przynajmniej jakies wyobrazenie o tym jak to wyglada! wiesz marze juz o innej pracy ze wzgledu na te zarobki! dlaczego tak wszystko sie kreci w kolo kasy?! ...a pisalas ze staracie sie o dziecko - to super! a ile masz lat? ja jestem ciekawa kiedy moj "furiat":)poprosi mnie o reke :) heh o ile sie wczesniej nie pozabijamY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Mam 28 lat i 30 sierpnia mamy pierwsza rocznice slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
To szykuje wam sie ladne swieto:) a jak masz urlop w tym czasie to napewno pobalujecie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Z urlopu wracamy 29 bo mąż 30tego idzie do pracy, ale 5 wrzesnia wyprawiamy rocznice :) dla najblizszych :) Ale gorąco na dworze :) Uwielbiam jak jest taka pogoda na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonana beti
Ja się tak cholernie nudze, ze chyba ksiązke zaczne pisac, boli mnie kregosłup od siedzenia. Ide pospacerowac w koło biura, zaraz wracam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
niepokonana beti - jak wrocisz z biegów to sie zamelduj :) Widze, ze wiecej osob zaczelo odwiedzac moj topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×