Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
My z Emo-80 walczymy zeby nasz temat nie upadł :) Patryska tez caly czas byla ale teraz jest nad morzem :) Dzieki dziewczyny za Wasze zdanie na ten temat co mnie męczy. Najgorsze jest to ze wszyscy moi znajomi widzieli ze Ona taka jest, ale ja tego nie chcialam chyba widziec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-80, ale Ci wrozka prawde napisala!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
A o co chodzi z ta wrozka?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
O... sama zadam pytanie,.... a to trzeba podac date urodzenia czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jak wrozy z kart to wiele jej ulatwi wiec podaj date urodzenia :) Ona jest niesamowita, napisala mi takie rzeczy ze w sumie to ma sens....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
ja w takie rzeczy nie wierze, bo to przewaznie dziala w ten sposob, ze jak ktos chce zeby tak sie stalo, to tak sie stanie, psychologiczne podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dopiero przeczytałam bo wczesniej nie miałam jak wejść.i do tej pory siedzę w szoku no to jest prawda że my nawet nie że mało się spotykamy ale generalnie każdy robi co chce (nie chodz o zdrady)ale tak mało se sobą rozmwiamy mało tak jakby to powiedzieć mamy wspólnych rezcy jakoś tak właśnie daliśmy sobie luz a ten luz ode mnie się zaczął i teraz właśnie dlatego odwlekamy nasze plany...i ona ma rację bo mi to chłopak powiedział że gdybym go bardziej o cos prosila bardziej go w swoje sprawy wtajemniczla to on tez by tak postepowal i wtedy czulby sie naprwade potrzebny i kochany...Ja piernicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Pisałas :) Pisałas... a czytałas co mi odpisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Widze u Ciebie ogromna chec posiadania dzieci ale masz problemz zajsciem w ciaze! nie wykluczone ze wplywa na to cos z przeszlosci! karty pokazuja tylko jedno dziecko w Twoim zyciu! Czy masz moze brata ktory ma juz dziecko? Nie wiem dlaczego tak istotna ososba jest twoj brat i jego dziecko ze pokazalo mi sie w kartach! moze czulas kiedys jakas presje ze strony rodziny pod wzgledem wlasnie posiadania dzieci! duza role odgrywa u Ciebie psychika! Ucieklas w prace, w realizowanie siebie, marzysz o byciu na swoim! Ale i tak najwazniejsze teraz stalo sie dziecko! i dla Twojego partnera rowniez! Powinnas powiedziec lekarzowi o swoim problemie! Co teraz zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Ale zamieszanie jest na Wrozkowie...:P A co ci Kate dpisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate...a może to własnie chodzi o to że bardzo tego chcesz może rzeczywiście gdzieś się dręczysz że Ty póki co nie jesteś w ciązy a Twój brat ma już dziecko?Może to chodzi o tą sferę psychiczną bo ona nie napisała że zdrowotna sprawa wchodzi w grę.ja myślę że to zybyś powiedziała lekarzowi to właśnie to taki spinanie się chcenie itd.a może on by Ci doradził urlop zmiane miejsca pobytu i próby i luz...ja to tak odebrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Tez kiedys czytalam, ze jak za czesto sie staracie to sa mniejsze szanse, niz gdybyscie probowali raz na tydzien. Mowiac potocznie - sperma musi sie troche "wzmocnic";) Emo ma racje, trzeba odpoczac, moze za nerwowo do tego podchodzisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Macie racje dziewczyny, dlatego juz wrzucilam na luz :) Teraz wakacje itp wiec tylko spokój nas uratuje :) jesli chodzi o mojego brata i synka to zupelnie nie wiem o co chodzi, bo w sumie nie widze zadnego powiazania. prawda jest taka ze syn mojego brata jest moim chrzesniakiem. Oboje bardzo kocham, ale nigy, nigdy nie czulam zadnej presji ze sytorny otoczenia, ze brat ma dziecko (wpadka) a ja nie. Coz.... pozyjemy zobaczymy :) Podobno od stosunk do stosunku musi minac 72 h zeby sperma nabrala MOCY :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-80 - juz minał półmetek!!!! :):):) Jeszcze nudy tylko 3 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie.Jeszcze ponad dwie godziny siedzienia w pracy.Dowiedziałam się,że będę poddana egzaminowi zewnętrzenemu odnosnie procedur wściekłam się bo tu premii ani grosza a tu się mnie typuje do egzaminu.I czeka mnie to jakoś 25 sierpnia także na urlopie będę musiała się uczyć.FAJNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Oj emo-80.... przerąbane :( To po co Oni wogóle robia ezaminy wtedy co wiara wypoczywa? CO za paranoja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
uu... to ci nie zazdroszcze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
A tylko ty masz egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz: Czy Wy tez nudzicie się w pracy????? co to za temat?????? nie dziwi mnie w tym momencie że mamy kryzys jak wszyscy się opierd@l@j@, zamiast pracować siedzą na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
A wiesz co to jest praca biurowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,ma jeszcze parę osób ale to jest parę osób na dużo ludzi,do tego ja zostałam wczoraj pominięta w premii ze względu na to że nie pracuję tu od stycznia (choć mogli mi policzyć od marca odkązd pracuję) ale egzamin już mnie nie ominie a dzieliła do egzaminu ta sama osoba.Także widać jak to jest fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe man od dawna wiele osób się opier... i kryzysu nie było :P także wybacz,ale kryzys nie od nas się rozpoczął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
A szukasz jakiejs innej pracy skoro ta cie nie zadowala? Mnie tez sie nie podoba ci robie, ale wstrzymam sie ze zmiana, bo dopiero co zagrzalam sobie miejsce.... a ciezko teraz sobie cos znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gummka nie przeciągaj gumki bo pęknie praca papierkowa jest ciekawa jeśli nie podchodzi się do niej szablonowo:) większość ludzi to nieudolni naśladowcy, narzekaja zamiast pracować :) albo jęczą że im się nuddzi.. nuuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam,rozesłałam podania i czekam na odzew ja właściwie też od niedawna tu pracuję i zaczęłam sobie zagrzewać miejsce pracy,ale ja nie pracuję w moim mieśącie muszę dojechać i choćby z tego względu chciuałabym zmienić pracę.Zobaczymy co będzie... Wróżka napisała że nie zmienię pracy na razie... Kate..ja też zapytałam się o dzoeci napisał mi że jedno widzi na pewno ale czy tylko jedno to nie jest pewna że tu by dało odpowiedź wahadełko..ale jedno będzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
KAFE MAN - nie musisz byc taki zlosliwy. Nie kazdego musi interesowac praca papierkowa, niektorzy sa bardziej tworczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Kafemen jak nie podoba Ci sie nasz temat to wypad z tego topiku! papapapapapapa :) Emo-80, co coz.... wrozka rzeczywiscie duzo widzi w tych kartach, wiec troche prawdy w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×