Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Patryska
juz nie dlugo i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florida000
okey:) a ja jestem teraz ciekawa czy faktycznie trafia mi sie blizniaki w zyciu:) jutro chcialabym ja zapytac czy jak cos to parka czy podwojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja tam też mam parę pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florida000
wejdzcie w spis tematow teraz zagladnelam i jest ostatni wpis tyeraz z godziny 14:29 na ogolnym :Chwila wróżb dla chętnych!cz.2 (ost.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florida000
O co by ja mozna jeszcze zapytac ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Florida000 o to zapytaj co najbardziej Cie ciekawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja właśnie weszłam..zobaczymy..dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letni Ponurak
he he, a ja się nie nudzę :) bo mam pracę jaką lubię: jeżdżę, strzelam foty domom i robię z tego wirtualne wycieczki po nieruchomościach :) zwiedzę pół Polski, zobaczę jakie odstrzelone chaty ludzie potrafią mieć, wracam do domu i wskoczę na forum :) na przykład takie zrobiłem: (w Bielsku, a więc okolica śliczna, góry, lasy, powietrze czyste... ech kiedy ten weekend? :) http://www.domoklik.pl/oferta/sprzedam/dom/157989/Slaskie-bielsko-biala-inne-inne-.html pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florida000
trche sie boje ze cos mi zlego wywrozy:) a tam niektorzy jak sie czyta forum to mowia ze juz im sie cos tam spelnilo albo ze w samo sedno trafila...eh sama nie wiem czy wierzyc we wrozenie..hehe moze lepiej nie wnikac co tam nas czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja w sumie sama też nie wiem czy wierzyć,czy też nie wierzyć w to co wróżą.Lepiej nie wnikać,może akurat się spełni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No nic jeszcze 15 minut pakuję się powoli i szykuję do wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-80 do JUTRA!!!!!!!!!! a potem WEEKEND!!!!!!!!! :) Yupiiiiiiiiii!!!!!!!!!!! :):):) Ja dzis chyba wyjde wczesniej :) Buziaki dziewczynki :) bez Was bym nie przetrwała tych 8 h nudy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Do jutra Kate...mi też byłoby cięzko przetrwać bez naszego tematu...Jeszcze jutro 8 godzin nudów i weekend...Trzymajcie się papapa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Piątek:D:D:D Już nie mogę doczekać się 15 i wyjścia z pracy:D:D:D A wróżka będzie dzisiaj pomiędzy 10 a 13:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo :) No to dzis bedziemy obserwowac wrocke :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No dokładnie może akurat nam coś wywróży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja juz bylam u wrocki. Kilka miesiecy przed slubem. Niektore rzeczy mowila sensem. Tzn, nie wiedziala nic o mnie a powiedziala ze wychodze za maz i ze czeka mnie zmiana domu dwa razy! I to bylo prawda bo najpierw sie przeprowadzilam do męża i teściow a niedlugo przeprowadzimy sie do naszego nowego domu :) Moiwla jeszcze ze bede w ciazy 3 tygodnie po slubie, ale jak przemyslalam temat to nie powiedziala po czyim ślubie :) Bo po moim nie bardzo jestem w ciazy :) No ale ogolnie to bede miala 2 synow i coreczke :) hehe Fajne bylo to spotkanie, ale drugi raz juz nie pojde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja też byłam kiedyś u wróżki jeszcze za czasów studenckich,w sumie też mówiła z sensem że będę mieć problemy chwilowe ze zdrowiem i że mam będzie ze mną chodziła po lekarzach ale ogólnie okaże się że jest wszystko oki i rzeczywiście to się spełniło mówiła też że bez problemu skończę studia i tak było potem że moje życie to takie przeplatane będzie raz chwila radości raz coś nie tak i to się spełni,mówiła też że nie będzie mi9 brakowało pieniędzy i to no póki co się sprawdza że nie mogę narzekać kokosów nie mam ale wiadomo praca brak jakiś wydatków związanych z domem itd.No ale mówiła też że wyjdę za mąż za mundurowego i to się póki co nie sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Za to koleżance powiedziała,że nie skończy studiów i że zajdzie w ciążę szybko jeszcze przed ukończeniem studiów i że nie będzie wiedział z kim i to się w 100% spełniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Roznie bywa :) Mi wywrozyla ogolnie ze do konca naszych dni bedziemy z mezem darzyc sie uczuciem. Ze widzi duzo uczucia u nas, i ze Moj Maz do poznych lat zycia bedzie caly czas pracowal :) A to prawda, bo On sie meczy jak nie ma nic do roboty! :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No to zobaczymy co tym razem nam wywróżą.10 się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-80, wlasnie to samo chcialam napisac :) mnie sie wydaje ze nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No coś też mam takie wrażenie no i jakośmi się wydaje,że jak przyjdzie to pewnie nasze zapytania pominie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Hej dziewczynki :) ja ani razu nie bylam u wrozki strasznie sie boje :( a gdzie ta wrozka jest na forum ?? jak mam ja znalesc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Póki co jej nie ma...nie ma czego się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No właśnie ale ja miałam nadzieję,że jednak będzie od 10:00:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ok to poczekamy na nia i pojdziemy tam we 3 :) a myslicie ze to prawdziwa wrozka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ciężko stwierdzić...ale miejmy nadzieję,że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ale jest jeszcze jeden topic tez o wrozce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×