Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość cogdziekiedy

Kupione prawo jazdy

Polecane posty

Cogdziekiedy-----no i co> kupisz prawko,ale pomysl,o swoich umiejetnosciach na drodze. Skoro nie zdalas egzaminu do tej pory, to widac byl jakis powod. Doszkol sie,3 tys to strata kasy, oblicz , ile to lekcji dodatkowych i egzaminow. Chyba nie chcesz, zeby Cie kiedys przywiezli w foliowym worku rodzicom? Kurcze, strach pomyslec, ze byc moze jezdze obok niedouczonego kierowcy, ktory kupil sobie prawko! NIE ROB TEGO, ZROB PRAWKO NORMALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cogdziekiedy
to serio czy sie wygłupiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cogdziekiedy
to było do "to jest fajne" a ty FAKT1 -przeczytaj wcześniejsze posty to dowiesz sie czy chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest fajne
ja pisze serio. jesli masz problem to przenies egz do tarnobrzega, popytaj sie komu dac w lape. niby sa kamery, niby caly czas jest losowanie egzaminatorow i zdajacych, ale tasmy z kamer sa tylko tydzien poitem je kasuja po tygodniu nikt juz nic nie udowadni ze zle jechalas. te egz na prawo jazdy to jedna wielka sciema i korupcja na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cogdziekiedy
jescze do FAKT1-czy łapówka to to samo co prawko kupione na "lewo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest fajne
ja zdawlam w tym roku za kase moj brat zdawal jakies 10 lat temu(wtedy bylo latwiej dac w lape) moja jedna kuzynka 3 lata temu 2kuzunow 7 lat temu kuzyn jeszcze jedne jakies 5 lat temu. od kilku lat sa kamery w tarbonbrzegu i podsluchy a le dalej mozna wszytko ustawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A faktycznie,juz doczytalalam,ze zdajesz dopiero 1 raz. E,to nie wiem skad takie pomysly. Wez nervosol i do dziela. :) Powodzenia zycze. Nie ma co sie martwic na zapas, a prawko naprawde lepiej zdac uczciwie. Czy łapówka czy kupione, to wszystko na jedno wychodzi- nie zdajesz uczciwie egzaminu. A to nie jest jakas tam klasowka w szkole- to nauka maksymalnego skupienia i niwelowania bledow, ktore moga drogo kosztowac. Ja zdawałam w Suwałkach, dla przykladu, i nie slyszalam,zeby ktos kupowal. Byl jeden gosc, ktory podchodzil kilka razy do egzaminu,w miedzyczasie jezdzil sobie bez prawka. Spowodował wypadek, w ktorym zginal. Dotarło to do WORD-u, ktorego dyrektor powiedzial,ze widocznie z jakiejs przyczyny nie dali mu do tej pory prawa jazdy. Niestety, on wiedzial lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cogdziekiedy
no dobra,ale u nas wiele osób nie zdaje i mówia różne rzeczy,dlatego chciałam poznac opinie innych z poza naszego rejonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cogdziekiedy
to jest fajne-mozesz powiedzieć dlaczego zdawałaś za kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez wiele osob nie zdaje. Kiedys uslyszalam,ze za 1 razem 20% zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cogdziekiedy
oj nie musowo za pierwszym,ale po 5,7 a nawet kilkanaście to chyba przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cogdziekiedy
sama nie wiem dlaczego tak sie boję.masz rację,chyba panikuje i sama piszę czarne scenariusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian19L
ja zdałem za 5 razem prawo jazdy Kategoria B Kategorie A zdałem za 1 razem :) w Krakowie i jest Okej teraz od roku śmigam pięknie i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMGoodness
kupić to nie problem. ale tacy nie znają nie na tym wszystkim i stwarzają ogromne zagrożenie dla innych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMGoodness
'to jest fajne' weźcie nie słuchajcie jej ściem! 'korupstwo na maxa' za prawko zapłacę 1500 a za danie w łapę 3000 i więcej.. ty wiesz co to jest korupcja pajacu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda była
zagrożenie jeśli naprawde nie potrafi prowadzić,ale jeśli po raz kolejny oblewa na jakimś głupstwie to co robi?płaci i jeżdzi.napewno stwarza mniejsze zagrożenie niż kierowca z wieloletnim stażem,kiedy pewny siebie prowadzi po alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdawać czy kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalińska
to jest fajne Ja zdaje w TBG. Korupcja na maksa. Tez chciałabym dać ale nie wiem komu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cogdziekiedy
widzę,że temat nie umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusiagg
ja nie zdalam juz 4raz i mam kolejny egzamin, w łape nie dam bo nie mam tyle, ale sumienie nie dało by mi żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w końcu
gdybyś miała to byś dała,czy sumienie Ci niepozwala na danie w łapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę nie mówcie
że wszyscy tacy święci i nigdy nie dali w łapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto się przyzna
do tego,że kupił prawko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja już nie mam siły
chyba pojadę po prawko na ukrainę ,tak jak zrobił to sebastian VIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w tym dziwnego, w dzisiejszych czasach kupić prawko to nic. Moja znajoma kupiła za 2800 zł bez stresu i teraz sobei śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam, zarobek gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×