Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palermo..

imię kesja- proszę o opinie

Polecane posty

Gość palermo..

bardzo podoba mi się to imię-jest oryginalne, proste i bardzo kobiece moim zdaniem. jestem Polką i mieszkam w Polsce. czy nie przegnę jeśli nazwę tak córkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo..
żadna ksenia, dokładnie tak jak napisałam: kesja. rozumiem, ale dzięki za opinię.ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może chodzi ci o
a skąd je wzięłaś? Wymysliłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krarara
Kesja ... kojarzy mi się z Sesją ... i tak napewno będą na nia mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi z cesja ogólnie masakra
za to Ksenia przeslicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo..
moim zdaniem ksenia jest oszmarne. czy je wymyśliłam? nie. słyszałąm je kilka razy w życiu ( też w Polsce ) i bardzo mnie zauroczyło. a co do tego skojarzenia z sesją...do każdego imienia można dodać głupie skojarzenie. anka-skakanka, jacek-placek, weronika w majtki sika itd. czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt że Tobie sie podoba. ale pomyśl,albo kilka razy powiedz na głos to imię,wyobraź sobie,ze się tak zwracasz do córki i zobacz,jak sie z tym czujesz. mnie taka "symulacja" skutecznie zniechęciła do kilku imion,które wcześniej szalenie mi się podobały,ale jakoś nie mogły mi przejść przez gardło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ciekawa jestem
czy zarejestruja w USC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
zarejestrują bo to imię kończy się na a a w Polsce jest taki wymóg, ze damskie imiona muszą się kończyć na a. no mi się bardzo podoba, nie lubię oklepanych imion:( cieszy mnie, żeteraz jest w tej kwestii taka różnorodność- wydaje mi się że już wystarczająco dużo było " jasiów i małgosiów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkk
Mnie się kojarzy z kąsaniem:( Debilnie imię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
Brzydulo a po co je zdrabniać? :) uważam, ze jest piękne samo w sobie. ludzie już nie jedno ładne imię oszpecili zdrobnieniem:( przykład? adriana-bardzo mi się podoba, ale nie zniosłabym gdyby mówili do niej ada:O słyszałąś to imię, ale co o nim sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zgadzam, debilne - jak cesja, czesia, kizia mizia. Chcesz dziecku dać imię, z którego będą się w szkole nabijać? Litości dla własnego potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba a klasie u syna jest Kesja:) Mi sie podobaLadne imie.Ksenia zupelnie nie:( Ale jak widzisz kazdy ma inny gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vmvmvmvmvm
Okropnie. Po prostu trudno uwierzyć że na serio je rozważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widja
kesji samej nie zarejestrują,będziesz musiala dasć jaskieś dodatkowe tzw drugie imię,ale może trochę pomyslisz o dziecku-imię kesja jest wybacz ale tragiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
liho- skrzywdzę dziecko? wolne żarty...dzisiaj są takie czasy, ze w jednej klasie spotykają się i kevin i staś i ania i jessica i zosia i brajan- jest misz masz i mnie to osobiście cieszy-przynajmniej nie jest nudno:) więc nikt się nie będzie śmiał. vmvmvmvmvm- a dlaczego ciężko uwierzyć? nie rozumiem, gdybym napisała że chcę nazwać córkę kunegunda, albo pelagia to pewnie byś się nie zdziwiła bo to takie swojskie imiona tak? Brzydula to spytak proszę syna czy ta Kesja miała kiedykolwiek jakieś nieprzyjemności z tytyłu imienia dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zdrobnień- Ty możesz nie zdrabniać, ale innym nie zabronisz, a wiesz co może z teho wszkole wyjść? Nie rób dziecQ krzywdy:P. Ale mi się imię podoba;).Ino z nazwiskiem źle by się komponowała, żeby dziecQ dać:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeej
"debilne imie? Takiego pojecia to nie slyszalam" To mało słyszałaś w takim razie, Brzydula. A ty autorko naprawdę musisz być niezłą idiotką. Dziecku z góry wyrazy wspólczucia z powodu takiej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
widja jeśli nie będą chcieli zarejestrować to dam na drugie "normalne" imię (najlepeij pospolite aż do bólu ;) ) i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
feeej jesteś bardzo ograniczoną osobą jesli oceniasz ludzi po tym jaie imię chcą dać dziecku. no, ale cóż-prostaki są wśród nas dlatego ani mnie ziębi ani grzeje Twoja wypowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie rozmawialam z synem Dobrze kojarze-Kesja.Doszla do ich klasy.Jest bardzo lubiana osoba.Nigdy nie slyszalam,zeby mi mowil,ze ona jakies dziwne imie.Keska na nia mowia Syn chodzi do gimnazjum wiec to nie sa maluchy w przedszkolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
no widzisz, to już prawie nastolatki a imię funkcjonuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueno1246
Mi sie nawet podoba.Pewnie dlatego ze jeszcze o takim nie slyszalam.Masz racje piszac o takich imionach jak Kevin,Bryan(szczegolnie jak jest spolszczony w pisowni typu Brajan-koszmar),Jessica- to jest przegiecie ale Kesja moze byc,bardzo oryginalnie a zarazem prosto,łatwo i ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjef
Po co zadajesz pytania, skoro nie słuchasz, co ci ludzie mówią? 90% jest na nie. Ale ty oczywiście zrobisz, jak się uprzesz. Jak dla mnie - szczyt głupoty, kompleksów i pretensjonalności. Ja się nie ma czym być od innych lepszym, to się wymyśla chore imiona dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×