Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Cristall

Studia medyczne... jakie kierunki wybrać?

Polecane posty

Gość Cristall

Hej:) skończyłam LO profil bio-chem, chcę iść na fizjoterapię, chociaż większość mówi, że to trzeba mieć dużo siły i ja się nie nadaję (cóż... jestem drobna, lekka itd.) może nie jestem za silna, ale 6 z w-f o czymś świadczy, jestem szybka i wysportowana. Myślicie, że sobie nie poradze? W każdym razie gdzie lepiej iść na fizjoterapię... na Akademię Medyczną czy na AWF??? (zakładająć, że się dostanę...) Myślałam jeszcze nad farmacją (chociaż mam zaległości z chemii) oraz nad dietetyką... co o tym myślićie?? Pomóżcie!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristall
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmacja - jak masz do tego głowę, to jest KASA a dietetyka to nauka przyszłości widać teraz większą świadomość ludzi, być może się odwróci trend - ja bym wybrała dietetykę, a jak masz siły, to warto i z farmacji się specjalizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawelny
pielęgniarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kasa jak ma wląsna apteke , jak pracuje u kogos to chyba marnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristall
No a fizjoterapia to lepiej na Akademi Medycznej czy na AWF??? Niestety, żadnej apteki nie posiadam ;P a moi rodzice to też zupełnie inne kierunki wybrali ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz zaleglosci z chemii, to mozesz miec maly problem na pierwszym roku na farmacji,ale pozniej wyrownasz poziom:) jednak nie polecam kierunku- duzo straconych nerwow, niezbyt duzo wolnego czasu, masa nauki, dziwnych i trudnych do ogarniecia rzeczy. a kasa podobniez niezla nawet jak sie nie ma wlasnej apteki- ok.3000zl od razu po studiach. no i przeciez nie trzeba pracowac w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristall
A co myślicie o fizjoterapii??? Wydaje mi się, że to jest ciekawe i nie zbyt trudne. Poza tym kasa też nie zła... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o fizjoterapie, to z tego co slyszlam na AM nie zwracaja az takie uwagi na sprawnosc fizyczna, znam kilka badzo drobnych i niepozornych dziewczynek z tego kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizioterapia to fajny kierunek
a AWF będzie chyba trochę mniej nauki niż na medycznej , a więcej zajęc sportowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma uczy sie tu www.dental.szczecin.pl - poleca jako zamiennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony zdecydowanie mogę polecic http://www.cm.umk.pl/ Maja naprawde profesjonalne podejście do studentow, studia sa interesujące i inspirujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjik
Jakie kierunki wybrać...? To chyba zależy od ciebie? Do czego cię ciagnie? Może do lekarskiego, położnictwo, ratownictwo med.? Ja całe życie mówiłam że będę lekarzem, a w III klasie lic stwierdziłam że idę na położnictwo :D za rok kończę położnictwo na Umed w Łodzi i cieszę się ża te parę lat temu podjęłam taką decyzję :) i nie przerażają mnie te czarne wizje które wszyscy rozsiewają nad tym zawodem - wolę może mniej zarabiać niż całe życie robić coś czego nienawidzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie koleżanka ma rację. Wybieraj pod siebie. Ja jestem pielęgniarzem po wsuz i nie żałuję. Pracuję niedaleko Pińczowa, często mijam moją szkołę 😉 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×