Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królowa marysieńka

Jaki jest pan Strzelec?

Polecane posty

Niestety coś wiem na ten temat. Tyle, że już nawet tak bardzo nie chodzi o tę swobodę, jako wodnik też jej potrzebuję, ale kurcze blade, w wieku 32 lat możnaby już trochę ustabilizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z lutego jestem z mężem wiele lat i naprawdę czasem az się dziwię, że się tak super odnaleźliśmy i dobraliśmy :) co do odpowiedzialności, to mój strzelec jest bardzo odpowiedzialny - w ogóle to naprawdę wyjątkowy facet. Brat tez jest strzelcem i też musze powiedziec, ze całe życie się świetnie dogadywaliśmy, byliśmy swojego czasu najlepszymi przyjaciółmi, wspólne twarzystwo, zawsze razem, zero kłótni od małego. Tez jest fajnym facetem i dobrym mężem dla swojej zony, chociaz już troszeczkę bardziej nieokrzesany, niż mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mój brat, chciaz jest bardzo za rodziną, potrzebuje tej wolności i swobody, o której piszecie. Mocno ucieka w sport, dlatego czasem brakuje go w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królowa marysieńka, a Ty jestes ze stycznia czy z lutego? mój maz też bardzo lubi sport, czasem dostaje wiatr w żagle ;), ale on jakoś racjonalnie do tego podchodzi i godzi ze wszystkim innym, a brat to istny żywioł - jeśli nie może być czynny, to az go nosi po domu, nie mozę sobie znaleźć miejsca. Nawet pracę ma z tym związaną, bo nie było szans, żeby robił coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może lepiej się ze sterzelcami dogadują lutowe wodniki, bo ja naprawdę nie wyobrażam sobie stworzyć lepszego związku z kimś innym i z bratem tez zawsze była jakaś wyjątkowo fajna więź. Natomiast zauważyłam, ze nie bardzo mogłabym się pogodzić z wagą, a okazuje się, że prawdopodobnie moje dziecko będzie spod znaku wagi :D Może się nie sprawdzi i się będziemy jednak świetnie dogadywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, to miło "słyszeć" :D ja w październiku będę miała malutką wagę :) ależ nam sie znaki zodiaku w rodzinie zazębiają :) - niezły zbieg okoliczności heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelce to świetna para
dla bliźniąt fajne chłopaki generalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
Jaki jest pan Strzelec? - do dupy zawsze wolny i patzry na swoj czubek nosa nie na innych, liczy sie dla neigo jego swoboda jego zdanie ..a kompromis uznaje owszem ale jesli jest po jego stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu się zgodze - mój maż, strzelec ze skorpionami całe zycie toczy istną walkę. Nie mogą się zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z punktu widzenia lwa...boski sex- dwie zbyt silne osobowości- huśtawka emocjonalna, ciekawie ale niezdrowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako skorpion dogaduję sie ze strzelcami facetami ale tylko i wyłącznie na stopie koleżeńskiej - partnerstwo odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna taka kobieta waga
Witajcie, Ciekawy temat. Klaudko, ja jestem wagą, a mam syna strzelca:) Ale do rzeczy. Mój synek jest jeszcze mały, jest z 18.12 i jak do tej pory to mogę na jego przykładzie powiedzieć chyba tyle, że strzelce są bystre i niesamowicie żywiołowe, mają energii za troje:) Zaglądnęłam tu jednak z innego powodu. Z powodu pewnego strzelca (10.12), dorosłego faceta, nie jest moim mężem. Moim mężem jest bardzo ciepły byk. Ten facet jest moim kumplem. Po jego przykładzie mogę powiedzieć, że facet strzelec może być absolutnie takim facetem, jakim tylko chce, jeśli mu bardzo na tym zależy. Jest to mój bliski kumpel i wiem, że potrafi być bardzo uczynny i szczery, a potrafi też kręcić ile wlezie i wręcz kłamać. Potrafi pracować za dwóch i nie oczekiwać zapłaty, a potrafi być też niesamowitym materialistą. Potrafi być w oczach swojej żony troskliwym, oddanym, wiernym mężem, dbającym o dom i dzwoniącym do żony co godzinę, równocześnie niestety umawiąjac się z innymi kobietami, obsypując je komplementami. Znam tego faceta dość dobrze i przekonuję się z dosyć bliska, o tym jaki jest. Ja jestem akurat tą osobą, dla której jest słodki jak miód..., myślę jednak, że do czasu i myślę, że dlatego, ze mu czymś imponuję, bądź podobam mu się... To taki znak i cudowny i diabelski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazaaa
ja jestem baran z 16.04 a moj mężczyzna jest strzelec z 28.11 i jest nam razem super , po prostu :) Swietnie sie rozumiemy , pod kazdym względem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazaaa
a w zyciu :) niezły zbieg okolicznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazaaa
ja i moj mężczyzna jestesmy z jednego rocznika :) i tacy juz troche starsi jestesmy ;) a Wy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×