Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królowa marysieńka

Jaki jest pan Strzelec?

Polecane posty

Gość królowa marysieńka

Czy są tutaj Panowie spod tego znaku i Panie będące w związku ze Strzelcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdguuunddaaa
ja jestem Panią Strzelec, a mój chłopak Pan Strzelec, oj nie za dobrze jest, no oprócz łózka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona strzelca
Ja mam męża strzelca. Pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broń masowego rażenia :( Czaruje wszystko co nosi spódnice. Chłopięca uroda błysk w oku. Ani sie nie obejrzysz kiedy będzie miał Cię w garści. A zaczyna od wkurzania Cię - bo złosć to już jakaś emocja. A potem ni z tego ni z owego ten uroczy chłoptaś znika zostawiając na swoim miejscu jakas paskudną poczware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdguuunddaaa
Zawsze Obca zgadzam się w 100% czaruje każdą jaka się nawinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona strzelca
Mój mąż to chyba w takim układzie nie jest strzelcem. Albo ja jestem meganaiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puellaexfabula
Znam sie nieco na astrologii i naprawde mowie Wam, ze trzeba poznac ascendent i caly uklad domow i planet i aspektow, zeby cos o danej osobie powiedziec; sam znak sloneczny to za malo stanowczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puellaexfabula
strzelec ktorego znam ja akurat odpowiedzialny nie jest; to typowy hedonista i piotrus pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruś Pan, no, no. I niech mi ktoś powie, że znak zodiaku to stanowczo za malo. Jak to czytam, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że znak zodiaku to naprawdę dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puellaexfabula
królowa... -> ja TEGO strzelca znam juz na wskros, poza tym mam jakiego kosmogram i dzieja sie w nim naprawde niefajne rzeczy, ktore co gorsza maja odzwierciedlenie w rzeczywistosci; na tym przykladzie moge jeszcze rzec ze to typ sportowy, lubi zabawe, nie znosi rozmow na trudne tematy - ucieczka od problemow; rowniez niezly kretacz i niepoprawny optymista; materialista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam strzelca w domu :) ciepły, kochający, czuły, trochę pantofel ;) czasem leniwy ale to chyba cecha mężczyzn :) ogólnie nie zamieniłabym go na innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puellaexfabula
relacja strzelec - wodnik jest jedna z lepsza; jako ze strzelec nie znosi kobiet o nastawieniu prorodzinnym, dluugo dojrzewa do tego typu stablizjacji zyciowej; a ujmujac stereotypowo pani wodnik z wladztwem w uranie jest osoba niezalezna, ambitna i taka partnerka stawiajaca wyzwania, jest marzeniem strzelca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puellaexfabula
Franka, moze Twoj strzelec ma asc w pannie lub w koziorozcu albo w raku to by wiele wyjasnialo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puellaexfabula
jak juz mowilam, bez dokladnych dat urodz i miejsc to wszystko jest wrozenie z fusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puellaexfabula
Ja bylam ze strzelcem, sama mam asc w strzelcu i nic nam to nie dalo, bo wiele zalezy od aspektow planet w horoskopie porownaczym. nie mowiac juz o aktualnych tranzytach planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz jest strzelcem i jest świetnym mężem i ogólnie super facetem - nie wymieniłabym go nigdy na żadnego innego :) Bardzo lubię ten znak u mężczyzn, chociaz nie wierzę, żeby była jakakolwiek zaleznośc międzi znakiem zodiaku, a osobowością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"relacja strzelec - wodnik jest jedna z lepsza;" dodam, ze właśnie taka parą jestesmy: strzelec-wodnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka27-> gdybys zglebila temat astrologii to zmienilabys zdanie:) Wasze przyklady sa wlasnie dowodem na to, ze znak zodiaku to za malo - bo charakterystyki sa rozne, odmienne. wazny jest caly kosmogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królowa-> to prawda, zgodze sie; kochanek wysmienity, jako przyjaciel tez sie sprawdza, ale taki niedojrzaly do zwiazku; potrzebuje mnostwa wolnosci i swobody (zbyt duzo) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×