Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zenon-jj

Jaki samochód najlepszy na wesele?

Polecane posty

Gość zenon-jj

Jaki samochód wybrać biały czy czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufffffff
SREBRNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliaaaa
czarny mercedes! my takiego bedziemy mieli:D aaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina tina
Sinokoperkowy róż! Ludzie ależ Wy macie dylamaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi znowu podobaja się jasne: biały, srebrny. Czarne samochody są eleganckie ale niezbyt pasują mi do ślubu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jaką bedziecie mieli dekorację na samochodzie. Jeśli samochód bedzie udekorowany sam w sobie (np. jakis stary ford z lat 20-tych, my takiego chcielismy jednak nie wyszło) to nie potrzebujecie zadnej dekoracji. Jeśli dekoracja będzie jasna to oczywiscie samochod ciemny. My mielismy Audi Q5, cienografitowe, a jako dekoracja biały tiul , z białym bukietem i dekoracjami na klamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy czarne audi A6 ale to z tego względu, że to brata auto, ładnie wygląda, nie raz widziałam jak własnie takimi do ślubu jechali, więc stwierdziliśmy, że będziemy mieć jeden wydatek mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
dlugi bedzie aluzja dla kolezanek no chyba ze one wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my pojedziemy czarnym
cryslerem c300. czarny samochod mi się najbardziej podobał. na ślub w sam raz. Elegancki. a co niby kolor się źle kojarzy? ja karawany tylko srebrne i "szampańskie"widuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janis-2
a ja bede miala czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zakochanych :) Chciałbym uprzejmie prosić o wypełnienie poniższej ankiety. Dotyczy ona spraw związanych z wyborem samochodu do ślubu. W niedalekiej przyszłości planujemy świadczyć usługi wynajmu luksusowych samochodów na terenie województwa łódzkiego. Państwa zdanie jest dla nas bardzo ważne. http://www.wbadanie.pl/ankieta/213844642/ pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko o
126 p ewentualnie 125 p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorsRelax
Zawsze może byc Pani Młodej Biały a Pana Młodego Czarny lub odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest fajna wypożyczalnia takich aut w Lipniku, na FB jest ich oferta - www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 . Ogólnie mają 3 auta plus busa do wożenia gości. Wybraliśmy czerwonego Mercedesa CLA i sprawdził się bezproblemowo. Auto przygotowane, wysprzątane, w stu procentach sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyru47
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×