Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marenad

Dieta płaskiego brzucha

Polecane posty

Gość ktoś ze mną??
Halllllo jest tu jeszcze ktoś?? Przymierzam się do tej dietki ale nie chce sama ktoś chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziorek
Hej. Czytałam trochę na temat tej diety i zaintrygowała mnie. Moim wielkim problemem jest oponka ale nie jest strasznie duża tylko do mojego wzrostu 158 to trochę szpeci. Wagę mam w sam raz tylko ten brzuchol. Zakupię książkę i zobaczę czy warto.. chrome://newtabhttp//www.weltbild.pl/dieta-plaskiego-brzucha_p3646965.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhytjhyft
Ja schudłam dzięki Yerba Mate ( i chudnę dalej;) ). Polecam szczególnie tą z boldo, fajnie działa na trawienie i dzięki temu brzuszek robi się płaski;) Yerba pomogła mi w walce z kompulsywnym jedzeniem i podjadaniem ;) W zasadzie pozbyłam się obu problemów, jem regularnie, między posiłkami popijam Yerbę, żeby dostarczyć energii, witamin. Super rzecz, Yerba sprawia, że jedzenia już nas tak nie interesuje jak wcześniej ;) No i do tego mnóstwo witamin! To jedyna rzecz, jaką moge polecić jako wspomagacz odchudzania (wszelkie tabletki, diety cud, herbatki i toniki oczyszczające za mną-szkoda kasy). A Yerba jest tania i wydajna ;) Paczka 500g już za 15 zł ;) Jak jeszcze ktoś porzuci kawę na rzecz Yerby, to w zasadzie wyjdzie mu taniej w miesiecznych wydatkach ;) Tu macie odchudzający skład Yerby: http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anietciaa
moze jest ktos na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta swieta i .... pare kilogramow za duzo. Szukam partnera do odchudzania :) z ktorym codziennie wspieralibysmy sie i dodawali otuchy w "ciezkich" chwilach :) Diete postanowilam rozpoczac 2 stycznia- wtedy to juz napewno znikna z lodowki swiateczne i sylwestrowe kaloryczne potrawy! Czekam z niecierpliwoscia na odzew. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć AAlisaa:) ja ruszam od środy, tak więc jak najbardziej mogę do Ciebie dołączyć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvhbjnm
MÓJ SPOSÓB NA MAŁY APETYT ! Jedyne, co odchudza to umiarkowane jedzenie i dużo ruchu ;) Tabletki, żele, dziwaczne diety itp to tylko sposób na zarobienie na epidemii otyłości. Jednak jeśli ktoś ma słabą wolę i uwielbia jeść, to zdrowe odżywianie może mu przychodzić z wielkim trudem. Tu może pomóc Yerba Mate, która hamuje apetyt, daje uczucie sytości w żołądku, przyspiesza przemianę materii i oczyszcza z toksyn, pijąc Yerbę łatwiej wytrzymamy na diecie- ba, nawet nie zauważymy, że na niej jesteśmy, bo zwyczajnie nie będziemy głodni ;) do tego pobudza lepiej niż kawa, więc jest świetna do nauki ;) Energia, odchudzanie, koncentracja, mnóstwo witamin, magnez, żelazo, potas... Polecam ;) Z autopsji mogę potwierdzić, że faktycznie nie chce się jeść. Schudłam mimo woli, bo pijąc Yerbę, mój żołądek nie domaga się jedzenia zbyt często ;) A kawa już dawno poszła w odstawkę ;) Więcej info o Yerbie przeczytacie na tym blogu ( ma tyle właściwości, że nie dałabym rady tu wszystkiego napisać ;) ) :http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliosanka
Witam. Chciałam przestrzec wszystkich przed bardzo głośnymi ostatnio tabletkami na odchudzanie- jeśli nie myślisz o tym, to dobra twoja :) Jeśli się zastanawiasz- wejdź koniecznie na tą stronę (mnie uratowała przed moją głupotą) http://blog.marcinkubiczek.pl/?p=778&cpage=1#comment-453 LUDZIE IDŹCIE PO ROZUM DO GŁOWY!!! Nawet stronę zrobili dla picu, szkoda tylko że jak włączysz cokolwiek z menu to i tak wyświetla ci sie ta sama podstrona z reklamą... np w dziale biznes... no i naprawde nikomu to nie podpadło??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ma
jakies osiagnecia po diecie plaskiego brzucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowka
Jest ktos jeszcze na tej diecie???? Zaczynam od poniedzialku, razem latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA NIE MAM ROZPISKI KSIAZKE POZYCZYLAMI I NIE MAM DO TEJ PORY Z POWROTEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowka
W necie jest duzo informacji a jak dobrze poszukasz to ten 4-dniowy antywzdeciowy jest chyba w calosci, nie wiem czy nawet nie w tym watku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki , zaraz poszukam'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam na necie. opis 4 dniowy ale na obiady sa koktaile, a na kolacje miesko, itd , czy to n ie pomylka w opisie? czy tak ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowka
Tak, to chyba tak po amerykansku :) Rozpoczelam, zjadlam sniadanko, wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co jest ktos na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowka
No jakze? Przeciez pisalam- od wczoraj jestem na diecie. Da sie wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowka
Trwam, dzisiaj 3 dzien antywzdeciowego, niestety skonczyl mi sie urlop i musialam isc do pracy a te france, chyba specjalnie, trzymaja talerze z ciastem na wierzchu! Ciezko ale daje rade. Poki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie daj sie:) juz sie zbliza 4 dzien , szkoda by bylo go zaprzepascic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowka
Ciesze sie, ze to 4 dzien. Oczywiscie, ze wytrzymam. Dziewczyny chyba sie zlitowaly, Nie tylko nie trzymaja ciasta ale nawet nie jedza przy mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Właśnie zastanawiam się nad zastosowaniem tej diety. Jak efekty u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowka
Na ja odpadlam :) Wszystko jest fajne na tej diecie ale ja nie daje rady 4 posilki po 400 kcal. Wszystko sie we mnie buntuje. Pewnie, ze moglabym zwiekszyc ilosc posilkow byle nie przekraczac tych 1600 ale tu sie nic nie dzieje, mysle, ze gdyby bylo pare osob na watku, nie zlamalabym sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie chcę zacząć ale boję się że nie wytrzymam, najgorsze są pokusy jak gotuje dla dzieci. Uwielbiam zupy i placki. Miałam nadzieje odnowa że tobie się udało i jakieś efekty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowka
No niestety, qwielokrotnie rozpoczynalam te diete, bylam zafascynowana ksiazka ale nigdy nie przeszlam tak w 100% tych 28 dni, zawsze oszukiwalam. Jestem pewna, ze udaloby sie ale przy pomocy aktywnego forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra rozpoczynam te diete. Moze jest ktos na niej? Razem razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to bardzo nisko calorczne posiłki więc jeżeli chcecie pozbyć się brzuszka tylko dietą to spoko ale nie zdziwcie się jak potem będzie wam skóra wisiała. Żeby ujędrnić skórę i mieć ciało ładnie pokryte mięśniami tak by nie przypominać szkieleta to potrzebne są ćwiczenia. Kobiety które chcą odchudzać się samą dietą pokazują że nie mają pojęcia co robić dlatego warto odwiedzić jakąś dobrą siłownię ja trenuję w Saturn Fitness na Bielanach bo mają tam najlepszych trenerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×