Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stazystaaaaaa

wynagrodzenie na stażu

Polecane posty

Gość stazystaaaaaa

Mam temat na OGÓLNYM, ale nie otrzymałem odpowiedzi dlatego piszę tutaj. Jestem na stażu i co miesiąc dostaję pieniądze urzędu pracy jak dowiedziałem się z forum powinienem dostawać zawsze tę samą kwotę. Ale wysokość mojej pensji wynosi tyle ile przepracowałem dni. Tak więc w maju urząd pracy obciął mi wynagrodzenie za kilka dni wolnych. Tak samo obawiam się, że kwota zostanie zmniejszona, bo i w czewrwcu byl dzien wolny. Nie chodzi mi o dni wolne, ktore sam biore tylko o dni ktore ustawowo sa wolne od pracy. Dowiedzialem sie na innym forum, ze nie powinna kasa zostac mi obcieta. A wiec pytam czy rzeczywisice nie powinna i czy mam prawo rzadac calego wynagrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazystaaaaaa
Jeśli miał byś w umowie o pracę wyższą kwotę, a dostawałbyś mniej to cieszył byś się? Nie sądze. Jeśli mi coś przysługuje, a ktos bezprawnie mnie pozbawia tej kasy to nie będe się cieszył. 700zł to nie jest dużo, a jak dostaje 550 to już w ogole chyba mam prawo tylko do tych 700zł? Dlatego chce wiedziec czy rzeczywiscie mam prawo, bo wiekszosc osob twierdzi, ze mam, ale chce opinii osob ktore na pewno wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam że robią bezprawnie
Ja pracuję za stałą stawkę ( ale nie na stażu) . Oznacza to, że niezależnie od tego czy było 20 dni roboczych w miesiącu czy 22 ZAWSZE pensja jest tak sama. Także uważam że skoro staż jest na takich zasadach, że pensja jest stała to powinna ona być niezmienna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjj
wymagrodzenia za staż jest stałe i zawsze wynosi 670zł z groszami na ręke - zgłoś się do UP i wymagaj wyjaśnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×