Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hej dziewczęta: ja właśnie szykuję się do gina na monitoring. Ascha szczuplutka jesteś wiec dwa kilogramy wiecej ci nie zaszkodzą :) sama jestem ciekawa czy była ta owulka czy też nie, za 45 min wszystko stanie się jasne :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania pisz po powrocie jak tam owulka:) Oj kiki obys nie miala racji:O Ascha ty ostatnio nie pilas zbytnio wiec co tam..teraz piwko nalezy sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka a gdzie ty sie podziewasz???? Katarynka a jak twoje wyniki histopatologiczne,wszystko ok? bo nie pamietam czy pisalas o nich czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem , ludzie to sa dziwni , na prawde , kompletny bark edukacji w zakresie sesku , prokreacji i planowania rodziny , eeeeeee szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka, owulka była, bo lekarz dokładnie mi pokazał moje jajniki na usg i był płyn w zatoce Dauglasa - pozostałość po pękniętym pęcherzyku. Wzięłam już pierwszą tabletkę luteiny doustnie, na wyniki powiedział że są w porządku. Luteinę mam brać 3 x 1 przez 10 dni. Pokazałam mu skład ziół które zakupiłam dla mnie i Fragolki i powiedziałam że w przyszłym cyklu chcę spróbować z ziółkami :) powiedział, że ok. No i cóż, mam iść po @ znów do kontroli i znów będzie monitoring. To tak w skrócie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllllooo
do mani i co to ma dac w sprawie poronienia.skoro zaszlas 2 razy-wiadomo,ze owulacje mialas..co to za lekarz?? moglabys dac jego nazwisko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja ci zycze obys @ nie dostala..ha ha:) i dalszy monitoring nie byl potrzebny:P Fragolka ...buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi - ja sie na razie nie mogę starać, dopóki nie wydłuze mojej fazy lutealnej, bo w moim przypadku najprawdopodobniej to niedomoga lutealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barani łbie , czyli lolllooooo , idź sie doucz, bo może nie wiesz ale zbyt wcześnie podana luteina może zablokować owulację i spowodować gorsze rozregulowanie organizmu, dlatego zanim się poda luteinę trzeba mieć pewność że wystąpiła owulacja... Sisi - tak w tym cyklu luteina, bo wszystko inne jest ok, owulacja wystapiła w odpowiednim momencie. Dzięki za zainteresowanie :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania nie przejmuj sie pomaranczami...szkoda nerwow i tyle:D Po luteince czlowiek przynajmniej lepiej sie czuje(bynajmniej ja tak mialam) i dobrze ze masz doustne tabletki bo z tymi "tam" vaginalami mozna zwariowac 3razy dziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki dziewczyny :) do juterka Ascha - wymiękłaś po tych dwóch piwkach ??;) buźka kolorowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki i Kargul :D i znów nie mam czasu nadrobić zaległości :( Jutro jadę do krakowa do kliniki in vitro na inseminację. Napiszcie mi proszę jak to wygląda ile trwa i co mam mieć ze sobą. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Oj Fragolinko Ty to jesteś niemożlwa!! A czemu aż tak panicznie boisz się szpitali? haha Nulla trzymaj się!! Ojej ale jestem ciekawa efektu!!!! Jesteśmy z Toba:P Asha pewnie zabalowała nieźle wczoraj!! Dziewuszki milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fragolinka..haha Ja też się w sumie boję lekarzy itp,ale z innego względu-że dowiem się o jakiejś strasznej chorobie;) Ale tak lubię jak przy mnie coś robią :D Ja z kolei idę w sobotę do lekarza.Sisi pytałaś o wyniki hist-pato,ale niestety przez tel nie udzielają informacji! Dziś dzwoniłam do mojego Doktora-Anioła-powiedział,że może odebrać,ale raczej mu tylko kopię dadzą,bo nie mogą. Takze będę musiała do Katowic znów jechać:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inseminacja kosztuje ok. 500 zł. A nie wiem ile będzie trwało to wszystko. Z tego co mi mówili w tej klinice to od 2 do 6 godzin. Nie wiem od czego to zależy. Trzymajcie się cieplutko. Jak wrócę to się odezwę. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Nie pisalam bo nie bylo mniew domu;) Nulla nie ma sie czego bac! Jak juz möwilam ja robilam inseme 5 razy,chyba juz pisalam jak to wyglada. Idziesz z mezem do kliniki,on oddaje nasienie. W laboratorium odwirowuja to i po 2 godz wstrzykuja ci przez cewnik czy cos podobnego do pochwy. Lezysz na samolocie jeszcze pare minut i to wszystko. Jedynie co jest nieprzyjemne gdy wkladaja ci gleboko cewnik,ale o niebo lepsze niz hsg! Nulla ja radze potem wieczorem albo nastepne 2 dni pomeczyc meza. Ja zaszlam jak po insemie jeszcze wspölzylismy. Zycze powodzenia i trzymam kciuki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Nulla sama inseminacja trwa moze jakies 5-10 minut...jest bezbolesna nic sie nie boj,potrzebujesz tylko meza:P Jak juz to mozesz troszke w kolejce poczekac,ale nie wiem jak tam to organizuja w twojej klinice? Ja jak jezdzilam to chwilke czekalam na przyjecie,pozniej maz robil przyjemnosc:P a ja juz czekalam pod gabinetem,zaraz jak przyniesli mezusia "plyny"...wolali na inseminacje.Po wszystkim jakies 10-15 min polezysz na fotelu i do domciu. Koszul czy innych pidzam nie potrzebujesz:D Ja lerzalam przewaznie 2 nocki w klinice i czekalam az beda pekac pecherzyki...poniewaz nie oplacalo mi sie co dzien jezdzic tyle km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co z wami jestescie? Katarynka to wyniki na bank OK:D Kurcze ...jutro dziewczyny to ja kciuki za Nulle trzymam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka teraz nie ma co sie bac szpitali...medycyna idzie na przodu:) juz po zabiegu nie ma potrzeby przebywania tam kilka dni...przewaznie w ten sam dzien puszczaja do domku:D I nie tna brzucha z byle powodu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jadlyscie kiedys do obiadu-zamiast ryzu,kaszy,pyr, chleb smazony na smalcu??Matko wlasnie sobie zrobilam,bo jak bylismy ze znajomymi w restauracji,to takie cos podali!! Przepyszne,a i stary chleb sie nie marnuje;) A jak mi juz -niejadkowi-smakuje,to Wam tez bedzie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama tez w jajku robila kiedys. Dzis mnie naszla ochota na takie cos:) Pychaa! Mi ustalo niemal calkowicie plamienie i przestal bolec brzuszek jak na okres! a wiecie co mnie zastanowilo? Niedawno poczulam w buzi smak krwi,taki zelazny!! Obejrzalam kazdy zabek po kolei,wyplukalam buzie plynem i nic-ani kropli krwi!!!Obrzydliwe uczucie. Wklikalam w goooglach,a tam ze tak mialy niektore,zanim jeszcze nie wiedzialy o ciazy! Haha Ale to by byly jaja! Boje sie,ze los jest az tak okrutny,ze plata mi takie figle.Niemniej jednak za tydzien zrobie sobie test! Choc nie wiem czy to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wdomu tez tak sie robilo chleb ale jesczcze obtaczalo w bulce tartej jak schabowego;) Jak pecherzyk nie peknie to ok,bo nasienie w kobiecie moze dzialac wiele godzin. I dlatego tez powinno sie nastepnego dnia tez przespac z mezem. Czy pecherzyk wkrötce pecknie widza po tym jak duzy jest na usg,i po hormonach w krwi. Gdy hormon ma wysoki poziom to znaczy ze nedlugo peknie. Jednak nikt nie moze przewidziec kiedy dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wátpié,ze sié udalo,gdyz tylko 2 razy byly przytulanki i to na 4 dni przed i na dzieñ przed owulacjá!! Bardzo sié bojé czy sobie nie zaszkodzilam tymi przytulankami-wiecie,czy nie za wczesnie?? :( Ale ja taki niecierpliwiec jestem. Fragolcia jesli chodzi o Nulle,to wydaje mi sie,ze to nie ma znaczenia,bo jak jest owulacja nawet na dzien przed,to chyba i tak powinno sie udac???Plemniki dlugo zyja tam w srodku! A co do stref w Ameryce-kiedys pytalas. USA sá wielkoscia takie jak cala Europa,dlategotez objmuja 4 strefy czasowe!! Roznica w stosunku do Polski wynosi od 6 do 9 godzin:D To tak a propos-odp jako Geograf:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×