Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Dziewczynki dzisiaj kafe jest powolna. Ide poogladac tv w lözku z moim przeziebieniem. Do jutra.Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chce mi wysylac postöw:( Robie 3 podejscie. Ide sie polozyc z moim przeziebieniem przed tv. Do jutra.PA pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, gdzie jesteście?? Ja czuję, ze dziś o 12 miałam owulkę, poczułam się dziwnie w podbrzuszu i miałam śluz płodny z dmieszką krwii. Wiec mam nadzieję, ze moje spostrzezenia zostana jutro potweirdzone przez lekarza. Ascha - mam nadzieję, że to niedomoga lutealna i ze to łatwo sie leczy... mam nadzieję Napiszcie dziewczynky, kurcze a mi to wczorajsze winko tak zasmakowało ze wysłałam męża do sklepu :D leczo wyszło chyba ok, tylko posmakowałam, a tak jak mówiłam będzie na wtorek... no i finał jest taki ze pije teraz znów chilijskie wytrawne... a wy coś dziś siorbiecie ??? w sumie jest weekend ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki:) Fragolka my mamy 600 km. Alez jestem ciekawa waszych wynikow...wychodzi na to ze rowniez nie mam prawidlowego badania poziomu cukru. A mozecie napisac jak objawia sie niedomoga lutealna?? Mi zawsze wydawalo sie ze 2 faze mam nie tak...ale zobaczymy. Tydzien temu poczytalam topik sary i wiecie jakos dziewczyny na tym topiku szybciej od nas pozachodzily....mam marzenie aby i u nas cos sie ruszylo:) Lekarz powiedzial ze jesli nie chce nie musze w tym cyklu brac duphastonu a ja sie jeszcze zastanawiam,nie wiem co robic:O Na chrzcinach bylo dobrze...moj napil sie zdrowo:P Ja nie moglam bo kierowalam,i do tego piesek spal w bagazniku po kastracji..balismy sie zostawic go samego.Bidulka jeszcze boli,wczoraj na noc dostal lek uspokajajacy i widze ze przespal cala noc spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny dziewczyny, myslałam ze pękł mi wczoraj pęcherzyk i że wystąpiła owulka, a tymczasem dziś temperatura nie wzrosła, nie wiem co jest grane :( idę dziś na monitoring, to się dowiem co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja wczoraj bylam taka senne ale do 1 30 ogladalam tv i dzisiaj znowu jestem zdechla. Fragola ja mam do domu ok 450 km;) Chyba niedlugo sie wybierzemy. Z ta luteina ciekawe,moze tez mam niedomoge. A jak to sie bada,progesteron w drugiej polowie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu dobrze ze masz mozliwosc sprawdzenia czy pekl,bo möj gin nie chcial robic usg bo tego na usg nie widac. Ale konowal co? Podstawa miec dobrego gina bo tak mozna 7 lat sie leczyc jak ja i nic!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilę mnie nie było a Wy tyle naklikałyście :) Nie mam czasu nadrobić zaległości. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolcia a masz też prawidłowe wyniki?? Ja robiłam w 14 dc prolaktynę i wyszła mi 19,91 (norma: 1,3-25) co o tym myślicie?? A glukoza 91 (norma:65-110), TSH -1,844 (norma: 0,27-4,7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) na tych wynikach to ja sie nie znam..:( a ciekawa jestem jak moje wyszly? Bede w klinice to spytam bo tez mi nic nie powiedzieli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znajomi odjechali:)Ale fajnie było z NIMI:D naprawdę.. Sisi ale fajnie,ze miło wspominasz ten wypad do Polski!! Jeżeli chodzi o tę fazę lutealną,to wystarczy jakbyście mierzyly temperaturke-od razu widać czy jest niedomoga czy ok.Ja z hormonami mam wszystko ok. Co do owulki-Mania-temperatura nie musi skoczyć tuż po pęknięciu,a 1,2 dni po! Mi akurat tak cały czas skakała,a w tym cyklu od razu po bólu,więc najważniejsze i tak jest czy w ostateczności po 1 dniu skoczy czy do końca okresu będzie niska-co z kolei świadczy o brakuowulacji!No i jak mierzysz temperaturkę i masz mniej niż 11 podwyższonych temperatur,to jest wtedy niedomoga lutealna:) Co do plamień przedmiesiączkowych-ja miałam takowe często i naprawde nie świadczyły one o niedomodze.Ale też u mnie mogły być wynikiem polipów! Poza tym czekam cierpliwie na rozwój wydarzeń.Czułam wczoraj i przedwczoraj skurcze okresowe i już się przeraziłam,że jakieś zakażenie od operacji mi się wdało :( Nie nastawiam się zbytnio na żadne rewelacje.W sobotę idę do gina.Zobaczymy co i jak. 3majcie się!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi brakowało Cię tutaj!! Kochana.Buziaki Ja postanawiam sobie,że nie będę się denerwować,bo wszystko mnie ostatnio wkurza,zwłaszcza kafe. Asha 3mam kciuik aby wszystko się Tobie powiodło! Kiki buziaczki i 3maj się również,nie poddawaj! Buźka dla wszystkich!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka ty sie dobrze czujesz???? Znow ci glupoty po glowie chodza:O co do temperatury juz mysle ze nie ma sensu bym mierzyla bo jestem juz po owulce a w nastepnym cyklu na zastrzykach wiec i tak mi nic nie da . Ale jak nie wyjdzie to faktycznie zaczne mierzyc.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dla odmiany mierzę się 2-gi cykl, to ciekawe co piszesz Katarynko o tej tempce, tak czy inaczej dziś będę mądrzejsza :)) Fragolcia - a co Ty masz dołka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sobie przerwe w domowych pracach. Mam dola i wypilam piwo i juz jestem podchmielona;) Tez sie zastanawialam co moglo wkurzyc katarynkeee? Fragola ty napewno nie:) Nie möw ze sie przyplatalas,bo jakbys ty nie pisala na forum to by nikogo nie bylo:) Kataryniaa bardzo ciekawe to o tempereturze,niestety nie dla mnie bo ja nie mam owulacji:( A na kafe jak to w zyciu rözni ludze,rözne rzeczy pisza.Raz jest fajnie raz ktos wkurzy.Takie zycie;) Ja dzien zaczynam i koncze z wami;) Möj kartofel ostatnio stwierdzil-widac ze wy to sie lubicie na kafe. No,powiedzialam-i cukrujemy sobie non stop,tak zeby oslodzic to gorzkie z natury zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka nie denerwuj sie ! zobaczysz ze nastepny cykl bedzie normalny!!!!🌼 Nie dasac sie tutaj ,tylko dzialac,dzialac,dzialac:D Dziewczyny ja tez w kazdej wolnej chwili do was zagladam:P I nawet mysle ze to moje nastepne uzaleznienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mojw wszystkie skarby!!! Jestem taka chora szczekam jak pies ide sie zaraz położyć Fragola ty masz doła?no nie mogę w to uwierzyć myślałam że chociaz ty jedna dajesz mu rade :)głowa do góry jutro bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sisi ja też jestem uzależniona bo kiedy mogę to tez tutaj zaglądne nie zawsze pisząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie jestescie!sisi Ascha katarynkaa fragola zadra nulla Mania -piszcie bo się rozchoruje jeszcze bardziej !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kiki ze zagladasz bo to w koncu twoj Topik:D Kuruj sie kochana,pogoda nam teraz nie sprzyja niestety....wszyscy jacys przybici lub przeziebieni:O Ja dzis nawet jeszcze walizek nie rozpakowalam.....i na obiad zrobilam tylko zurek z torebki:P... Zaraz Ulka brzydulka sie zacznie :D moze choc pozamiatam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz doczytalm i potlumaczylam...dziewczyny ja faktycznie mam PCO-musze powaznie pogadac z tym moim doktorkiem:O Adziwne bo objawow wyraznych nie mam?? zero owlosienia meskiego ,otylosci itd.... Kiki ogladasz brzydule???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sisi oglądam Ulke to mój serial! Wiesz co?to że masz pco to nie myśl sobie że masz być zarosnięta od stóp do głowy kochana to wszystko z czasem ... ja też nie miałam ale z biegiem lat no i leczenie daje swoje zobaczysz jeżeli tylko to masz sisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak doktorek zdiagnoozował że mam pco to potem czytałam co to za choroba że owłosienie wszędzie itd itd a ja nie miałam a po jakimś czasie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JesteM;) Pije 2 piwo. kartofel zjadl na obiad tortelini w sosie pomidorowym i salwte. ja zastanawiam sie nad obiadem bo znowu przytylam,pomimo fitness:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w aptece wykupilam syrop glukozowy do badania cukru. I kupilam multivitaminy mezowi na nasienie. Ciekawa jestem czy bedzie regularnie lykal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×