Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Nr gg jest dostepny na nk;) A gdzie mania? U reszty dziewczyn chyba lepszy tv program ze nie siedza na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul to ty z druga polöwka idziesz do hotelu pobaraszkowac? I skarpety sam sobie pierzesz? Widze ze az taki Buhaj i macho nie jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam do robienia??? koleżanki pojechaly pić nie chciały więc co fotkami się bawie jakieś ale??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajno że ci się podoba teraz wasza kolej!!katarynkaa jak po fryzjerze pokaz się!!ascha dodaj cos?halo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynia nie byla u fryzjera,bo kolezanke oszpecil i sie boi. A ja bez makijazu fot nie robie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam stracha cos pic bo non stop badaja mi krew i boje sie ze wykryja.A powiedzialam ze jestem abstynentka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja dzis popijam z mężem chilijskie wino lekko wytrawne o wspaniałym smaku i rubinowym kolorze ...mniam :) Isla negra niedroge - od dziś moje ulubione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - jutro cię badać nie bedą, wiec w sobotę mozesz zaszaleć :) do poniedziałku wyparuje, przeciez nie bedziesz ciagnąć wódeczki litrami hehe ... nie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka a nie widzialas moja pyre na nk? Jak chcesz zobaczyc go dokladniej to wejdz na jego strone;) U cieszy sie z komentarzy pod fotami,he,he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Fragolcią naraz piszemy U mnie Ascha masz napisane w stopce jak było: ciąże zakończyły się na przełmie 5/6 tygodnia, dla mnie pozytywny test nie oznacza już radości to dopiero początek niewiadomo jeszcze czego... ale co tam, prawo jazdy zdałam za 3-im razem to moze i teraz za 3-im razem uda się donosić ciążę?? Oby... :) ostatnia lampka winka :( Ja dziś wreszcie w kuchni poszalałam - zrobiłam kebaba z kaszą kuskus - mąż był w niebowzięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
möj kartofel ma te samo nazwisko i Robert na imie. Smial sie ze chcecie lookac do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie: winko było uzyte do mieska do kolacji które sie w tym winku dusiło no i jak było juz otwarte to pijemy ... ale już się zaraz kończy.. :( Fragolcia - a ku pamieci o tobie kupiłam dziś tez piwko włoskie Peroni - znane jest we włoszech czy jak?? Właśnie saię chłodzi w lodówce - i nie wykluczone że je dziś siorbniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczko - właśnie sobie przypomniałam ze dałaś mi przepis na leczo. Zaraz go odnajdę i jutro zrobię. Kupiłam dziś trochę warzyw, miedzy innymi cukinie, bakłażana, pieczarki, paprykę też mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Carrfur `rze :) nie było najtańsze, prawie 4 zł ale chciałam spróbować...myślę że dizś zostanie rozpracowane, poczuje się jakbym była w Italii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kilka dni temu zdolalam tylko pöl piwa wypic bo mi nie wchodzilo. A tydzien temu na pseudo weselu wypilam 2,5 drina;) popalilam tez co nieco dla towarzystwa. Ja oczywiscie nie pale na codzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki - z przyjemnościa ale ja nie chcę publicznie podawać info o mnie, wiec czekam aż truskaweczka da mi namiary na ciebie na nk lub vice versa i sie zaprosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×