Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Fragolinka wiem.Zbyt dlugo doznawalam rozczarowania,by teraz cieszyc sie przed terminem @!Ciezko mi jakos w to uwierzyc!Chyba dopiero jakbym brzuch zobaczyla,to uwierzylabym :) U nas padal snieg!!!!!!!!!!!!!!! Zimno niesamowicie!Myslicie,ze wypada zalozyc juz kurtke zimowa?Taka za tylek??Ja taki zmarzlak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie pytam,bo juz mi zimno w jesiennej kurtce! A do fryzjera nie idé,bo kolezanka byla tam w piátek i tak ja urzádzila,ze biedna zalamana jest:) Za 2,3 tyg jadé do swojej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi robiono inseminacje 2-3 dni po rzad...az do pekniecia pecherzyka..jesli bedzie koniecznosc to nulli moga zrobic rowniez na 2 dzien:)(dokladka:P) Katarynka zawsze jesli wynik budzi podejrzenia od razu powiadamiany jest lekarz prowadzacy ...nastepnie on niezwlocznie sie z toba kontaktuje,wiec jesli wyniki juz sa tylko nie chca ich zapodac...wiadomo ze jest OK:D Ja tez juz w kurcinie chodze..narazie jesiennej..ale w miare ciepla...juz chyba pora bym z szafy cos nie cos powyciagala:I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam na razie ..mam dzis troszke pracy w domu..pranie ,podlogi ...itp:U Odezwe sie wieczorkiem milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziéki sisi:) A ja ciágle rozmyslam czy jakiego raka tam nie mialam! takze sié juz cieszé!! Reszta jest malo wazna! Tez juz bede nosila grube rzeczy,ale bojé sié,ze sie przyzywczajé nadto i potem w zimé nie wyjdé nigdzie! Juz od 2 tygodni nosze emulce-ocieplane welna,a co to bédzie w zimé:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma?:( Ja jestem po obiedzie i czekam pöl godz zeby sadelko sie zawiazalo. I za chwile robie fitness. Chyba od tego sie przeziebilam,bo cwiczylam przy otwartym oknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko nie zrobiłam szarlotki,bo nie miałam margaryny i tylu jabłek:( A tak mi się chce ciasta,ale jak sobie pomyslałam,że ostatnio dużo słodyczy jadłam,to dałam na wstrzymanie.Mam bowiem pewną bardzo rzadką przypadłość,nie mogę jeść niestety słodkich rzeczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,ale ja mam tendencję do pasozytów w przewodzie pokarmowym!!!!!!!!!!! Dlatego niestety nie mogę zbytnio jeść słodyczy i m.in. przez to ciągle chudnę!!Także koło się zamyka!!Niby powinnam jeść kalorycznie,by dobić choć do tych 55 kg,ale niestety muszę unikać słodyczy! Takie zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kataryniaa a jak odkrylas pasozyty,we krwi? Bo muj maz mlöci duzo slodkiego i podejzewamy ze moze miec pasozyty. Ma böl brzucha i bulgotanie a lekarze nie wiedza co jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha kochanie przede wszystkim czujesz,że je masz :P!!! Nie idzie nie zauważyć!!!! Ponadto są we krwi jakieś krwinki kwasochłonne-ja miałam ich za dużo,wyszło w badaniach.Wszystko w środku swędzi i boli brzuch,nie masz apetytu w ogóle i zbiera na wymioty!!! Najgorzej jest nocą-nie można spać! Już wielokrotnie brałam truciznę,ale lekarze zbytnio nie chcą tego przepisywać,bo bardzo szkodzą człowiekowi!!! Dlatego od lutego -ostatni atak pasożytów-jestem na totalnie bezcukrowej diecie!Dużo czosnku jem-tego w tabletkach!! No i sok z ogórków i kapusty kiszonej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to on nie ma pasozytöw bo ma apetyt i moze spac. Oj ,biedactwo katarynia nie wiedzialam ze nie tak latwo to wytepic . Myslalam ze medycyna tak rozwinieta ze wystarczy jakis lagodny srodek lyknac i po klopocie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Oj Asha :) Sama jestem sobie winna! Kocham zwierzątka,całuję,przytulam..Ponadto do lutego jadłam ogromne ilości słodyczy!!!Dlatego ciągle mi nawracało to paskudztwo!teraz od czasu do czasu skubnę słodyczy,ale od razu łykam czosnek i jem ogórki kiszone;) No i odpukać 8 miesięcy mam spokój:* Dziewczynki co u WAS? Asha i co w sprawie twojego leczenia?Kiedy inseminacja?Napiszcie konkretne daty! Nulla-jutro inseminacja. Katarynka-17 pazdzier.do gina-skierowanie na HSG. Fragolinka-do 25 grudnia naturalnie. A dalej już się pogubiłam!BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w piatek badanie cukru i hormonöw. W klinice powiedzieli ze przy pco moze byc cukier,ktöry wplywa na hormony i dlatego nie moge zajsc. Maz za miesiac badanie nasienia,czy sie poprawilo. Mam termin 23.11 na rozmowe kiedy insema. Nie moge dokladnie powiedziec bo cykle mam nieregularne. Ale mniej wiecej ok.11 grudnia. O kurde to bym na wielkanoc plakala ze szczescia albo smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Asha;) No to byście może już z Nulla balowały:)Ojejkuś życzę Ci tego:**Zyczę Nam wszystkim!Widzę,że wszystkie działamy w najbliższych miesiącach,a wieć może wszystkie będziemy mieli dodatkowy prezent pod choinką?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie w wannie myslalam o wynikach zadry?? Zadra odezwij sie:) ja dzis doganiam asche ..wlasnie koncze 2 piwko....jeszcze tylko tydzien picia :( Pozniej juz przerwa az do.....finalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka nie smiej sie z tego co napisze ...ale probowalas z nogami uniesionymi po przytulanku???:D:D Podobno pomaga...uniesienie miednicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie takie że jak masz zajsc to zajdziesz niezależnie od tego czy nogi będziesz miała pod sufitem czy pod głową:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×