Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Musze wam sie dziewczyny wyzalic. My tu wszystkie AA i popieramy piwko. Pröbuje zorganizowac spotkanie polaköw w Berlinie. Mam na jednej stronie profil,i byli chetni. Napisalam ze mozemy sie grzies spotkac napic piwa,pograc w darta itp. A jedna kwokw napisala ze ona by byla zainteresowana tylko to piwo ja znieczecilo. O zesz ty!Pomyslalam.Przeciez nikt nie kaze jej piwa zamawiac. I nagle polski naröd okazal sie taki abstynencki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko, nie pamiętam gdzie oni mieszkali :( Ascha to niech ona nie bedzie na tym spotkaniu, to ona ma problem a nie ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola szkoda ze nie mieszkasz blizej.Ty mnie zawsze rozsmieszysz:) Jedna babka tez sie wkurzyla na kwoke i napisala ze teraz w restauracji nawet mleko dostanie jak poprosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze my juz wtedy z brzuchami bedziemy albo z maluszkami! A propo zaproszenia jak ktöras bedzie w Berlinie to zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wesolo bylo u was usmialam sie:) my bylismy w miejscowej knajpce..i wypilismy po 2 zlociste browarki:D to byl nasz ostatni procentowy weekend ,bo juz za tydzien zaczynam przygode z igielkami:P Mania ale ci zazdroszcze tego dzisiejszego obiadku mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem obleśnym , obrzydliwym typkiem , nic nowego nie napisze 3 dni mam dzieciaka pod opieką , nie mam nawet czasu Was poczytać , sorawka I TAK WIEM ŻE NIE ŻAŁUJECIE ZA TO WAS KOCHAM HAHAHAAH BUZIAKI W PYSIAKI ,POLUKRUJTA TROCHE PROSIEEEEE BAŁDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja lasencje! Kargulik mnie od rana rozśmieszył:D i Fragolinka jak mu pojechała;) Dziewczynki mi wczoraj net odmówił posłuszeństwa! Byłam wczoraj w kinie na ekranizację Paulo Coelho Weronika postanawia umrzeć..Taki psychologiczny! Poza tym jadę do Katowic z mężusiem połazic po sklepach! Tak więc pewnie wejdę na forum późno!Pozdrawiam Was kochane,ja za 2,3 dni dostanę @ -moim zdaniem nie ma się co łudzić!:( Buziaki Kiki,Nulla,Zadra-odezwijcie się! Asha ja z chęcią bym na taki Polski wieczorek z winkiem poszła:DA tą dziwaczką się nie przejmuj-chciała przyaktorzyć damulkę! Kochane 3majcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Odzywam się, ale zaległości mam straszne. Nie mam czasu ich nadrobić. W końcu odebraliśmy klucze do naszego mieszkanka i codziennie po pracy jeździmy i wracamy do domu około 22 a wtedy to już zupełnie nie mam czasu na czytanie. Pozdrawiam Was serdecznie i codziennie o Was myślę, mimo, że rzadko tu zaglądam. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę nadrobiłam, ale niewiele. Dziś w ogóle mam jakiś zwariowany dzień. Do pracy spóźniłam się 45 minut, bo zapomniałam sobie budzik w telefonie włączyć. Zamiast wstać o 5,30 to wstałam o 6.57 :P i Cały dzień taki szalony. Byłam u kolegi na drineczku i tak mi teraz dobrze, tylko pracować się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla ,przynajmniej zajelas czyms glowe:),nowe mieszkanko to duzy wydatek ale i wielka radosc:D , dziewczyny ja biore sie za siebie ,bardzzo chce juz nie PALIC!!! Dzis zrobilam pierwszy krok i nie kupilam rano papierosow do pracy,pierwszego zapalilam przed chwila:( Musze znalezc sobie jakies zajecie by nie myslec o tym swinstwie:O Gdy zacznie sie sciemniac ide pobiegac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola u nas wypelnienie zelowych paznokci kosztuje od 25 euro. Ktörych mi tez szkoda,he,he! Tez myslalam zeby sama robic,ale nie wiem czy bedzie tez tak ladnie wygladac. I to spilowanie starego zelu jest pracochlonne. Ale jak cie znam fragola,jeszcze interes na pazurkach zrobisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie sama żelem paznokcie, na pewno nie są tak ładne jak u kosmetyczki, ale jakoś daję radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekam z niecierpliwoscia fragola na pierwsze pröby z paznokciami;) Ja robie wlasnie bigos:) I jestem po piwku bo lubie wypic w kuchni przy robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! trochę poczytalam i mniej więcej jestem na czasie. Sorry że mnie tutaj wczoraj nie było :) wiem wiem wszędzie szpiedzy!! ale bylam taka chora że myslalam że umre naszczęście dzisiaj lepiej się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat jak zwykle picie picie i jeszcze raz picie :-D Fajki również ja palilam przez jakies 5lat potem jak poznalam mojego to żucilam ciężko było zwłaszcza na imprezach ale ja nie byłam tak bardzo uzależniona no wiecie palilo się bo sie paliło a teraz mnie nie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nikogo nie ma nie ta pora ????potem znowu seriale ja nie mogę sie doczekać dzisiaj ULKI BRZYDULKI :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem , ehheh , dzieciaka wreszcie nie ma , a co do mojej wiejskiej gadki , czy wy na prawde myslicie ze jak ktos juz jest po studiach i dajmy na to tak jak ja idzie jeszcze wyżej to juz nie może znac wieskiej gwary , albo operowac językiem na przykład z Warszawskiej Pragi? a wogole Praga to git dzielnica , sie mieszkało na pardze poludnie lat chyba 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki ja rowniez czekam na dzisiejszy odcinek brzyduli:D zapowiada sie ciekawie:P jak do tad pale o polowe mniej .dobre i to,jutro znow ,zmniejsze limit! no ale cos za cos-objadlam sie dzis slodyczami:O,i wydalam troche kasy w sklepie:P nie moglam siedziec w domu. Teraz moj jest wiec ,mnie pilnuje:D Ula sie zaczyna ,uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ..a najlepszy to ten" piesek "Alexa:D no i ulka fajnie wyglada..Marek bedzie sobie w brode plul:P A gdzie dzis bigosik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) No i zaczęło się.. Jutro pewnie dostanę parszywą małpę.Ah szkoda gadać Asha ja od kilku dni łażę i gadam o bigosie,ale mi zrobiłaś smaczka:* Mniam Fragolcia nie kupiłam sobie nic,nie było nic ciekawego! laseczki ja mam standardowo doła!Pozdrawiam WAS wszystkie i ślę całuski!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz widze iz napisalas ze nic nie kupilas:O Nie doluj sie a noz widelec @ nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×