Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

juz was wywialo a widze ze nawet kiki byla:) tak pierwszy zastrzyk byl dzis o godz 20.00-stej:P z fajkami nie jest zle,nie mysle po poludniu bylo gorzej ale teraz gdy pora spania jakos nie mysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nim uzyska sie od kilku dokilkunastu jajeczek(ja biore gonal) a w 7 dniu dochodzi citrotide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pali ale od poniedzialku ma zakaz w domu ,pali tylko wtedy gdy jest w pracy lub z psem wychodzi:) dobrze bo mnie nie kusi ja nie moge odzwyczaic sie palenia biorac jakies gumy badz inne z nikotyna:O,chcesprobowac o wlasnych silach,ale mam tableteczki (juz ostatki) ziolowe w polsce kupione ,pamietam ze byly tanie:D i one mi podchodza nie zawieraja nikotyny i zmieniaja smak papierosa,jutro dzionek z 6 sztukami ha :D bedzie sie dzialo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Odrobina egzotyki dla Ciebie, domu i ogrodu .... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja ogladam möj program i jednoczesnie pisze z wami. Sisi tych drugich zastrzyköw nie znam,ja bralam tylko jedne na pecherzyki i inne na pekniecie i to wszystko. Ströj na jutro przygotowany tak jak fragola radzila sukienka z koszula;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam ze taki prawdziwy glod nikotynowy pojawia sie okolo 4-5 godz po ostatnim papierosie.....wiec nie wiem do cholery po co ja kopcilam z 10 razy czesciej?? to wszystko to glowa -moja durna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dzielny twoj kochany:) podpytaj go jak jeszcze mozna sobie pomoc z tym dziadostwem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uciekam bo moj chce dostac sie na kompa:O ide spac jutro wolne ,bede od rana dostepna :) dobrej nocki dziewczyny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki fragola ale ta sukienka troche za krötka,przed kolano,niezbyt sie czuje z moimi grubymi udami w niej. I bede chyba caly wieczuj brzuch wciagac bo jest przylegajaca. Dzisiaj znöw byl fitness 10 raz,troche sie zniechescilam bo nie widze efektöw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej uda i pupe. Odkad biore tabletki na tarczyce nie mam tak dobrego trawienia jak wczesniej. Wiecej pije i jem jogurty,i siemie lniane ale nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwicze fragola te brzuszki i rowerek itp. W czerwcu jeszcze mialam super przemiane i sorry ze otwarcie pisze jak cos zjadlam to odrazu bieglam do toalety,mialam za dobra przemiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem codziennie aktivie ale nie pomaga. Wczesniej mialam odwrotny problem i nie moglam jesc owocöw i soköw bo mnie gonilo;) Dobranoc Fragola,do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem hejka:) fragolinka ,super to odpoczniesz,zawsze to jedna osoba mniej w domu:P a tesc czasami rehabilitacjii nie potrzebuje hi hi:D ja tez chce dzis mieszkanie wysprzatac,ale czekam na natchnienie(ewentualnie kopniaka w tyl......ek:) u nas tez leje,auta nie mam bo na przegladzie jest...a tak to pojezdzila bym po sklepach:) moze jutro sie uda,mazy mi sie welniany sweterek taki dluzszy do kolan i grube rajtuzy np :fioletowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bykow natrzaskalam...az wstyd! ale dopiero co wstalam i nie dowidze:P na taki sweterek to skusila mnie ascha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Fragola wkoncu troche odetchniesz. Nie pomyslalabym ze szwagier jest bardziej upierdliwy niz tesciu. Czesto starsze osoby sa zgryzliwe:( Sisi a ja myslalam ze ty to sobie juz kupilas?;) U nas tez mozna sie tanio ubrac buty i swetry za 15-20 euro. Ale jak ktos chce miec lepszy marke to musi 3-4 razy tyle placic, Wiec kazdy cos dla siebie znajdzie, A ja jestem z moda na bakier nosze to co mi sie podoba i pasuje. Te dlugie sweterki-sukienki z legginsami i kamizelki byly juz rok temu modne a ja dopiero teraz kupilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie kupilam fioletowych rajtuz ,bo wypadly nam te chrzciny ,wiec cali od stop do glow musielismy sie na nowo ubrac:P ja w sumie tez nie ubieram sie na czasie(taka lekka wiesniara jestem):D kozaki np: kupilam z przeceny ,zeszloroczny model:P ale tak mi sie podobaly ze nawet jesli byly by z tegorocznej kolekcji to i tak pewnie bym kupila:) ascha a ty nie poddawaj sie z tym aerobikiem ,cwicz dalej...ja jak chodzilam na silownie 1 efekty widoczne byly po 5 tygodniach,badz cierpliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musze cos z soba zrobic bo ostatnio jak koszmar wygladam:( a wiec lece narzucic tapety ,zrobic fryz itd...do pozniej pa ps: mam duzo sprzatania bo moj to taki domowy leniuch,nawet szklanki do zmywarki po sobie nie wsadzi,a tam gdzie sie rozbiera zawsze zostawia ciuchy:O ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Möj tez czasem nie posprzata po jedzeniu,czasem zje i zasugeruje ze ja mam posprzatac. Mi to nie przeszkadza bo i tak siedze w domu. Ale z drugiej strony on wymaga ode mnie i poprawia po moim sprzataniu np.zeby rzeczy na komodzie röwniutko staly. Sisi moje kozaki tez sa z zeszlego roku ,dzisiejsza moda wogöle mi sie nie podoba,przody zaokraglone jak u dzieci. Ja lubie lekki szpic i szpilke albo cos w stylu kowboyek;) Fragola ja nosze spödnice i sukienki bo mi pasuja. Do jeansöw jestem za mala i mam grube uda;) Polowa sukcesu to dobre maskowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wlasnie wypalilam ostatniego 6 na dzis:D szybko jak moj do sklepu poszedl. Ascha no to milej balangi...pewnie juz imprezujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu ale w czym mozna sie dogadac? Fragolka to macie dzis labe :D:D jutro pewnie wstaniesz podspiewujac pod nosem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz dzis nikt nie zagladnie do nas...w takim razie pobuszuje na kafe milej nocki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ide ,dzis mam checi posiedziec na necie...poczytam topiki...posmieje sie:) Ascha pewnie bawi sie dobrze...oby do rana do nas wrocila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, należy się Wam kilka słów na temat mojej nieobecności... Fragolcio - dobrze wiesz że nie pogniewałam się, ale jakoś ostatnio zabiegana jestem i bardzo przemęczona. Ogólnie zauważyłam, że długie siedzenie przy kompie mi nie służy. W pracy 8 h siedzę przy kompie, do tego telefony, ogólnie urwanie głowy, a póxniej w domu jak zacznę coś szperać w necie to już zupełnie padam i nie mam na nic siły, a trzeba jakoś regenerować siły, ja chwilowo mam dość... przydałby mi się teraz urlop, ale niestety mogę liczyć tylko na zwolnienie lekarskie - ale to jak już naprwdę nie będę wyrabiać :) Dziś dużo czytałam o hormonach, o chorobach i.....zaczęłam je sobie wmawiać...płakałam.... wyrwałam doła (a tak długo udawało mi się żyć bez niego :) ) dlatego chyba muszę chwilowo spasować kochane. Targają mną teraz dziwne emocje, bo z jednej strony za miesiąc mogłabym się zacząć starać o dziecko (jeśli pozostałe wyniki, które zrobię w listopadzie wyjdą ok) a z drugiej strony na samą myśl o dziecku czuję strach... to straszne uczucie i zobaczymy jak się ułoży. Ja nawet jak nic nie piszę to czytam Was codziennie!!! Ascha - 3mam mocno kciuki za Twoją mamę Sisi, kiki, Zadra, nulla, katarynko, Fragolcio, Ascha - 3mam kciuki za wasze przygotowania do celu, który łączy nas wsszystkie. Jutro jadę do rodziny, więc na bank mnie tu nie bedzie, to nie jest pożegnanie, a jedynie dzielę się z Wami tym co teraz u mnie w środku się dzieje. Buziaki i dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×