Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

fragolka no co TY??Jak moglaś pomyslec,że się gniewam na Ciebie? Dziewczyny ale wy wariatki..haha ja tez taka jestem:p A już w ogóle jak się upije,to właże na drzewa i płoty :P:P:P Pasujemy do siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ucieklam,tylko maz do mnie dzwonil. Byl u dentysty i po drodze kupil mi czekoladki. O jejku wcale sie z nich nie ucieszylam ale nic nie mwie zeby mu przykro nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ucieszylam sie bo ostatnio przytylam:( A on mnie czekoladkami dobija;) Zeby chociaz lubil przy kosci a nie lubi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te czekoladki to celebratios-taka mieszanka cukierkw czekoladowych. Mania chyba swietuje dzisiaj ze jej nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha skąd wiesz?😠!!! Ja chyba przez nią @dostane już mnie cucki bolą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszanke celebrations ja tez lubie a zwlaszcza te carmelkowe;) ale nie kupuje bo wyjadam w 5 minut:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynce przydałoby się solarium wygrzała by się kobitka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki sory ze pytam a jak wy sie bzykacie jak mieszkacie z tesciami? Chyba musicie byc cicho? Moze tesciwka zazdrosna o Ciebie,chyba zawsze tak jest. Moja byla zazdrosna o synalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziulku szalone ile stron zapisały ;D , dziekuję Wam za tak śliczne życzonka. My dopiero wróciliśmy do domku, był wspaniały obiadek, odwiedziny u mamy (była wczoraj na kontroli i ma lepsze wyniki! więc od razu dziś lepiej się poczuła :))) ) a teraz w domku tylko trochę piwka wypiliśmy i zaraz chyba m jak miłość... macie zdrowie tyle stron zapisać ;) Malutka napisz koniecznie jak jutrzejsza beta HCG Niedawno była 200 strona a już 300... czas zapiernicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha ja to już się nie przejmuję wcale mam ich w dupie !!😠 Nie jest przejebane!a dzisiaj tego dowiodła ja nie moge chorować ani siedzieć w domu bo ona 10razy jest u mnie i pierdoli smuty Ja tak w duchu sobie mówię że przez nich nie mamy dzieci bo ona psychicznie kończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem ale co ja biedna bidula mam zrobić???podgryż się? Ja jak bym byla w ciąży to bym musiała się wynieść do swojej mamy bo ona by mnie już do reszty wykończyła :-( Dlatego ja duzo czasu staram spędzać po za domem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola!!!wreszcie się wyszorowałaś??? Moja tesciowa jest głupia jak but z lewej nogii i nie ma o czym z nią gadać to jest najlepsze :Fragola jak byśty ją widziala to jak chłop!!!:)paskudna baba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza to jest teściowa mojej siostry. Jak mama zachorowała, to ona tylko dołowała moją siostrę słowami, że jak wątroba chora to juz długo nie pożyje, etc. ta to jest walnięta. A jak mojej siostry mąż poszedł sobie popić z kolegami raz na ruski rok i wrócił wstawiony to jeszcze miała do niej pretensje że mu pozwoliła isć. Siostra juz była wtedy w 4-5 miesiącu i jeszcze pomagała wchodzić po schodach mężowi, a ta wyleciała wtedy z mordą na nią , rano przy śniadaniu znów poruszyła temat tak, że znów zdenerwowała moja siostrę że ta zemdlała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jestem uzależnjiona od kompa!ale co mam robić jak leżę jestem sama i nachodzi mnie wiedzmin :)poszła już spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorooooooooooooooooooo odejdzzzzzzzzz precz ! Już mi głowa pęka!! Wiecie co ja malo piszę bo jak chodzę do pracy no to kiedy a w domu też muszę coś zrobić no nie?a kompa mamy jednego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×