Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Fragoli dzisiaj nie bylo to pewno caly dzień masuje swojego m :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok katar mam taki że nie mogę pisać i psikam :( Pa Do jutra może będzie lepiej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia smutne wieści ale cóż zbieraj siły do następnych działań. A ja z tych nudów pojechałam do koleżanki na herbatkę. Kupiłam lody, ciastka po drodze i zajdłyśmy u niej, do lodów dodałyśmy wiśni, ale pycha ;) Moja dzidzia zadowolona, zachcianka spełniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha przeważnie luteinę, a z @ to od samego początku miałam kłopoty. Przerwy do pól a nawet i roku :( Więc ja nie mogę tak poprostu odpuścić i wyluzować. Pokarzę Wam jaki domek sobie budujemy. Link do projektu http://www.archeton.pl/projekt-domu-zorza2-223-735-opisogolny-51381d946db48ae823d70bbee8d8f478 nie wiem czy mi się udało dobrze wstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga cóż poradzić, może kiedyś będzie dobrze :) Nawet jakoś sobie radzę, może dlatego że test robiłam z nastawieniem że napewno będzie jedna krecha. Mówi się trudno, żyje się dalej :) A tych lodów to też bym zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Nasz domek niestety narazie tak nie wygląda, ale może kiedyś :) Wtej chwili to stan surowy, można powiedzieć zamknięty bo okna są już wstawione. Brakuje tylko drzwi wejściowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo domek przepiekny:D zostawiacie biale kolory scian zewnetrznych? Faktycznie nie mozesz dac na luz skoro @ nie za czesto,kochana jezdzij po lekarzach...moze ten ktorego polecila katarynka? musimy sie lapac roznych sposobow:) Katarynko czy ja mam ciebie na Faceboku? Dzis boli mnie kazda czesc ciala...oby do jutra:P Kiki szybko powracaj do zdrowia!!! A tesciowa przed nastepna choroba po prostu uprzedz hi hi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sisi, co do koloru to narazie jeszcze nie wiem, ale podoba mi się taka kawa z mlekiem, zobaczymy :) Co do lekarzy to tak sobie obiecuję że będę stukała wszędzie dopóki będę mogła. Mam na mysli wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu to cieplutko, a u Nas plucha, raz deszcz raz śnieg :( Cieszę się że Ci sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia domek marzenie, piękny :) Fragolka to super macie pogodę, u nas znowu śnieg, ślizgo i zimno!!! Brrrr............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zrobi wiosna to pstryknę zdjęcie jak wygląda w rzeczywistości :) Chyba będę już spadać, dzisiaj chyba ja pobiłam rekord spędzonego czasu na kafe :) Dobranoc Kochane, Miłych snów :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka wolałabym odwrotną kolejność :) ale nie grymaszę. Niech bedzie tak jak mówisz ;) i Tobie też tego życzę, wszyskim dziewczynom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Wzielam wieczorem luteine i wezme rano i rzeczywiscie bede brala dopoki nie dostane @ :( Ogolnie czuje sie dobrze, tylko pobolewa mnie podbrzusze i ciagnie jajnik:/ Moze ten test sie mylil i przyjdzie @. Zobaczzymy. Jutro ide na bete tylko nie wiem czy cos wykaze:( Do jutra kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta godzina,a ja pierwsza piszę? Ewka sliczny domek,ale nie wiem jak w zimę go ogrzejecie-jest taki duzy:))) Malutka masz objawy typowe na ciążę,ja nie mam nigdy objawów przed @,żadnych bóli brzucha itp,więc jakby u mnie były takie bóle,to bym skakała z radości.Czekamy na newsy od Ciebie,ale skoro już nie dostałaś@,to nie sądzę,że po tym wszystkim dostaniesz:)No chyba że za 9 miesięcy:D Ja w sobotę jestem swiadkową na cywilnym,oby bylo ciepło!! Miłego dzionka zyczę;)U nas swieci słonko i siedzę przy szybie-jest ciepluuutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! katarynka pisałaś że masz namiary na lekarza do katowic dobrego, proszę podaj mi. ja mam dzis 5 dzień na luteinie na wywołanie i dupa,nic nie ma znowu musze dzwonić do lekarza ja już nie wiem co by musiał mi dac żeby mi wywołac:( malutka - trzymam kciuki za Ciebie ewa my chyba mamy podobny problem z tymi okresami.. zaczęłam ćwiczyć brzuszki + rowerek codziennie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asiu. Warto spróbować u doktora Marka Kudły w Katowicach.Nie pamiętam ulicy,ale niedaleko Dworca PKP,tel.322514840,od 15 -18 rejestracja. Obawiam się jednak,że najbliższa wizyta będzie gdzieś w czerwcu:O Ale może powiedz czy nie dałoby się gdieś Cię wcisnąć.Ja tak raz zrobiłam jak zależało mi na szybszej operacji.Może się uda. Lekarz naprawde kompetenty,polecam z czystym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam ulicę-Kościuszki 42:) Fajnie,że zaczęłaś ćwiczyć;) Pisz z Nami częściej-zobacz topik zaczyna robić się szczęsliwy,a nie jest to zwykły topik-""Staram si już 3 miesiąc....",tylko u nas liczy się w latach:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Katarynka za namiary. pewnie skorzystam:) zaglądam cały czas od pon do piątku bo w weekendy nie mam kiedy ( szkole się) a w pracy mam szas więc moge popisać. kurde już tyle kasy wydałam na te wizyty i lekarzy że jak bym to zsumowała to szok. i teraz znowu @nie przyszła więc znów do lekarza i znów płacic,,, serca nie mają macie jakąs "kalsa" na naszej klasie?? dajcie namiary jesli moge prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja Ciebie rozumiem.Też 3 lata traciłam kasę na "swietnego"specjalistę z Poznania.Jeździłam co pół roku,nic się nie działo złego,jeździłam na kontrole.On tylko,że jestem zdrowiusieńka i nie wie czemu nie zachodzę w ciążę,ale na 100% jest to wina męża..Wkurzyłam się i szukałam chyba tydzień w Internecie dobrego specjalistę.Obojętnie skąd!!No i znalazłam w Katowicach:) Od razu zauważył nieszczęsne polipy :O Asiu na tego lekarza naprawdę warto wydać kasę,bo zamiast 10 minut-jak u innych-poswieca tyle,ile trzeba,ja mam kartkę z pytaniami do niego i zawsze mu zadaję;) Jeśli to Twój mail-zaraz Ci wysyłam:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi co do Facebooka,to ja nie wiem jak to się stało,że ja mam konto:O Jakoś załozyłam ,ale ze nie wiem jak tam wejsc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Bylam dzis na badaniu, wyniki beda w srode po 10:/ Ale tyle rzeczy sie naczytalam i mysle juz o najgorszym:( Staram sie o tym wszystkim nie myslec ale ciagle patrze na ten test. Kreska jest wyrazna i cieniutenka baaardzo. Pewnie to jakies zaburzenie:/ Nie bede wam tutaj juz smecila, chyba wogole do srody nie wlacze kompa bo tylko sie denerwuje. Milego dnia kobitki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka a czemu nie powtórzysz testu jeszcze raz?? będziesz miała większą pewność że alobo jesteś albo nie a tak do środy i tak będziesz się zadręczać bo nie da sie o tym nie myśleć. jak kreseczka bedzie wyraźniejsza to będziesz wiedzieć na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Malutka trzymaj się dzielnie i nie myśl o najgorszym, wytrzymamy do środy a potem będziemy się cieszyć ;) A ja dziś chodzę z kąta w kąt, nic mi się nie chce. Popołudniu pojedziemy do sklepu bo teść ma jutro urodziny i trzeba jakiś prezent kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×