Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

:-DFragola ja przeczytałam żebym ją wzieła na stronę ale nie internetową! hahhah tylko na bok i ją skasowała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ona do mnie mówi jak bym nic nie rozumiała i nie umiała -poucza mnie BABUS ona mnie gotować bedzie uczyła.... a ona takie świństwa gotuje! Dzisiaj mi opowiadała że wczoraj gotowała zupę ogórkową i tak dowaliła ryżu że po godzinie chochelki nie włożyła do garnaka i dolewała wody i dolewała i dolewała i mówi jeszcze na 2 dni będą mieć z dziadkiem!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedyś dawno temu mi chciała wmówić że 1żona Majdana jest siostrą Dody i doda- siostra siostrze odbiła mąża !Ja się jej pytam gdzie to wyczytała ona daje mi ta gazetę z tym artykułem a ja czytam i czytam i czytam bo gada do mnie takie bzdury nic takiego nie wyczytałam a ona wnet by mnie pobiła bo musiało na jej być :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ona dość soię u nas na wpierdala wszystkie imieniny święta nawet jak mam gości to nie raz wejdzie i siadnie -rany dość tego!!!mam ciśnienie 200\200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dostalam dzisiaj @,wiec zaczynam brac antyki. Az sie zdziwilam 30 dniowym cyklem,bylam przygotowana na dluzszy. Glowa mnie boli na dodatek przez przeziebienie,ktre mnie po malu bierze. Zycze wszystkim milrgo dnia :) Bede dopiero wieczorem,papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ale Wam wczoraj było wesoło! pośmiałam sie dziś rano z Waszych postów. Kiki współczuje Ci naprawde żyć z taką wścibską teściową. Ja WCZORAJ MIAŁAM CIĘŻKI DZIEŃ. Dostałam takiej biegunki...nie wiem to chyba może jelitówka czy coś. Dziś siedze w pracy ale ledwo żywa, jak mi nie przejdzie to idę do lekarza. Ascha pisałas o jakiś hormonach do nosa? co to takiego? kiedy sie to bierze? Ja też dzis chyba dostaję @ bo cos tam po mału plamię więc jutro na badania hormonalne się wybioę, a też zbiera mnie jakaś grypa tylko nie wiem po czym! fragolcia dziś masz lepszy humor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :)miłe panie :-P Widzę że pozarażałam koleżanki-a co? sama mam cierpieć:-D Wczoraj było wesolo że myslałam że mi glowa pęknie dzisiaj to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że dzisiaj będę miała trochę spokoju bo starzy na pogrzeb idą-normalnie wymiękam!!!!!!!! Jutro muszę podnieść swoje stare kości i starą dupe i sprawy pozałatwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam dobrze ja też chce już dostać @@@!ileż można czekać??? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia kiki chce dostac@ bo byla kilka miesiecy na hormonach i nie miala @. A jak dostanie to bedzie mogla zaczynac jakies starania:) Ja dokladnie nie wiem co to za spray bo jeszcze nie kupilam. Lekarka cos mi tlumaczyla zebym za szybko nie dostala owulacji ale przeciez przy antykach nie ma sie owulacji. Jak poczytam ulotke to bede wiecej wiedziala. To chyba jakis specjalny specyfik przed in vitro. Fragola ale ci dobrze z pogoda. U nas zimno,tylko patrzec jak znw snieg poprszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki;) Ale się uśmiałam z Was..Nie dajecie sobie w kaszę dmuchać.Ja nie mam problemu z teściami-średnio 2 razy w roku ich widzę i się z tego niezmiernie cieszę!!!!!!!!To chyba największy pozytyw pracy męża:) Ascha więc możesz ruszać z lekami.Fajnie,że tak normalnie trwał ten cykl u Ciebie!też jestem ciekawa co to za spray z hormonami? Asiu jak masz biegunkę weź węgiel leczniczy,powinno pomóc:) Fragolinko zdaj relację co sobie kupisz,może jakaś ladna bielizna dla męża:P Kiki z tą zupą to niemozliwa jest Twoja teściowa.Nie zjadłabym takiej zupy.. U nas zimno niesłychanie.Ktoraś mi podrzuciła pomysł solki-i poszłabym chyba na 20 minut,ale-no właśnie,mam atopowe zapalenie skóry i już bez tego schodzi mi się skóra jakbym spaliła się caly dzień na słońcu.Tak więc nie dla mnie solarium:) Buziaki kochane moje Panie.Ja muszę coś porobić w chacie,bo zamarznę,jak będę tak siedziała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anannasica
Hejka! mam pytanie.Jakie zleci mi gin badania i ile one kosztuja?Chodzi mi o badania na temat aby wykluczyc lub nie niemożliwość zajścia w ciąze.Dodam ze sie staram zajśśc od półtora roku i bezowocnnie.I właśnie ide dzisiaj ale mam cykora.Na jakie pytania sieprzygotowac?Błagam o odp!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anannasica
Heloł!!!Nikogo tam nie ma??Żadnej staraczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Przede wszystkim usg-czy nie ma polipów/torbieli,czy wszystko ok.Zleci Ci pewnie badanie hormonow/sprawdzi czy masz owulację, w późniejszym czasie pewnie hsg-drożność jajaowodów no i zaleci badanie partnera. To chyba takie podstawowe badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO LASKI! ASIU27 JA NIE MAM OKRESU OD SIERPNIA PONIEWAZ BRAŁAM SERIE(6)ZASTRZYKOW NA ENDOMETRIOZE TO JEST KURACJA KTÓRA MA NA CELU ZATRZYMANIE NA PEWIEN CZAS TEJ CHOROBY... MA TEZ POWRÓCIC OWULACJA ALE NA ILE TO JEST PRAWDOPODONE TO NIKT NIE WIE ALBO WÓZ ALBO PRZEWOZ DO 3MIES MAM DOSTAC @OD OSTATNIEGO ZASTRZYKU A BYŁ W STYCZNIU:)JAK DOSTANĘ @TO MOGE Z WAMI DZIAŁAC;) ASCHA CIESZE SIE ZE ZACZNICIE COS DZIAŁAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLEZANKO KTÓRA PYTAŁA O KOSZT BADAŃ TO ZALEZY JESZCZE GDZIE SIE UDASZ? NASZA PIERWSZA WIZYTA W PRYWATNEJ KLINICE MNIE I MOJEGO MEZA KOSZTOWAŁA TYLKO 2,5TYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anannasica
O kurde!!Koszty duze.Ja jestem z małej miejsowosci sie pytam dlatego czy nie zapisać sie lepiej gdzies do kliniki czy z powodzeniem przez TA droge przeprowadzi mnie zwykły gin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRAGOLKA JAK WRÓCISZ TO CHYBA BEDZIESZ JAK NOWO NARODZONA???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLEZANKO ALE JA MÓWIE TUTAJ O WSZYSTKICH BADANIACH JAKIE MOGŁAM MIEC WYKONANE Z MĘŻEM POWIEM JEDNO DLA MNIE TO BYŁA STRATA CZASU I PIENIEDZY NA ZWYKLYCH GINEKOLOGÓW JAK MASZ MOZLIWOSCI TO UDAJ SIE DO KLINIKI KTÓRA SIE ZAJMUJE NIEPŁODNOSCIĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anannasica
No właśnie czas przede wszystkim sie liczy.Ja mam do klinik około 200 km kazda bo juz sprawdzalam takie mozliwości.No i trzeba na pewno badania powtarzac w klinikach>Dzieki za odpowiezd ja mam juz stracha ale dziś pójde na tą moja wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczyny wczoraj juz nie pisalam bo poszlam pobiegac i brzuch mnie rozbolal,pol drogi przeszlam:( Jestem przed @ i juz mi brzuch dokucza. Fragolinko chetnie bym tobie potowarzyszyla:D U nas rowniez poprawa pogody...ale jeszcze pelnego slonca nie widac:P Malutka jak tam beta? Tak jak pisze Kiki nie warto marnowac czasu i pieniedzy(przedewszystkim) zrob sobie termin w klinice lub u specjalisty,oni i tak zawsze bazuja na swoich laboratoriach.....wiec strata pieniedzy jest wizyta u ginka i badania ,...ktore i tak bedziesz musiala u nich wykonac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anannasica
KIka jestem z małej okolicky koło Wrocławia.Teraz przeczytałam od początku ten topik i wiem ze ty jestes z Krakowa i masz juz 30 lat to tak ja ja prawie.Mam załamke bo moi tesciowie tez z pytanie o to kiedy??? A ja juz po slubie 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLEZANKO DO MOJEGO GINA PRZYJEZDZAJĄ NAWET Z ZAGRANICY NA WIZYTĘ TAKZE KILOMETRY NIE RAZ NIE ODGRYWAJĄ ŻADNEJ ROLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Odebralam dzis bete i wyszla 30,28, jest tam napisane ze jest to 3-4 tydzien ciazy... Nie wiem czy moge sie cieszyc. Na wzelki wypadek jeszcze sie nie ciesz bo to chyba mala wartosc bety prawda? Ide jutro powtorzyc badanie. A i zrobilam test kolejny i wyszla mi slaba druga kreska. Boje sie czy to nie ciaza biochemiczna lub pozamaciczna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×