Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Pić mi se chce !czy ktoś skoczy mi do kuchi po jakiś napój sok albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to wszystkie chore i wadliwe Katarynka! Co do leczenia to ja musze iść na odwyk bo już dawno od internetu uzależniona i mam to w du...,pozatym psychiczne to my wszystkie ale inaczej się nie da. Szczególnie po tylu latach i tylu niepowodzeniach.Jak urodzimy te dzieci to bidule będą mieli matki psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, ja to już sobie myśle że może by tak sobie jaką herbatkę z melisy popijać? Zaszkodzić, nie zaszkodzi, a moze by się było trochę mniej nerwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka z tego co wiem to Katarynka w sobote świadkuje na ślubie. Chyba dobrze pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jakaś refleksoterapia? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja w tamtym roku piłam całą zimę.Mąż był ciągle w trasie a ja sama w pustym domu ze swoimi myślami i ciągle chora,Poprostu masakra,aż nie chce do tego wracać.Ale fakt,że jak się pije melise codziennie miesiącami to działa. Kiki ja tam sie nie boje,moge ci zrobić co tylko chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a jest z niej potwór to ci się niedziwię....sama sie jej boje bo to takie babsko :) fragola olej wszystko i pisz cokolwiek:) wszystkie mamy ten sam problem .....jesteśmy nie wydarzone psychiczne pojebane alkoholiczki uzależnione od neta i jedno wam powiem ktokolwiek nas czyta to jeden się uśmieję a drugi skrytykuje ale na koniec podsumowując czterema słowami>>>>>jest nam z tym dobrze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to może w weekend coś wypiję bo jęzor mam po kolana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mieszanke melisa,chmiel i waleriana. Katarynko nie wiesz co to leki,to bardzo ciezko wytlumaczyc. Boisz sie ale bardzo,nie mozesz spac,budzisz sie ze strachem i wmawiasz sobie ze to tylko zly sen ze to nie moze byc prawda. Myslisz ze ta sytuacja jest tak ciezka i smutna ze nie zdolasz tego udzwignac i normalnie dalej zyc. Dziewczyny nie smece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to jeszcze nie brałam uspokajaczy, a tylko raz przed laparoskopią dostałam hydroksyzynę, zaraz mi się spać zachciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ale się uśmiałam,niezła jesteś.Ja bym lepiej tego nie ujeła.Poprostu mistrzostwo świata. Fragola pisz co masz na myśli,każda ma swój świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smęcisz Ascha, w końcu gdzie mamy się wyżalić. Ja jużteż myślałam o jakims psychologu. Czasem naprawdę trudno poradzić sobie samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was i chciałam podzielić się tym co mnie uspokaja. Codziennie rano wypijam w pracy kubek zmielonego siemienia lnianego, które zawiera ogromną dawkę witamin z grupy B, które są zbawienne na nerwy, w każdym razie sprawiają, ze wszystko funkcjonuje sprawnie. Łykam w pierwszej fazie cyklu wiesiołek 2 x 2 tabletki, a w drugiej fazie 2 x 2 tabletki linocomplex, a od 4 tygodni piję herbatkę z przywrotnika i krwawnika. Mając nadzieję, że pomogą na moje dolegliwości miesiączkowe, tj plamienia. Dziś znalazłam artykuł własnie o tych ziołach, ze są naturalnym estrogenem, może mi pomogą? Jeśli którąś z Was interesuje zapodaję lineczka http://ziola.pl/index.php3?s=3&d=22&t=7 Ewuś słodkie życzenia, schowałam do serca dziękuję :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój swiat w tym tygodniu zaczyna sie w sypialni potem nadchodzi chwila zgrozy i znowu kończy się w sypialni -praktycznie wszystko krecisię na łożku dobrze że tesciowa nie wchodzi mi do niego......:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do picia, to ja juz dzisiaj zerkałam na winko w barku ;) ale tylko zerkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki Ty to jesteś 100% babeczka, widać ze niedługo doczekasz się cyklu :) Buźka :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki miałam na myśli że małpka idzie ;) czego ci z całego serducha zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki własnie sobie przypomnialam ze są zioła które wywołuja okres, zapodać Ci skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem coś się dzieje ?bo mi w głowie bara bara a tu w domu mężczyzny niema ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu to ciekawe co piszesz,chyba musze wyoróbować. A teraz pytanie do wszystkich. Właśnie dostałam @,narazie jeszcze lekko,ale za godzinke się rozkręci. Zastanawiam się jak liczyć dc.Kiedyś na necie wyczytałam,że jeśli dostanie się po 17godz to 1 dc liczymy od następnego dnia. Co wy na to? Jak byście liczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę sama go dostać a na wywołanie najlepsza jest moja TESCIOWA :-P-polecam!!!jak cie wkurwi to jeden dzień i po@ :-D Ascha wracaj kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×