Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Czesc Kiki fajny ten Tadeusz:D Wczoraj wzielam sie za przemeblowanie w pokoju i prawie caly dzien nie mialam neta. Dzis sie u nas na szczescie ochlodzilo............ Ascha wracaj szybko do zrowia🌼 Ewa jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Słodki tej Twój Tadeusz Kiki :) My juz wyrobieni ze sprzątaniem, mam nadzieję, że popołudniu pojadę na babski wieczór, bo dawno nigdzie nie byłyśmy z koleżankami :) A Wy dziewczynki jakie plany macie na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Sisi widzę że wypad nad jezioro się udał...Super zdjęcia. A i bardzo śliczna masz orchidee.... Kiki jaki słodki ten twój psiaczek... My dziś byliśmy u znajomych i mojego psiaczka wrzuciły dzieci do basenu a jak biegł po płytkach to wpadł w poślizg i się przewrócił teraz go łapa boli :( Ja tak sobie plecy opaliłam ze siedze w staniku tylko,nie mogę wytrzymać,czuję się jakby ktoś mnie oparzył... Aga jak tam się udał wczorajszy wieczór? Ciekawe kiedy ta nasza Ascha wróci...? Ewa co tam u Ciebie? Dziewczyny odezwijcie się.... Pozdrawiam wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witan Was Kochane :) Ostatnio nie miałam czasu żeby coś naskrobać. Kiki nawet Twojego Tadeuszka nie wisziałam i Sisi nad jeziorem tez :( Muszę to nadrobić. U mnie wszystko postaremu, narazie czakam na @. Coś czuje że to będzie końcem tygodnia, no może troszkę szybciej. Teraz mam trochę roboty bo działamy na budowie, wczoraj zaczeli nam robić inst. elek. Potem jakies tynkowanie, trzeba coś robić bo czas szybko leci. Kiki a co do ciuchów to teraz wszystko takie szmelce, a byle szmatka kosztuje jakby była ze złota. Zresztą dotyczy to wszystkiego. Ascha wracaj do zdrowia. Ślę całuski i pozdrawiam Was laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ale tu cicho :( Nasza kiki zajęta pieskiem,Ascha w szpitalu... Ewa a więc praca przy domku ruszyła pełna para :) Fajnie.... Mam nadzieje ze @ nie przyjdzie... Ja w tym miesiącu miałam iść na kontrol ale lekarz na urlopie i nici z kontroli... Ja tak sobie myślę że jeszcze poczekam kilka miesięcy i jak nie uda się to chyba na inseminacje się skuszę. Nie mam siły już myśleć gdzie i po czujej stronie jest problem. Wkurza mnie to wszystko. Czasem myśle żeby odłożyć staranka ale mój mąż chyba bardziej chce dziecka niż ja! Ja jakoś tak na luzie pochodzę do tego a on ciągle mówi o jednym. Czasem aż mi przykro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Nie mam czasu ciagle jestem w biegu no i szkole mojego psiaka :)jest kochany nie załuje ze go mamy chociaż jest z nim troszkę roboty ;) Ja do gina pod koniec miesiąca 29 niedługo @ tak bym chciała żeby nie przyszła:) Dziewczyny całuje was Ascha wracaj do nas zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem w domu ale niezbyt sie czuje :( Musze robic 2 razy dziennie zastrzyki w noge na tromboze,juz nie mam gdzie kloc,tyle siniakw. Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ascha bidulko, odpoczywaj :( My wróciliśmy właśnie od gina, mały rośnie jak drożdżach, juz ma ponad 800g, poza tym wszystko dobrze :) Ewcia jak Ty sie czujesz? Sisi, Kiki, Fragolciu,Mania co porabiacie? Odezwijcie się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha witaj... Kurde ale się nacierpisz! Masz jakieś mdłości? Aga a na kiedy ty masz termin porodu? Sisi co z Tobą? Malutka odezwij sie do nas...Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja nie mam zadnych obiawow! Schudlam,waze mniej niz przed icsi. Piersi bez zmian. Tylko zbrzydlam i mam brazowe plamy na twarzy,chyba beda dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Ascha byle do przodu, zdrówka, zdówka i jeszcze raz zdrówka. Już niech ta cholerna tromboza zostawi Was w spokoju :) Aga dzięki że pytasz :) Wczoraj minęło dwa tygodnie od iui ale narazie testu nie robiłam. Wczoraj wieczorem zauważyłam w wc troszkę krwi, niby niewiele i narazie jednorazowo, ale chyba zbliża się @ przewielebna. Cóż poradzić. Cieszę się że u Ciebie wszystko ok, niech tak będzie cały czas :) Kiki fajny ten Tadeuszek :) Fragolciu a Twoja psinka grzeczna? Sisi piękne to jezioro :) I Wy również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia moj piesek juz wie co może robić a czego nie,wie gdzie może isc a gdzie nie.Ogólnie już go kocham.... Mówie do męża że to nasz synek :D Jak by go nie było to bym miała smutno... Uwielbia się kąpać... jak jest zły to mi sika gdzie popadnie a jak nie złoszcze go to idzie stanie przy drzwiach i czeka aż ktos z nim wyjdzie :) Ewcia tak bym chciała żeby @ nie przyszedł i żeby to plamienie było plamieniem zwiastującym zagnieżdżenie się zarodka :) Ascha a u Ciebie który juz tydzień? Aga jak nosek twojego synka zagoił się? A gdzie nasz kargul???? Dobranoc kobiety,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) No nie pisalam [ale czytalam],bo nikt sie nie odzywal,chyba wszystkie czekalysmy w napieciu na wiadomosc od Aschy:D Duzo,duzo zdrowka Ascha i wytrwalosci🌼 Ewa nie smuc sie ,ja wiem ze ta wredna jedza pewnego razu nie przyjdzie do ciebie:classic_cool: My juz zyjemy urlopem ,zastanawiamy sie gdzie ruszyc buszuje po internecie ,glowa narazie zajeta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! dzieki za zyczenia zdrowia. Ewcia ja trzymam kciuki zeby sie nie rozkrecil@. Ja to zawsze po nieudanychm iui mialam obfity. Dzisiaj bylam krtko na miescie ale niestety wszystko mnie boli,nie moge nawet normalnie chodzic. Zazdroszcze wam tych pieskow:) Sisi wiem ze wy macie niedaleko do Wloch i moze wypad samochodem oplaca sie. My doszlismy z mezem do wniosku ze nam bardziej sie oplaca wykupic cala wycieczke-transfer,hotel z wyzywieniem. Jak bysmy osobno za wszystko placili to by nas drozej wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja tez czasem tak mam że czytam ale nie wiem co pisać. czasem napisze kilka zdań ale je kasuje... A macie już coś na oku odnośnie wakacji? Ja to moge sobie tylko pomarzyć o jakis wakacjach :( Ascha a Wy gdzieś się wybieracie czy aż za rok we 4 :) ? Wiesz co Ascha z tymi psami to fajnie ale dużo ludzi ze mnie się śmieje ze zamiast dziecka to sobie psa kupiłam :( A co ja kurwa mam zrobić jak zajść nie moge? Wkurwiaja mnie ludzie że mam ochote ich pogryźć :D U nas wczoraj było fajnie deszczowo,burzowow a dziś znowu upał!!! Już nie mam siły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiń dybry , jestem ale mam dużo zajęć . Czasami czytam co tam smarujecie ;) a ktos pytał jakiego mam psa , a mam MALTIPOO , mieszanka pudelka i maltisa . Jest bardzo inteligentna , rozpieszczona na maxa , spi z nami , jeździ z nami na wakacje, jestesmy zwariowani na jej punkcie bo jest słodziakiem. Nazywa sie Minnie , od Minnie mouse , może wrzuce później fote to zobczycie moją pupilke. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka ale sie usmialam z twojego posta hi hi:D poznamy i psiaka Kargulowego:) Myslimy o korsyce,lub Chorwacji (okolice splitu badz makarskiej) Odleglosc podobna w oba kierunki,ale jesli korsyka to na caping(wiadomo ceny;)) a jesli chorwacja to bez stresu fajny pokoj z kuchenka itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola tak tez pomyslalam ze ktos zle zrozumie ze gdzies sie wybieram. Ja mialam na mysli przeszlosc,na razie wogle nie mysle o podrozach. a LUDZIE TO WREDOTY jak komentuja ze ktos ma psa zamiast dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul wrzucaj fotke psiaka,chętnie zobaczymy :) Sisi wiesz może to śmiesznie brzmi ale mówie ci mam ochote pogryżć ludzi ktorzy mnie dobijają... Ascha wierzę ci że nie myslisz teraz o żadnych wakacjach... teraz ci potrzeba dużo spokoju i odpoczynku... Uciekam juz,do jutra laski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Sisi mam dokładnie to samo, spędzam godziny na szukaniu fajnych miejsc i sprawdzaniu tras, noclegów, etc. Też juz żyję urlopem, a do niego... jeszcze 5 tygodni :( Agnieszko kiedy wrzucisz "uaktualnienie" brzuszka? Ewuś - 3mam kciuki i zazdroszczę domku... piekne chwile jak się coś urządza :) Ja mam nowy cykl, zaburzony, ale na szczęście jajniki wróciły do normalnych rozmiarów, na razie zrobiliśmy pas ze starankami, czekamy na wakacyjne szaleństwo ;) i zamierzamy dopiero "relaksować" się pdoczas urlopu Kiki - super ten twój Tadek, ma na imię tak jak mój teść :) Ascha - 3mam mocno kciuki za Ciebie i niunie ..? może będą dziewczynki skoro tak czujesz:) ale widać, że mimo twych problemów zdrowotnych dzieciaczki rośną to są silne i super! buźka Fragolko - co tam dziś u Ciebie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Kazda zyje wakacjami,tylko pozazdroscic. Ja bylam dzisiaj odebrac kolejne zastrzyki z apteki. Mam w poniedzialek wizyte u nowej gin,w koncu dostane ksiazeczke ciazy czy jak to sie tam nazywa:) U nas piekna pogoda tylko ja nie moge zniesc slonca. Mj chcial jechac na jeden dzien nad morze ale ja bym sie tylko meczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu a kiedy dokladnie urlop macie od 19-stego lipca? Kierunek juz jakis obraliscie mniej wiecej? Bardzo chcemy na korsyke: http://www.youtube.com/watch?v=Lk2-vmQ5Ni4&feature=related Troszke tylko duzo wyniesie za oplaty autostrady we wloszech no i prom,moze uda nam sie jeszcze kogos zwerbowac do auta ,wtedy koszty o polowe spadna;) A ...dobrze ze za marzenia nie karaja:classic_cool: uciekam na zakupy milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka u mnie 7 miesiąc się zaczął :) Jestem już okrąglutka ;) Mania 26.06 idziemy na wesele więc może jakąś fotkę wstawie ;) Sisi fajnie macie, korzystajcie z urlopu całą parą :) Ascha czas tak szybko leci, że niedługo urodzimy, dziewczyny pozaciążają i wszystkie będziemy szczęśliwe. Ewcia trzymam kciukolce, żeby ta @ nie przyszła. Kiki co tam u Ciebie, jak Tadeusz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie piszę bo u mnie nic nowego :( Właśnie dostałam @ kurwa ja już nie mam siły !!!!!!!!!!!!!!! Prawdopodobnie jeszczę spróbujemy inseminacji i chyba na tym zakończymy już jestem zmęczona tym wszystkim:( Ja nigdy nie zajdę i musimy się z tym poogodzić:( Pozdrawiam was i ściskam mocno:)zyczę dużo uśmiechu:) A mój Tadeusz to kochaaniutki piesek ale tez daje popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×